oled narkootikume proovinud?

ja
Hääli kokku: 53 (39%)
ei
Hääli kokku: 83 (61%)
Hääli kokku: 136

hah sa räägid nagu bob ei oleks narko, bob on samamoodi narko nagu lsd ja iga teinega. sõltuvust ta ei tekitagi aga kui ma panin seda tykk aega järjest, mitu korda päevas vot siis enam ei viicinudki kainelt olla, mõttetu tundus. nii, et mingil määral siiski ikka tekitab vist...´komm on praegu see mis on iga reede hingel...mm võix ju panna ja siis jälle panedki. terve suvi on nii möödunud praegu :S:S

ma kh tõmman rohelist ..mingi juba tükk aega olen tõmmanud aga sõlltuvust kül pole ...kui raha on sis tõmman kui pole sis ei tõmma ..aga see vist igal inimesle erinevalt ...

KANEP EI TEKITA FÜÜSILIST SÕLTUVUST!
See jutt on bs et oh ülemineku narkootikum jms.
Suits ja alkohol on juba esimeseks sammuks.
Kanep on minu meelest lahjem kui alkohol ja ta ei muuda ka inimesi vägivaldseteks.
See jutt et kanepilt edasi kangemale kraamile on täielik BULLSHIT!
Ma olen ise suitsetanud kanepit pool aastat korra-kaks nädalas.
Mul on tuttavaid kes aastaid on suitsetanud ja keegi pole sellest sõltuvuse kuna paljudel on olnud pikemaid pause.

Mulle ei meeldi kuidas te teete taime ehk niinimetatud marjuhana väga maha :x kuid möelge ise jutt liigub et marihuana tömbamine on ohutum kui tavaline suits.kahjuks on see nii et üks keskmine kanepi suitsetaja teeb nädalas 2 korda :) aga suitsu sa teed pool pakki päevas ja suitsust tuleb rohkem nikotiini kopsudesse :roll: .

Natani kirjutas:
Anonymous kirjutas:KANEP EI TEKITA FÜÜSILIST SÕLTUVUST!
See on muidugi mõnus veenmine. Aga loe ka siit:
http://www.narkoinfo.artun.ee/kanepitoime.html
Kanepi mõjuaineks on THK?! wtf?:D
Hea lollus-mõjuaineks on THC.
Ma ei propageeri kanepit aga igalpool kus on sellest juttu seal on välja toodud ainult miinused.
Alkohol põhjustab palju suuremat ajurakkude surma mis väljendub õpivõime languses.
Ma ei soovita kellegile aga see mahategemine mulle ei meeldi kohe üldse.
Koolis olen nagu parim meessoost õpilane enda klassis.

Emocore kirjutas:
Natani kirjutas:
Anonymous kirjutas:KANEP EI TEKITA FÜÜSILIST SÕLTUVUST!
See on muidugi mõnus veenmine. Aga loe ka siit:
http://www.narkoinfo.artun.ee/kanepitoime.html
loll jutt , mis mõeldakse kuidagi nurgatagant välja , et inimesed seda vähem teeksid.
kanep ei tekita füüsilist sõltuvuts .
Tõsi, see jutt et kanep tekitab füüsilist sõltuvust on ajuvaba propaganda.
"What I am saying is that nobody ever came home stoned and beat up their wife." - George Michael

Lahe.

Nüüd vaieldakse juba narkotsi vastastele artiklitele vastu.

Some nerve!

Njh, inimesed teevad kõike et oma väikeses mullis edasi elada.
Narkots ja sellega sarnased ained tekitavad sellise mulli väga effektiivselt ning tugevalt.

Rome kirjutas:Lahe.

Nüüd vaieldakse juba narkotsi vastastele artiklitele vastu.

Some nerve!

Njh, inimesed teevad kõike et oma väikeses mullis edasi elada.
Narkots ja sellega sarnased ained tekitavad sellise mulli väga effektiivselt ning tugevalt.
Tegelikult oled sina see kes väikeses mullis elab kui arvad et kõik mis meedias räägitakse on 100% sulatõsi. Kui sa asjast midagi ei tea pole vaja siia targutama tulla.
"What I am saying is that nobody ever came home stoned and beat up their wife." - George Michael

Ma ei baseeru oma arvamustega meedia põhjal.
Sust on vale seda kohe eeldada.
Jah, see on ilmselt üpriski narkootikumide vastane propaganda, mis seal toimub.
Aga mina avaldasin ainult enda arvamust.

