Tallinn

Esiteks, palun ärge naerge järgneva jutu üle, mul on tõsine mure.
Käin vahetevahel Tallinnas, ise elan Viljandi kandis.
Uudistes räägitakse nii palju, et Tallinnas leiti sealt narkootikume ja sealt ja sealt ja.. Täiesti hirmus, ma ei julge enam üldse Tallinnas ringi liikuda. Kui kambad on solarises või kuskil ja nii vaikselt nurgas kuskil midagi taskust välja võtavad siis tahaks jooksu panna ja lihtsalt tekivad külmavärinad.
Kas see on mingitmoodi foobia või olen ma hulluks minemas ?
Aitäh:)

Re: Tallinn

Undead kirjutas:ISegi kui keegi süstib sulle mingit heroiini sisse, ega sa kohe perses pole. Tunned tunnike mõnu ja kõik.
Et suht suva, kui süstal on kasutatud ja HIV on küljes? Ah, mis see väike haigus ikka ära ei ole eksole. Oled kuulnud politseinikust, keda süstiti läbi ta kinda, kuid ikka sai selle haiguse? :P

Ja teemaalgatajale. Sa ei pea niimoodi paaniliselt kartma, muidu ongi raske. Püüa mitte välja teha sellest. Ja kui keegi tulebki pakkuma, võid keelduda ja lahkuda. Kui sunniviisiliselt, siis nt karjuda.
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

Mõtled pisut üle. Need on rohkem Balti ja Kopli gängide teemad.

Kui liigud rohkem päevasel ajal ning rahvarohketes kohtades ja oled vähemalt 1-2 sõbraga, ei ole vaja muretseda. ;)

Tallinn on hea jah, tule ikka siia. Tarbi me kõnniteid ja vaatamisväärsusi. Ära MCi mine, soovitan selliseid kohti nagu Cafe VS (Lambaliha Tikka ja Channa Masala on väga head), Butterfly lounge (väga odavad hinnad + päris kvaliteetne koht), Hai Long (väga hea hiinakas), Kebab Mix sadama juures, Boheem (hommikusöögid ja pannkoogid on head) jne jne.
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

to cbble: Boheem on tõsiselt armas koht :) nii meeldib.
aga teistele ka aitähh :) ega ma üksi ei tulegi tallinna tavaliselt, olen selleks liiga noor ja üksi oleks igavavõitu ka:D
aga suur suur suur aitähh veelkord. juba on parem olla. ja võin suure südamerahuga aprilli esimesel nädalavahetusel tallinna sõita jälle:)
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”