Ganja Smuugeldamine

Mõtsin, et kuidas saaks peita seda ? Naq tõsiselt oleks vaja kuna ma tõmban eestist uttu ja ma tahan midagi mälestuseks eestist võtta kaasa... See on küll kahtlane asi, aga sellega ma aint piirdungi .
Kuidas siis seda peita koerte ja muude vahendite eest?

Re: Ganja Smuugeldamine

Võta siis mingi muu mälestus kaasa ehk? Sellepärast, et vahelejäämine oleneb alati sinu olekust - neid peitmise varjante on ju nii palju. Pigem hakatakse kahtlustama kui sa närveerid vms. Soovitan siis sealt osta ja eestist midagi muud kaasa võtta - su enda valik.

swaggot kirjutas:võta mant pane kilekotti, vaata et veekindel oleks ja et palju õhku ei jääks kilekotti. NIi siis pane kilekott täis veepudelisse. Koerad ei tunne ju läbi vee lõhna.
ja siis tõmba kondoom pudelile otsa,tee sõlm ja istu sisse,siis suht kindel,et koerad lõhna ei tunne :D

Külaline kirjutas:
swaggot kirjutas:võta mant pane kilekotti, vaata et veekindel oleks ja et palju õhku ei jääks kilekotti. NIi siis pane kilekott täis veepudelisse. Koerad ei tunne ju läbi vee lõhna.
ja siis tõmba kondoom pudelile otsa,tee sõlm ja istu sisse,siis suht kindel,et koerad lõhna ei tunne :D
Väga ilus mälestus Eestist, kui mõni Vassiili sul vene piiri ääres käega persest kanepit välja urgitseb. :D
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”