Vägagi tõenäoline, et elan väikses mullis. Ma ei vätinud vastupidist.

Kuid mina üritan sealt välja murda.
Loomulikult, selleks, et seda teha.
Pean ma olema avatud.
Selleks et olla avatud, pean ma suutma mõtelda.
Seetõttu jõuan ma selleni, et olen narkootikumide vastu. Sest need tühistavad mõtlemise ning annavad vaid mõnu.
Samuti eraldavad need sind reaalsest elust. Jah, see on lahe. Aga seda saab teha ka teistmoodi. Ja mina olen ka suur reaalsuse fänn.

Ja isegi kui meedia jutt narkootikumide kohta on vähem kui 100% tõsi, vähem kui 50% tõsi, on see värk, mis toimub ikkagi liiga pasalt karm, et ma tunneksin kiusatust järele uurida, mis selle täpsemad positiivsed küljed on.

Oh, ja muide.
Vabandust, jah.
:P Inimesed on loomult targutajad. Ma olen kindel et sina oled siin vallas suurem asjatundja kui mina, isiklike kogemustega ja puha. (See oli muide minupoolt solvang. MItte eriti tugev, kuid siiski.)

Väga hea et sul on isklik arvamus, selline asi on haruldlane tänapäeval. Aga sa ajad segi narkootikumid ja kannabise. Kannabis on TAIM, seal ei ole midagi keemilist, see ei tapa su ajurakke, selle tagajärg ei ole pohmell järgmisel päeval või surm üledoseerimisel. Ja minu reaalsustaju on korras, ma ei tea ühtegi inimest kes ainult kannabist suitsetadas ajapikku reaalsustaju kaotaks.
Massipsühhoos on kole asi, kas pole.

Rome kirjutas:Ma ei baseeru oma arvamustega meedia põhjal.
Sust on vale seda kohe eeldada.
Jah, see on ilmselt üpriski narkootikumide vastane propaganda, mis seal toimub.
Aga mina avaldasin ainult enda arvamust.

Vägagi tõenäoline, et elan väikses mullis. Ma ei vätinud vastupidist.

Kuid mina üritan sealt välja murda.
Loomulikult, selleks, et seda teha.
Pean ma olema avatud.
Selleks et olla avatud, pean ma suutma mõtelda.
Seetõttu jõuan ma selleni, et olen narkootikumide vastu. Sest need tühistavad mõtlemise ning annavad vaid mõnu.
Samuti eraldavad need sind reaalsest elust. Jah, see on lahe. Aga seda saab teha ka teistmoodi. Ja mina olen ka suur reaalsuse fänn.

Ja isegi kui meedia jutt narkootikumide kohta on vähem kui 100% tõsi, vähem kui 50% tõsi, on see värk, mis toimub ikkagi liiga pasalt karm, et ma tunneksin kiusatust järele uurida, mis selle täpsemad positiivsed küljed on.

Oh, ja muide.
Vabandust, jah.
:P Inimesed on loomult targutajad. Ma olen kindel et sina oled siin vallas suurem asjatundja kui mina, isiklike kogemustega ja puha. (See oli muide minupoolt solvang. MItte eriti tugev, kuid siiski.)

Kurat, kui lugeda sellist lauslollust ajab see ikka VÄGA närvi. Kõik antinarko mega teadlased, hoidke oma kuradi ussikeeled hammaste taga kui te MITTE SITTAGI ei tea!! Narkootikumid tühistavad mõtlemise ja annavad mõnu.. no tere tali.. (Kui sa mõtlesid nt amfetamiini, või exi, siis ma olen sinuga nõus, aga too siis teinekord välja mis liiki sa täpsemalt mõtled, kuna KANEP ei võrdu HEROOINIGA, saage aru sellest. Vahe on sama kas sa räägid õllest või viinast!)oled sa üldse KUNAGI midagi teinud, et sa sellise vaimusünnitisega hakkama said? Kanep on selline kerge mõtlema panev asi.. suitsetad sõpradega siis räägid niisama globaalsetest probleemidest ja lihtsalt igasugust tarka juttu. Kanep harib metsikult! Aga kanep on imepisike seente kõrval.. Seened panevad sind mõtlema selliste asjade peale mis tavainimesel isegi parima pingutuse juures pähe ei tule. Seened ja kanep võiad olla vägagi intelligentsed drugid kui sa oskad neid kasutada! JA HOIDKE OMA KURADI LOLL JUTT ENDALE, kõik on mega targad ja teavad kõike, alustuseks proovige see kanep ära, siis teate vähemalt millest jutt käib!

