Re: esimene kord

Termomeetril on õigus, igal ühel on see mõju erinevalt. Ja korraliku mõju saad sa kanepist alles peale mõnda tegemist, sest su keha pole harjunud kanepiga ning selle 2-4 korraga harjub su keha ära ning peale seda saad tunda seda õiget mõju. Ise näiteks muutusin tuimaks, tahtsin hästi palju rääkida, aktiivseks, naeratasin hästi palju, olin hästi omasmaailmas ja mõttes, ei saanud suht aru, mida teised ümberringi seletavad, lõpuks olin hästi väsinud ja hommikul oli pohmaka taoline asi. See juhtus esimesel korral.

Tegelikult kõik see on tõde, mis räägitakse sõltuvuse kohta... Mõned räägivad, et ahh ei jää see külge midagi jne. Teised räägivad, et jääb küll külge jne. Kuid kõik oleneb teist endist, on ka öeldud, et see jääb hästi kergelt külge neile, kellel on probleeme iseendaga(vaimsed puuded jne), kuid ma ei oska öelda, kui tõsi see on. Kuid, kui sa tõesti ei suuda asjadele EI öelda ning, kui sul pole iseloomu. Siis lihtsalt ära proovi seda, sest tõesti, kui see juba sulle külge jääb, siis sellest nii kergelt sa enam lahti ei saa, sellest välja tulemine ja võõrutus ravid on rasked, ei ole see taimeke nii süütu midagi. Ning muidugi tekitab ka kanepi suitsetamine su ajule midagi väga imeliku, mida olen nüüd viimaselajal kogenud. Sa lihtsalt vaatad ringi ja järsku sa lihtsalt tunned nagu oleksid selle mõju all.. Kõik muutub hästi eredaks ning sa tunned, et enam pole asjad nii nagu olid ennem. Ma ei oska seda tunnet seletada, kui ise oled seda tundnud, tead millest ma räägin. Ise alustasin tegemist lihtsalt sellepärast, et tunda seda mõju, ma polnud joonud juba aastaid ning oli lihtsalt tahtmine ennast lõdvaks lasta ning see esimene proovimine oli mul umbes 3-4 nädalat tagasi.. Ja noh, arva nüüd edasi ise, kas ma tahan seda täna? ... Muidugi tahan, see on hea.. See rahustab mind, olen mõnusalt "omasmullikeses" naudin igat hetke, mul pole muresi, probleeme, naudin seltskonda ja lasen ennast lõdvaks. Jah ma mõtlen küll selle maha jätmisele, kuid see tähendaks seda, et pean muutma oma seltskonda, kuid seda ma tõesti ei taha. Selle maha jätmine tuleb varem või hiljem käsile võtta ja ära teha.(koguseid vähendada, vähem suitsetama hakata ning lõpuks EI öelda.) Selle suitsetamine on kusjuures mind väga palju arendanud. Ma pole enam selline nagu ma olin vanasti. Ma olen tõsiselt jutukam, julgem, targem. Ma oskan lihtsalt asjadest paremini aru saada ja neile omamoodi head vastused tuua. See kogu tekst ei pruugi selle teema kohta käijagi, kuid lihtsalt kõige selle välja kirjutamine tundus mulle hea ideena. Ning tunnen ennast paremini. Aitähh, kes luges.

