Re: Narko vs Alkohol

Alko, Kuna narko kahjustab määratul kombel tervist... Mitte et alko ei kahjustaks aga vähesel tarbimisel ei kahjusta nii palju.
Endal mõlemaga kogemused.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

vertigo kirjutas:narko ja alko on liiga laiad mõisted... niimoodi ma ei oska valida. kui valik oleks näiteks kanep vs. viin, siis valiks kanepi.
Nõustun sinuga....
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

See oleneb inimesest, milliseks alkohol ta muudab. Minul on selles suhtes vedanud, sest alkohol mind eriti ei muuda. Kui arvate, et pits käärinud õunamahla mul mõttes oli siis mitte, mõtlesin puhast viina. Selge see, et uimaseks ja tasakaaluhäired aga mõttemaailm jääb suht samaks ja vägivaldsus ka ei teki, natukene vähem tajun piire ja muutun vabamaks ikka aga minujaoks on alkohol hea. Tean ka vastupidiseid näiteid, kellel tekib agressiivsus ja kes üldse ärakeeravad aga minujaoks on see nurmalna.
Narko aga muudab kõik inimesed, esialgu vaimselt ja siis füüsiliselt. Sellest peaks heaga hoiduma. Kui võtta pits viina või üks doos kanepit siis on neil kahel asjal suur vahe.
Mitte kunagi pole kõik must-valge.

And I find I kind of funny, I find it kind of sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had

Ise ka ei tarbi alkot sellepärast, et teen mõttetuid lollusid 50% ajast, olen rohkem selline agressiivsem joobes.

Kehale on narko ja alko pask, aga meeleolu poolest on narko parem, sest narkot on palju erinevat ja mõjud erinevad seinast seina.

Juba loogiliselt võttes on alko sihuke kesine asi. Narkoga on lihtsam vähe, tahad pidu panna, paned antsu või kommi vms. Tahad lõõgastuda, teed kanepit. Tahad maailma teise nurga alt näha teed seeni või lsd.

Ja mis veel parem seened ja kanep on looduslikud ja kehale vähem ohtlikud kui alko. Sõltuvus on nõrgem jne.
Aga siiski ei propageeri kummagi tarvitamist, isegi süütu kanepi tarvitamisel on negatiivsed kõrvalmõjud, eriti kui tihedalt suitsetada.

Tegelt on alko ja narko mõlemad narkootikumid, üks on lihtsalt legaalne. Väikene tõestus:
http://et.wikipedia.org/wiki/Uimasti
Alko mõjutab kesknärvisüsteemi? Mõjutab
Alko tekitab sõltuvust? Tekkitab
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”