Ac1d, need "antinarko mega teadlased" on tavaliselt need, kes õppisid keemiat, meditsiini, ja kelle "targad juttud" baseeruvad uuringute ja faktide peal, mitte lihtsalt võetud nende arvamusest või isiklikust kogemusest, nagu sinul. Sellepärast võib täpsemini väita, et sina mitte midagi ei tea. Kui sulle meeldib kanep, siis see on sinu isiklik asi ja meie seda ei võta sinust ära. Foorum on aga selleks, et lastele informatsiooni edastada, mis puutub erinevaid elu teemasi. Kui sind selles midagi eriti häirib, siis meenuta sellest, et seda võib öelda viisakalt ja mitte pealetükkivalt, oma arvamust väljendades. Kui sa ei saa seda teha, siis, palun, ise "hoia oma loll jutt endale".

Kõike head!
Hanna (konsultant).

Selle antinarko tegelaste all mõtlesin ma isikuid, kes on võtnud kinnisideeks, et narko(see hõlmab siis kõike v.a. alkohol, nikotiin ja kohveiin)on paha. Kedagi ma oma tekstiga tegelikult ei soovinud õhutada.. Kes tahab see teeb ja kes ei taha see ei tee...
Ärritusin ma niivõrd kuna see jutt mida vahutas seltsimees Rome ei ole ju tegelikult kõige arukam, tüüpiline inimene. Ma muidugi ei taha nüüd sulle liiga teha, aga ma lihtsalt pakun, et sa oled sellist laadi inimene, keda need keelatud viljad eriti ei huvita(ma ei mõtle ainult narkootikume, kuid maailmas on ju palju asju millest huvituda)ja elad oma elu rutiinis, silmad kinni vastu punnides kõigele mis on võõras. Kui sa aga asja natukene süvened ei tundugi see ehk nii jube.
Kas keegi kes on kanepit suitsetanud/söönud on saanud mingi erilise "kaifi" nagu eelnevalt oli mainitud? Mis mõnu sa sellest saad?.. Jah sa saad mõnu kui sa tarvitad opiaate.. siis sa värised maas mõnust, silmad on pahupidi ja mõtled ainult, et see üle ei läheks.. Aga kanep on teistsugune.. sa ei tunne eriti midagi, vahest peapööritust ja lihaste lõtvumist, aga selle peamine toime on peas. Kõik argielu probleemid tunduvad tühised, sa elad ainult korra ja seda ainsat korda ei saa elada ainult mõeldes oma probleemidele ja muretsedes. Lõõgastumiseks arvatavasti paremat ravimit pole.
Aga rääkides nendest teadlastest kes oma laborites testvad loomade peal.. kuidas saab olla tema targem isikust, kes puutub sellega igapäev kokku. Ma olen täiesti teadlik ka kanepi halbadest külgedest, ka neid on omajagu.. niiet ma ei pressi peale kellegile, et kanep on hea ja ülim, igal heal on ka omad halvad küljed:) Pole paremat lõõgastumis viisi kui pärast laupäevast sauna mõnusalt rahupiipu teha ja siis pühapäeval täiesti puhta inimesena ärgata.
Ajakirjandust narkootikumide teemal ma ei vaevu enam lugema. Asja mõte on selge: "Narko on paha, ära uuri, ela oma elu edasi" ja seda nämmutatakse igas artiklis.
Tahan veelkord öelda, et ma ei propageeri uimasteid vaid.. inimesed, avage oma silmad, te teete maha kanepit igal võimalusel, kui samas te ei pane tähele, et teie suurim vaenlane, alkohol, on teile otse küljealla pugenud.....

