Re: Kanepi esimene kord.

THC väljub organismist aeglaselt, seda võib pärast ohtrat manustamist leiduda veres veel mitme päeva pärast. Oleneb tarbitava aine THC sisaldusest ning manustamisviisist - tavaliselt suitsetades poolteist kuni 4 tundi, süües kuni 8 tundi. Ju siis oleneb THC sisaldusest see, kas esimest korda proovides mõjub või ei.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:THC väljub organismist aeglaselt, seda võib pärast ohtrat manustamist leiduda veres veel mitme päeva pärast. Oleneb tarbitava aine THC sisaldusest ning manustamisviisist - tavaliselt suitsetades poolteist kuni 4 tundi, süües kuni 8 tundi. Ju siis oleneb THC sisaldusest see, kas esimest korda proovides mõjub või ei.
No igaüks tarbib ju seda võrdselt, enam-vähem. "Kogenumatele" mõjub, aga esimest korda proovijale mitte. Selles on küsimus, et miks nii? Ma ise paneks selle valet moodi tõmbamise, vale seltskonna ja/või närvilisuse arvele.. Kui inimene on siiski närvis, ei tunne ennast vabalt (ebamugav seltskond) või tõmbab kanepit valesti, siis see ei mõjugi.

Mul mõjus esimene kord. Julgen väita, et esimene kord oli kõige parem.
Lähevalt tutvudes sellega, saad teada, et inimese aju on kui päästik, mille mõni narkootiline aine suudab lahti päästa. Samamoodi on ka selle kanepiga. Osa peab rohkem tegema, osa vähem. Peale paari korda peaks sul ära littima. No võib ka olla, et mingi max 5-6 korda pead tegema.
Ja siis kui litib siis hakka tihedamalt tegema juba :D
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”