Kanep - õis

Ehk ma tean , et te vaadate meid kanepi suitsetajasi nagu narkomaane. See ei ole nii . Kanep on täiesti ohutu taim , ok see võib kahjustada tervist aga kes seda teha soovib , las teeb. Nt ma ei tohi juua alkoholi , muidu on jama . Kammin ära , võin muutuda vägivaldseks , lärmakaks , jne . Kanepit tehes ei juhtu seda kunagi . Ma olen rahulik , suhtlen naeran jne . See ei ole mingi aaa , ma teen seda selleks , et mingi hullu kaiffi saada. Mulle lihtsalt sobib see taim, ma olen rahul sellega , et mul on võimalus seda teha . See toob mured peast välja , ja laseb sul enda peale fokuseerida . Isegi mu tüdruk on poolt sellele , et ma teen kanepit . Algul ta oli vastu , aga kui ta mind korralikult nn pilves peaga tundma õppis , sai ta aru , et see ei ole midagi kurja . Ma olen teinud seda 3a . See taim on hea . See toob halval päeval naeratuse suule . Te võite sellele vastu olla kui tahate , aga igal ühel on see oma valik. Ega kõik ei hakka tarvitama muid aineid kui ta kanepit teeb. Tuleb osata piiri pidada .

P.S : See ei sega teie eraelu ega õppimist , vähemalt mitte mind :D

KANEP ÜLETAB ALKOHOLI. :):):):)

Re: Kanep - õis

Kindlasti see on narkootiline aine, aga mingil-määral on see etem, kui alkohol. Just Sinu ülaltoodud näide, et alkohol muudab peast lolliks, aga kanepiga sellist asja ei ole. Mu üks parim sõber teeb ka pidevalt kanepit, aga see pole tema eraelu seganud- kooliasjad on tal korras, perega on tal kõik korras.. Ütleme nii, et oleneb kõik inimesest, tean ka inimesi, kelle on kanepi tegemine põhja viinud- koolist väljaviskamine, sõprade/perega tülid jne. Nii, et see kõik on suhteline. Ise ma näiteks jään kindlaks alkoholile, kuna kanepimõju ei pakkunud mulle pinget, alkohol see-eest aga küll.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”