Lisaks sellele keemia ja meditsiini jutule.. õpin farmaatsiat TÜ's.. juba teist aastat muideks. :)

Veel üks asi lisada.. Et jagada informatsiooni lastele? Ma olen enam kui veeendunud, et see informatsiooni jagamine piirdub narkootikumide negatiivse mõjuga.. Miks mitte olla ausad ja rääkida kõigest, küll siis laps ise otsustab, mis tee ta valib. Oleneb ka muidugi kodusest kasvatusest, kodu on ikka see kust kõik alguse saab :)
Palju raskem ja ebameeldivam on see, kui sa saad aru, et sulle valetatakse, nagu oli minupuhul. Psühholoog rääkis mulle, et see kanep on ikka kõige jubedam asi. Üks mahv ja sa oled oma hinge kuradile maha müünud... Ja siis hiljem ma avastasin, et see pole nii. Ja võibolla see on nüüd üks põhjus, miks ma ei usu enam seda loba mida narkootikumide kohta aetakse ja pean ennast nii targaks :)

Umm..... Kanep on paha paha.... Suitsetad jondi ära kukub noku maha maha......

Kusjuures. Kõik meedia jutt ei ole propaganda bullshit.
Aga ,et saada psühoosi kanepist :D või .. noh...ütleme siis ,et mingit MÄRGATAVAT kahju tetkitada. Selleks peab vägapalju jõudu olema... ,et jõuaks nii palju suitsetada.

Ütleme ,et KOGEMUSED näitavad ,et kui järjest suitsetada 40 päeva :) siis ...... järgmised 3 päeva on imelik kaine olla.... Ja kui peale seda 3 päeva uuesti 40 päeva suitsetada... (vähemalt 2-3korda päevas) ..... Siis on veel imelikum olla...... JA siis pead jälle 3 päeva vahet... ja siis suitsetad uuesti 40 päeva..... JA siis 41sel päeval mõtled... MILLEKS ... täitsalõpp kui mõttetu..... ja siis ei suitseta enam nädala..... ja hakkad ainult iga nv suitsetama.....
Kanepi suitsetamisega on selline asi ,et enamus tarvitajatest suitsetab seda umbes 2-3 aastat regulaarselt igapäev ... seejärel viskab kopa ette ja siis lõpetatakse ära või vähendatakse tarbimist meeletult....

Kui head õied on.... ja piisavalt Tahtmist... Siis saab jah katuse pealt ära suitsetada..... NO JOKE ;) .... aga katus tuleb kuradi kiirelt tagasi pähe..... tavaliselt vähem kui nädalaga....

Kas selline on elu ? kirjutas: Kui head õied on.... ja piisavalt Tahtmist... Siis saab jah katuse pealt ära suitsetada..... NO JOKE ;) .... aga katus tuleb kuradi kiirelt tagasi pähe..... tavaliselt vähem kui nädalaga....
Katus võib olla tõesti tuleb tagasi (st et mõistus nagu oleks OK), ja samas mõju organismile ja tervisele on veel pikemat aega, ja see kajastub isegi mitmete aastate pärast. Näiteks 2-3 aasta pärast võib välja lüüa psühhoosi või sküsofreenia näol.
Praegu (täna tarvitades) sellest ei mõelda, sest täna on ju katus omal kohal. :cry:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Kanep küll tervist ja organismi mingil halval moel ei ohusta. Pigem teeb just tervemaks oma raviomaduste tõttu. Ainuke oht kanepi suitsetamisel ongi muutuda skisofreenikuks, kuid skisofreenikuks võib inimese muuta ka ülekurnatus, unepuudus, ajukasvaja aga ka süüfilis, malaaria, hüpoglükeemia või sada muud asja.

...