Last Time kirjutas:Tegelikult kõik see on tõde, mis räägitakse sõltuvuse kohta... Mõned räägivad, et ahh ei jää see külge midagi jne. Teised räägivad, et jääb küll külge jne. Kuid kõik oleneb teist endist, on ka öeldud, et see jääb hästi kergelt külge neile, kellel on probleeme iseendaga(vaimsed puuded jne), kuid ma ei oska öelda, kui tõsi see on. Kuid, kui sa tõesti ei suuda asjadele EI öelda ning, kui sul pole iseloomu. Siis lihtsalt ära proovi seda, sest tõesti, kui see juba sulle külge jääb, siis sellest nii kergelt sa enam lahti ei saa, sellest välja tulemine ja võõrutus ravid on rasked, ei ole see taimeke nii süütu midagi. Ning muidugi tekitab ka kanepi suitsetamine su ajule midagi väga imeliku, mida olen nüüd viimaselajal kogenud. Sa lihtsalt vaatad ringi ja järsku sa lihtsalt tunned nagu oleksid selle mõju all.. Kõik muutub hästi eredaks ning sa tunned, et enam pole asjad nii nagu olid ennem. Ma ei oska seda tunnet seletada, kui ise oled seda tundnud, tead millest ma räägin. Ise alustasin tegemist lihtsalt sellepärast, et tunda seda mõju, ma polnud joonud juba aastaid ning oli lihtsalt tahtmine ennast lõdvaks lasta ning see esimene proovimine oli mul umbes 3-4 nädalat tagasi.. Ja noh, arva nüüd edasi ise, kas ma tahan seda täna? ... Muidugi tahan, see on hea.. See rahustab mind, olen mõnusalt "omasmullikeses" naudin igat hetke, mul pole muresi, probleeme, naudin seltskonda ja lasen ennast lõdvaks. Jah ma mõtlen küll selle maha jätmisele, kuid see tähendaks seda, et pean muutma oma seltskonda, kuid seda ma tõesti ei taha. Selle maha jätmine tuleb varem või hiljem käsile võtta ja ära teha.(koguseid vähendada, vähem suitsetama hakata ning lõpuks EI öelda.) Selle suitsetamine on kusjuures mind väga palju arendanud. Ma pole enam selline nagu ma olin vanasti. Ma olen tõsiselt jutukam, julgem, targem. Ma oskan lihtsalt asjadest paremini aru saada ja neile omamoodi head vastused tuua. See kogu tekst ei pruugi selle teema kohta käijagi, kuid lihtsalt kõige selle välja kirjutamine tundus mulle hea ideena. Ning tunnen ennast paremini. Aitähh, kes luges.

Vähe tore, et sa kirjutasid selle ja jagasid kogemusi. Neid läheb tõesti mõnel inimesel vaja, kes loeb seda teemat siin. Äki ta mõtlebki, et ei olegi tal seda tegelikult vaja.
Ise, nii palju kui ma võin soovitada, ütleksin, et jäta see asi parem kohe ja praegu. Muidu sa ei jäta kunagi, sest mina sain jutust nii aru, et iga korraga iha aina kasvab. Niiet, kui vähegi võimalik, siis ütle ei. Kui need sõbrad on tõelised sõbrad, siis saavad aru.

Aitäh!

Ma ei näe ühtki põhjust miks peaksin kanepi suitsetamise lõpetama? See on nagu shokolaad, võtad killu, nomnom, võtad veel, veel paar riba ning pead piiri, hiljem jälle ning jälle, see ei ole mingi eriline sõltuvus kuradi filosoofid, sul on lihtsalt mõnus olla ja sa tahad seda veel kogeda, mitte et su keha vajab selle kogemist.

Kanep on alati olnud, siis kui teisi pole mul toeks olnud, always, muudab kõik paremaks, peletab eemale negatiivsed mõtted, toob häid lahendusi ning huvitavaid ideid.

Külaline kirjutas:Ma ei näe ühtki põhjust miks peaksin kanepi suitsetamise lõpetama? See on nagu shokolaad, võtad killu, nomnom, võtad veel, veel paar riba ning pead piiri, hiljem jälle ning jälle, see ei ole mingi eriline sõltuvus kuradi filosoofid, sul on lihtsalt mõnus olla ja sa tahad seda veel kogeda, mitte et su keha vajab selle kogemist.

Kanep on alati olnud, siis kui teisi pole mul toeks olnud, always, muudab kõik paremaks, peletab eemale negatiivsed mõtted, toob häid lahendusi ning huvitavaid ideid.

Rumalad pubekad,kanep on ränk keemia.Joppab teilt,kui te midagi head saate.Esiteks kõike seda jura kasvatatakse sellise väätise peal.et isegi poola õunad kahvatuvad nende kõrval.Lisaks sellele pritsitakse seda suvalise pasaga,mis kätte juhtub,et kaal oleks suurem.Pole mõtet hakata seletama teile,kuidas tuleks kasvatada ja mida teha ,et saaks normaalset värki.Võite kindlad olla,et see mida te suitsetata,see pole veel midagi ja head asjad on veel proovimata.Lisaks sellele ärage suitsetaga jointi,kui te just puhtalt ei lase,ja ei mingit filtrit.Tubakat ma ka ei soovita,puhtalt kõige parem.Väike ette vlmistus söögiks,hea muusika ja visuaalsed efektid.Siis tulge seletama,et ooo oo o kadakas* selline tripp,et mine munnni.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”