NARKONARKONARKO

Meil oli ykspäev koolis narkoloeng. Ja siis see naine rääkis nagu noortekeeles vms :D
No igatahes ma pole kunagi narkot teinud ja ei ole kindel kas tahan ka, aga seletage mulle need ära. Et nagu mis asi on k6ige kahjulikum ja millest v6ib k6ige kiiremini s6ltuvusse jääda ja mis yldse olemas on. :D

Ettetänades L.

Re: NARKONARKONARKO

NightFire kirjutas:Kõik on omamoodi kahjulikud(alates sõltuvusest-tagajärgedeni.Ükski pole hea.Mine parem proovi alkot, suitsu, ela nii kuis saad,aga ära seda sitta puutu.Kõik mis läigib ei ole kuld.
Kuskilt on juurdunud komme, et alkohol on tervisele ohutum, kui kanep. No ei ole nii. Spetsialistide sõnul on pikaajaline alkoholi tarbimine kordades laastavam.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudise ... d=27690585
eraldatus

Feanor kirjutas:
NightFire kirjutas:Kõik on omamoodi kahjulikud(alates sõltuvusest-tagajärgedeni.Ükski pole hea.Mine parem proovi alkot, suitsu, ela nii kuis saad,aga ära seda sitta puutu.Kõik mis läigib ei ole kuld.
Kuskilt on juurdunud komme, et alkohol on tervisele ohutum, kui kanep. No ei ole nii. Spetsialistide sõnul on pikaajaline alkoholi tarbimine kordades laastavam.
http://www.ekspress.ee/news/paevauudise ... d=27690585
muideks üks mu tuttav töötab vaimuhaigete inimestega, ja ta on rääkinud, et enamus noored, kes praegu seal haiglas on, on seal kanepi tõttu. mitte, et kanep ise nii kahjulik oleks, vaid just sellepärast, et kuna kanep on keelatud, siis tuuakse siia hoopis mingit geneetiliselt muundatud paska ja tegelikult see mõjub halvasti. et põhimõtteliselt, kui kanep oleks legaalne, oleks see ilmselt ka tervislikum.
i have no family
i ate them

Noojaaa , ma olen juba alkot ja suitsu proovinud , aga ega ma ei kavatsegi nagu proovida narkot . Aga ühte asja nagu tahaks veel teada, et mul veits margine kui ma aru ei saa millest teised räägivad . Nt. ans on amfetamiin onju. Et tahaks neid mõisteid teada veel :D:D:D.D
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”