Maggy kirjutas:
Kas selline on elu ? kirjutas: Kui head õied on.... ja piisavalt Tahtmist... Siis saab jah katuse pealt ära suitsetada..... NO JOKE ;) .... aga katus tuleb kuradi kiirelt tagasi pähe..... tavaliselt vähem kui nädalaga....
Katus võib olla tõesti tuleb tagasi (st et mõistus nagu oleks OK), ja samas mõju organismile ja tervisele on veel pikemat aega, ja see kajastub isegi mitmete aastate pärast. Näiteks 2-3 aasta pärast võib välja lüüa psühhoosi või sküsofreenia näol.
Praegu (täna tarvitades) sellest ei mõelda, sest täna on ju katus omal kohal. :cry:
Miks on nii, et kogu pika 2 postituse peale suudate te välja tuua ja rääkida ainult ühest (teie arust)negatiivsest küljest. Kas see pole juba imelik, et kogu jutu peale analüüsite te ainsat lauset, millest saaks midagi halba lastele ette genereerida?
Niimodi lõik haaval posti ette tuua ja siis veel kritiseerida pole just kõige kohatum. Pigem juba analüüsida kogu teksti.
See on juba ilmselge, et tegu pole foorumiga, kus tõesti lastele tutvustatakse ühte või teist narkootikumi. Kui aga rääkida adekvaatset juttu ja mainida ära narkootikumide head ja halvad küljed, aitaks see kindlasti nii mõndagi. Ses sõbrad võivad ju rääkida hoopis teist juttu mõne aine kohta. (Näiteks: Proovi amfetamiini, sellest ei ole üldse halb järgmine päev olla. Ja teha võid palju tahad, sest sõltuvusse ei jää) Aga nüüd on juba hilja, te olete oma "antinarko"propagandaga kaotanud usalduse meie seast. See on juba kindel, et kui kusagil lehes on artikel narkootikumide kohta... ma ei vaevugi seda lugema, sest tegu on lihtsalt ühe mõttetu ajupesuga.

Mida tahaks veel lisada.
Miks on üldse narkootikumid keelustatud? - Ameerika president, aastatel 1970, arvas, et sellest saaks hea reklaami ja hääle magneti. Ja miks on paljud psüühilised droogid keelatud(seened, LSD, kanep)? - Kuna riik ei taha, et te teisiti mõtleks. Riik ei ole huvitatud kodanikest, kes tõstavad pea püsti ja mõtlevad natuke teisti. Riik ei ole huvitatud tegelastest, kes on ajupesu vastu immuunsed.......

Re: Marihuana

eriti targad ka ju . Kanep ei kahjusta mingil moel ? Siis ei kahjusta ka tubakasuits . Lohhi kari . Vb sa teed seda tõesti paar korda nädalas , aga sa saad suitsust mitu korda rohkem tõrva , ja muid ained kui tubakasuitsust . Ja iga inimene on erinev , kõi kei tee pakki päevas , seega ei ole mõtet tuua kõige hullemaid näiteid . No , kui väiksestes kogustes , ja harva teha , siis vb tõesti midagi ei tee , aga te räägite siin katuse pealt suitsetamisest jms .

Re: ...

Ac1d kirjutas:
Miks on nii, et kogu pika 2 postituse peale suudate te välja tuua ja rääkida ainult ühest (teie arust)negatiivsest küljest. Kas see pole juba imelik, et kogu jutu peale analüüsite te ainsat lauset, millest saaks midagi halba lastele ette genereerida?
Niimodi lõik haaval posti ette tuua ja siis veel kritiseerida pole just kõige kohatum. Pigem juba analüüsida kogu teksti.
See on juba ilmselge, et tegu pole foorumiga, kus tõesti lastele tutvustatakse ühte või teist narkootikumi. Kui aga rääkida adekvaatset juttu ja mainida ära narkootikumide head ja halvad küljed, aitaks see kindlasti nii mõndagi. Ses sõbrad võivad ju rääkida hoopis teist juttu mõne aine kohta. (Näiteks: Proovi amfetamiini, sellest ei ole üldse halb järgmine päev olla. Ja teha võid palju tahad, sest sõltuvusse ei jää) Aga nüüd on juba hilja, te olete oma "antinarko"propagandaga kaotanud usalduse meie seast. See on juba kindel, et kui kusagil lehes on artikel narkootikumide kohta... ma ei vaevugi seda lugema, sest tegu on lihtsalt ühe mõttetu ajupesuga.

