kanepi säilivus veres ja lõhn riietel

tarvitasime eile sõpradega kanepit ja nüüd on selline küsimus, et kui nt narkokoerad kooli tulevad ja nuusutavad, siis kas nad tunnevad seda? Ja kas seda lõhna on võimalik riietelt ka nii maha saada,et nad seda ei tunneks?
Ja kui ma lähen vereproovi andma, lihtsalt kontrolli mõttes, siis kas siis leitakse verest thcd? Ja kui leitaksegi, siis kas nad kutsuvad kohe politsei või hoiavad asja oma teada?
Ja mis nippidega saaks vähendada kanepit veres, olen kuulnud jõhvikamahlast, kuid kas on ka teisi meetodeid?

Re: kanepi säilivus veres ja lõhn riietel

Külaline kirjutas:tarvitasime eile sõpradega kanepit ja nüüd on selline küsimus, et kui nt narkokoerad kooli tulevad ja nuusutavad, siis kas nad tunnevad seda? Ja kas seda lõhna on võimalik riietelt ka nii maha saada,et nad seda ei tunneks?
Ja kui ma lähen vereproovi andma, lihtsalt kontrolli mõttes, siis kas siis leitakse verest thcd? Ja kui leitaksegi, siis kas nad kutsuvad kohe politsei või hoiavad asja oma teada?
Ja mis nippidega saaks vähendada kanepit veres, olen kuulnud jõhvikamahlast, kuid kas on ka teisi meetodeid?
Ojee,olen 16 aastane kadakas*.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:tarvitasime eile sõpradega kanepit ja nüüd on selline küsimus, et kui nt narkokoerad kooli tulevad ja nuusutavad, siis kas nad tunnevad seda? Ja kas seda lõhna on võimalik riietelt ka nii maha saada,et nad seda ei tunneks?
Ojee,olen 16 aastane kadakas*.
ma üritasin öelda j0bu ,aga mingi tore kadakas tuli.

vertigo kirjutas:oleneb mida vereproovis uuritakse. kui otsitakse spetsiaalselt jälgi kanepist, siis jah, leitakse.. kui ei otsita, siis ei leita.
lõhna kohta niipalju, et lõhna püsimine sinu riietel sõltub nende materjalist, kaua nad kanepilõhna sees "imbusid" ja loomulikult tuulutamisest. 1-2 päevaga peaks reeglina lõhn kaduma riietelt pisut püüdlikuma tuulutamisega.

ps! jõhvikamahl/pohlamahl aitavad tõesti kiiremini organismi puhastuda, seega on su info selles osas õige. THC-d (eesti THK) leidumine veres sõltub ka sellest, kui tihti sa kanepit suitsetasid. mida rohkem, seda pikemalt leidub seda sinu organismis. äramärkimist väärib ka see, et suur roll on ka sinu enda organismi eripäras - mõnel on aeglasem, teisel kiirem ainevahetus.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”