amfetamiin esimene kord

Olen ainult narkotikumidest ainult kanepit ja kommi teinud . ecstasy tablette olen ikka v2ga palju v6tnud aga nyyd siis plaanis amfetamiini osta pool grammi kahe peale. Kas see oleks normaalne kui kahe peale esimene kord v6taks pool grammi ,et päris ära ei keeraks omadega?

Re: amfetamiin esimene kord

Tehku oma tervisega, mis tahab, aga ta jääb sõltuvusse ja see on väga kulukas ning siis liigub ta kuritegelikule teele (või teine võimalus... jätab lõpetab kasutamise? Pheh!) ja see juba kahjustab otseselt meid!!!
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

Tegelikult nooreseas selle narko tarvitamisega läheb alati suht liiale, sest siis pööravad noored suht tihti pahale teele ja iseloom ei tundu pärast ka intelligentne. "Kle jou mees ma tahaks 3juppi praegu YEAA, ilgelt chill oleks siis olla". Usu mind ma palju elus näinud ja ütlen ausalt paljud on narkodiileriteks muutunud, paljud muidugi sellega vahele jäänud ja istuvad kinni, ning paljud on kangemale kraamile üle läind ja paljud on lõpuks nüüd surnud.

Inimesed.. Inimesed.. Ta on juba nii kindel, et tarvitab. Mina keelama ei hakka, antsu doosidest ka midagi ei tea, aga lihtsalt mainin ära, et mina ei julgeks teha keemiat juba sellepärast, et sa ei saa kunagi puhast kraami, ükskõik mida või kes sulle räägiks kui puhas kraam on. Miks narkarid üle end tõmbavad? Nad on alati harjunud mingi doosiga (mis vaikselt suureneb). Tuleb mingi uus kraam turule, mis on kangem, puhtam - põmm ja jälle üks narkar maas.

neid narkareid on nii palju juba eks kes ära ei lõpeta see nigunii sureb ma mõtlen, kes veel süstivad seda neil kammib antsu süstides see eriti ära. Ma ise pole proovinud süstida midagi endale ja ei julgeks ka mõned saavad süstides antsu nii head laksu, et ei saagi ära lõpetada pärast. mõned niigi nuusutavad liiga palju.. mõttetu kui mingi narkootikum rutiiniks muutub, siis on asi suht kellad kellad. pole kõike nii lihtne maha jätta, kui su nina ees tõmmatakse juba triipu ja siis tahad kindlasti seda ise ka ja siis järgmine kord hakkad juba ise ostma seda ja nii raha läheb mõttetute saasta peale, sest see küll hea pole kui sa koguaeg hakkad tahtma seda. pärast hakkad äkki veel süstima antsu ja kui juba süsti ära proovid, siis ise tead mis saab (hakkavad hero/valget hiinlast veel panema) ma neid siin tallinnas igalpool näind aina kakerdavad ringi ja uluvad oma ette, ning tantsivad, teevad kukerpalle ja on niisama mingi sugused valodjad. pole vaja hakata raskustes elama, sest usu mind kui sa tahad koguaeg siis sul ilma selleta ongi pärast paha olla, sest miski hakkaks su hinge ikkagi närima ja vot nii ongi ptsis. tahad seda veel koguaeg
ei soovitagi alustada parem ise tead millega riskid pärast sa ei oskagi EI öelda, sest juba ise tahad seda sest see ju HEA onju?? lõpetage see jama ära !! minge trenni või kuhugi !!

Päris aus olles, ära proovi kui esimene kord. Amf on väga salakaval aine. So easy to get *uck you off... Ylet6mbamise variant on väike... s6ltub kindlasti inimesest. Kui tegime 3 peale 4g siis olin piiri peal, muidugi l6puks oksendasin ja ytleme nii et ei tahtnud enam enda kehasse ära mahtuda. Nii jube oli olla.... Aga ölledega suutsin sitta olekut siiski maandada.... PAREM ÄRA ALUSTA...!!!!

Antsust ei annagi üle "kammida", annab vaid üle paugutada ehk siis kui sa tarvitad järjest üle 48h. Tekib deliirium - näed, kuuled valesti, sa oled nii endale kui ühiskonnale ohtlik ja võid üritada endalt või kellegilt teiselt elu võtta. Kammi üks öö, siis suitsetad tossu peale ja magad end välja ja ärgates sööd kõhu uuesti täis ja elu läheb ilusti edasi.
Loomulikult, kui sa tossu hommikuks ei võta siis tea, et hämaras on su silmad nagu tõllarattad ja näost oled veidi valge, isu pole, teed suits suitsu otsa ja oled äärmiselt tujust ära, kergelt ärrituv, võib-olla ka vägivaldne.
Eks ise tead, millega riskid :D
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”