Mida tahaks veel lisada.
Miks on üldse narkootikumid keelustatud? - Ameerika president, aastatel 1970, arvas, et sellest saaks hea reklaami ja hääle magneti. Ja miks on paljud psüühilised droogid keelatud(seened, LSD, kanep)? - Kuna riik ei taha, et te teisiti mõtleks. Riik ei ole huvitatud kodanikest, kes tõstavad pea püsti ja mõtlevad natuke teisti. Riik ei ole huvitatud tegelastest, kes on ajupesu vastu immuunsed.......

Tere talv. Üks noor revolutsionäär, kes soovib maailma muuta. Igati kiiduväärt. Emotsiooni jagub kah, igati tore.

Loodan et sinu entusiasm soovis läbi näha valitsuse propagandasid ja meedias levivat ajupesu jätkub sama tugevalt. Siis ehk hakkad neid läbi nägema kah.
Ajupesu?

Ilma ajupesuta ei saa elus olla. Kui sa tahad täielikult vabaneda igasugusest ajupesust, siis vabane oma illusioonist, et reaalsus eksisteerib. Või et sa tajud reaalsust väljaspool iseennast. Vat siis oled vaba ajupesust. On sus sellist soovi?
Ma võatn vabaduse eeldada, et ei ole.
Kui jutt juba narkootikumidele läks, siis varem või hiljem peab vist filosoofilise teoorie reaalsuse olematusest sisse tooma.

Igastahes sinu püüded murda läbi igapäevaelu mullist on igati kiiduväärsed. Loodan et siis kunagi selles ka õnnestud. Ja soovin jaksu, et lollidega rääkida, et läbi murda nende mitmevärvilisest maskide ja silmapetete jadast. Samas pea meeles, et sa tõenäoliselt ei ole neist sugugi erinev. Kui sa võitled lollidega, siis võitle ka iseendaga.

Oh ja muide. Ma olen täiesti teadlik, et ma häbitult ja lausa totakalt targutan midagi hägusat ja wannabe filosoofilist vastu sinu lihtsale väitele, et olen loll. Ja olen teadlik kui mõttetu see targutus on. Seetõttu võid loobuda edaspidi mind selles süüdistamast.

Tegelikult ütlesin ma välja lihtsalt oma mõtteid. Täpselt nii segaseid ja korrastamata, nagu nad on.

Re:

Külaline kirjutas:KANEP EI TEKITA FÜÜSILIST SÕLTUVUST!
Kanep on minu meelest lahjem kui alkohol ja ta ei muuda ka inimesi vägivaldseteks.
Mul on tuttavaid kes aastaid on suitsetanud ja keegi pole sellest sõltuvuse kuna paljudel on olnud pikemaid pause.

AGA minul on sõbrad,kes ON sellest sõltuvusest !!! see on täiesti erinev,ei ole mõtet yldistada !

Re: Re:

maii kirjutas:
Külaline kirjutas:KANEP EI TEKITA FÜÜSILIST SÕLTUVUST!

AGA minul on sõbrad,kes ON sellest sõltuvusest !!! see on täiesti erinev,ei ole mõtet yldistada !
jama.. kõik räägivad mingist katuse pealt suitsetamisest jms värgist. tuli ka ükskod mõte taim kasvama panna. aga ema avastas selle :( ja järgmine päev tulin koju, taime polnd enam. ps taim oli umbes 1,6 M pikk toas :)
aga jahh eks ma proovin uuesti panna kasvama kuskil kasvohoones vms ja siis katuse ära suitsetada :D
Elu Võib Iga Hetk Otsa Saada, Niiet Jälgige Mis Te Teete Ja Mida Te Ei Tee !
Olge Alati valmis Et Järgmine Hetk Teid Enam Ei Olegi Olemas.
Pilt

Mida ma kõigile teile soojalt soovitan on see, et enne kui te midagi võtate nõuks proovima, siis lugege selle "asja" kohta täiendavat materjali, et teaksite mis selle mõjud võivad olla.

See, kui kanep ei tekita sõltuvust ei tähenda et ta ei ole kahjulik.

Need sulid kes siin seletavad "oi see on nii hea, ei tekita sõltuvust ja pole üldse kahjulik" võiksid enne uurida natuke asja lähemalt.

