Kanep

Mul küsimus miks mul see asi ültse ei toimi , olen teinud u 11 korda ja pole ühtegi korda toiminud , tavaliselt võtame 15 euri eest kolme peale üle poole G tehti shoti ka mulle aga ikka ei toimi tavaliselt teised täiesti perses mis toimub ?

Re: Kanep

Vale kaup see ei ole ise ka vahepeal kahtustasin aga ei ole kuna see kellelt me ostame on sõbra sõber ja temalt ostetakse suurtest kogustest ja tavaliselt kanepit ei müüda sitana , aga jmh nüüd toimis tegime kahe peale 1g sõber oli omadega nii perses kui perses :P Suht normaalne on seda tunnet kirjeldada ei saa aga ikka mõnus :D Ja suht raske oli tõmmata seda 1Gd -.- Ma ei uskunud et nii raske siuke tunne nagu kops oleks pooleks läinud :D ma ei kujuta ette mis siis oleks olnud kui oleks järjest tõmmanud

Re: Kanep

Külaline11 kirjutas:Vale kaup see ei ole ise ka vahepeal kahtustasin aga ei ole kuna see kellelt me ostame on sõbra sõber ja temalt ostetakse suurtest kogustest ja tavaliselt kanepit ei müüda sitana , aga jmh nüüd toimis tegime kahe peale 1g sõber oli omadega nii perses kui perses :P Suht normaalne on seda tunnet kirjeldada ei saa aga ikka mõnus :D Ja suht raske oli tõmmata seda 1Gd -.- Ma ei uskunud et nii raske siuke tunne nagu kops oleks pooleks läinud :D ma ei kujuta ette mis siis oleks olnud kui oleks järjest tõmmanud
Ja ma hoian ka ikka suht kaua all seda :D nii kaua kui bong , joint minu kätte jõuab siis lasen välja või kui jaksu tõmban peale siis lasen välja ja siis uuesti alla.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”