Re:

Hanna kirjutas:Ac1d, need "antinarko mega teadlased" on tavaliselt need, kes õppisid keemiat, meditsiini, ja kelle "targad juttud" baseeruvad uuringute ja faktide peal, mitte lihtsalt võetud nende arvamusest või isiklikust kogemusest, nagu sinul. Sellepärast võib täpsemini väita, et sina mitte midagi ei tea. Kui sulle meeldib kanep, siis see on sinu isiklik asi ja meie seda ei võta sinust ära. Foorum on aga selleks, et lastele informatsiooni edastada, mis puutub erinevaid elu teemasi. Kui sind selles midagi eriti häirib, siis meenuta sellest, et seda võib öelda viisakalt ja mitte pealetükkivalt, oma arvamust väljendades. Kui sa ei saa seda teha, siis, palun, ise "hoia oma loll jutt endale".

Kõike head!

Nad võisid õppida keemiat, meditsiini ja kõike muud sellist värki, aga see ei tee neid nüüd kohe kõige suuremateks teadjateks ja ei muuda iga nende sõna tõeseks. Mina isiklikult ei usaldaks inimest kelle teadmised baseeruvad raamatutel ja faktidel või mingitel pagana uuringutel. Neil ei ole isikliku kogemust. Mis tähendab et nad lihtsalt räägivad kui pahad need on, kui palju keemiat on, kui targad ja haritud nad on, ilma et neil oleks lisaks neile katsetele ka isiklik kogemus. Ma arvan et kui nad neid asju ise prooviks, muutuks nende arvamus tõsiselt nende suhtes.
Inimesed kardavad kõike mida nad ei ole näinud või mille kohta räägitakse hirmujutte.
Lisaks ma arvan et need teadlased kes on otseselt narkovastased, on kallutatud. Nad on selle vastu, järelikult nad proovivad tõestada et need on halvad ja leida halbu külgi. Kui neile panna kõrvale narko poole kalduvad teadlased, leiaksid nemad häid külgi. Kui neutraalseid kah hulka toppida, siis saaks mingid õiged faktid juba välja.
ainult põnevatel inimestel on alati igav.
pooldan indulgentse.

Kõik, kes tõmbavad ütlevad minu arust, et see küll sõltuvust ei tekita. Omaarust saavad kõik geeniusteks, kui nad narkot teevad. Õppige natuke meditsiini ja siis saate ise ka aru, mis jura te ajate. Need, kes ainult suitsu teevad või ei tee sedagi on palju väiksem tõenäosus narkariks hakata. Võib-olla kirjutavad siin need, kes VEEL ei ole sõltuvuses. Üks asi viib lihtsalt teiseni.
Ma ei ütle, et minu arvamus on nüüd sulaselge tõde jne, aga ma arvan nii.
Elu on lill:)

Tarvitan TetraHydroCannabinol-i iga nädalaselt ega siis üks joint midagi halba ei tee. Tegelikult on tõestatud et kanepi ainus põhjus miks ta illegaalne on. On see et ta on "jumalate taim" ta ravib peaaegu kõike peale sünteesitud haiguste nt "HIV, Ebola, erinevad grippid jms". Ravimifirmad läheks koheselt pankrotti kui kogu maailmas oleks kanep legaalne. Illuminaadid kaotaks palju raha ja nad ei saaks enam demotsiidi teha. Paljud kõrgetaseme vabamüürlased on tunnistanud et rahvaarv peab kukuma 500 miljonile et inimesi saaks paremini juhtida, me oleme kõik orjad neile.
P.S. Demotsiid tähendab omaenese riigi tapmist. Meie imuunsusüsteemi hakatakse hävitama juba sündides kui meile tehaks esimene vaktsiin. Vaktsiin sisaldab peale vaktsiini ka elavhõbedat mis koguneb närvirakudesse ja alumiiniumit mis tekitab Alzheimeri tõbe. Vaatake taevasse peaaegu iga lennuk mis ülelendab tekitab nn "chemtrail"-i mis sisaldab alumiiniumit.
Soovitan soojalt vaadata ulmefilmi 6-ndat ja 7-ndat osa kus räägib demotsiidist ja tõendab selle teooria veepidavust.

Walter White kirjutas:Tarvitan TetraHydroCannabinol-i iga nädalaselt ega siis üks joint midagi halba ei tee. Tegelikult on tõestatud et kanepi ainus põhjus miks ta illegaalne on. On see et ta on "jumalate taim" ta ravib peaaegu kõike peale sünteesitud haiguste nt "HIV, Ebola, erinevad grippid jms". Ravimifirmad läheks koheselt pankrotti kui kogu maailmas oleks kanep legaalne. Illuminaadid kaotaks palju raha ja nad ei saaks enam demotsiidi teha. Paljud kõrgetaseme vabamüürlased on tunnistanud et rahvaarv peab kukuma 500 miljonile et inimesi saaks paremini juhtida, me oleme kõik orjad neile.
P.S. Demotsiid tähendab omaenese riigi tapmist. Meie imuunsusüsteemi hakatakse hävitama juba sündides kui meile tehaks esimene vaktsiin. Vaktsiin sisaldab peale vaktsiini ka elavhõbedat mis koguneb närvirakudesse ja alumiiniumit mis tekitab Alzheimeri tõbe. Vaatake taevasse peaaegu iga lennuk mis ülelendab tekitab nn "chemtrail"-i mis sisaldab alumiiniumit.
Soovitan soojalt vaadata ulmefilmi 6-ndat ja 7-ndat osa kus räägib demotsiidist ja tõendab selle teooria veepidavust.
mis sa sündisid seina põrkega`?

Külaline kirjutas:
Walter White kirjutas:Tarvitan TetraHydroCannabinol-i iga nädalaselt ega siis üks joint midagi halba ei tee. Tegelikult on tõestatud et kanepi ainus põhjus miks ta illegaalne on. On see et ta on "jumalate taim" ta ravib peaaegu kõike peale sünteesitud haiguste nt "HIV, Ebola, erinevad grippid jms". Ravimifirmad läheks koheselt pankrotti kui kogu maailmas oleks kanep legaalne. Illuminaadid kaotaks palju raha ja nad ei saaks enam demotsiidi teha. Paljud kõrgetaseme vabamüürlased on tunnistanud et rahvaarv peab kukuma 500 miljonile et inimesi saaks paremini juhtida, me oleme kõik orjad neile.
Walter räägib jumala õiget juttu. Kui kanep legaalne oleks ei oleks apteeke enam peaaegu üldse vaja. Illuminaadide koha pealt on tal ka 100% õigus. Nad teevad tervele maailmale peapesu, et seda üle võtta.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
Walter räägib jumala õiget juttu. Kui kanep legaalne oleks ei oleks apteeke enam peaaegu üldse vaja. Illuminaadide koha pealt on tal ka 100% õigus. Nad teevad tervele maailmale peapesu, et seda üle võtta.
Sa oled see järgmine wannabe vend, kes on nagu kanep legaalseks ning illuminaatid on kõiges süüdi?
Aga mis siis, kui sa ühel heal päeval ärkad üles ning avastad, et terve viimane aasta on olnud uni?

Inimesed võivad ju rääkida mida nad tahavad. Minu seisukoht on selline, et kanep ei tekita füüsilist sõltuvust. Küll aga võib tekitada vaimset. Kui sinu argipäev on tume ja õudne, siis kanep viib sind nö teise maailma kus sul on hea olla. St. et kui oled masenduses pidevalt, siis sa jäädki tahtma seda, kuna nii on ju väga hea. Esimest korda proovisin kanepit 4a. tagasi ja peale seda vahelduva eduga olen suitsetanud seda siiani. Kanep on tee teiste narkootikumideni tõesti, kuid tänu sellele, et seda peab soetama tänavadiileritelt, kes võivad sulle pakkuda ka midagi muud. Loomulikult võib tekkida ahvatlus ka teisi mõnuaineid proovida. Vaadates näiteks Hollandit, ei näe, et oleks kanep tekitanud negatiivset mõju ühiskonnale(Olen korduvalt külastanud). Lisaks on tõesti kanep väga hea ravim. Olen kasutanud seda päris mitme erineva haiguse puhul ning on aidanud kõvasti paremini kui mõni ravim, mida apteegist saab. Lisaks on ta väga hea pohmakaravim.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”