Re: Seemnete tellimine

sisaldavad küll, kuid väikses koguses ja neile on lausa eraldi seadus nagu muudele seemnetele, mis on eestis illegaalne. need seemned, mis eestisse pääsevad, tuuakse üle piiri kusagil peiduurkakeses. ja mitte politseikutse ei tule sulle koju vaid vabalt võidakse paariinimeselise tollirühmaga su elukohta puistama tulla. pealegi oled sa vales foorumis. sellise murega mine kanep.info lehele ja seal ei pea sa küsimagi, kõik on lahti seletatud ja kenasti puust ning punasest tehtud.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

Ganja FARMER kirjutas:Miks peaks politsei kutse tulema kui kanepiseemned ei ole keelatud?
Nad ju ei sisalda THC-d
Ja mis siis et ei sisalda? Nendest saab kasvatada taime mis ise sisaldab küll THC'd
Sama hästi ma ütlen et "miks lõhkeaine keelatud on? Ega see ise ei plahvata"
Kui tahad niisama kanepi seemneid siis osta tööstusliku kanepi seemneid pigem, need on Eestis legaalsed kuid ei sisalda THC'd
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...

Z0ne kirjutas:
Ganja FARMER kirjutas:Miks peaks politsei kutse tulema kui kanepiseemned ei ole keelatud?
Nad ju ei sisalda THC-d
Ja mis siis et ei sisalda? Nendest saab kasvatada taime mis ise sisaldab küll THC'd
Sama hästi ma ütlen et "miks lõhkeaine keelatud on? Ega see ise ei plahvata"
Kui tahad niisama kanepi seemneid siis osta tööstusliku kanepi seemneid pigem, need on Eestis legaalsed kuid ei sisalda THC'd
Sinu põhimõtte järgi peaks olema kütus ja tikud kaa keelatud olema ,sest nendega saab pauku teha, või siis nuga ,sest sellega saab inimesi tappa.

Kus on loogika?
Tegelikult see ei tohiks ju nii olla.
Seemned on ise enesest täitsa süütud juu. Ma saan aru kui nende tellimine oleks keelatud kilode kaupa aga kui paar seemet. no kamoon.

Eestimaal need seadused ikka väga karmid. Ei imestaks kui varsti ei tohiks kartulit kaa oma põllu peal kasvatada, sest kui ta on roheline on ta mürgine.

Minu põhimõte seisneb selles et isegi kui saaksid paar seemnekest tellida, siis igaüks telliks ning kasvataks omale taime mida saab müüa. Seega tänu sellele vähendatakse kanepi müüki ning tegemist. Kütust ja tikke müüakse sest need on meile kasulikud, autod sõidavad kütuse peal ning tikkudega pannakse gaasipliit tööle(näide ainult). Ja kui öelda et küpsetad kooki seemnetest siis sul oleks rohkem seemneid vaja kui ainult paar tükki. Koogi saab tehtud ka tööstusliku kanepiga ju.

Lühiversioon - seemned on illegaalsed et vähendada kanepikasvandusi ning kanepi müümist eestis. Kütus ja tikud on inimesele tavaelus kasulikud, ega pole ebaseaduslikud.

Aga muidu jah muidu on kanep.info foorumid selliste asjade jaoks.

Vaadakem tõesti tõele näkku. Kanep tapab meid vähem, kui alkohol või tubakas, aga küsimus on siiski selle illegaalsuses ja sellest tugevas võimes sõltuvuse tekitamiseks. Mõistan muidugi, et ka tubakas ja alkohol tekitavad sõltuvust, kuid need on vähemalt legaalsed. Ja üleüldse olgem ausad tihtipeale saab kanepist heroiin või kokaiin. Ja lõpuks oleme korralikud narkomaanid. Rumal on esitada foorumis küsimus selle kohta, kuidas ja kus kohast saada kanepiseemneid.
Õhutame aga edasi narkootikume kasutama kõiki.
No tule taevas appi!

Tuletaevasappi mõnesmõttes ma olen sinua isegi nõus. Et kanepist võivad saada kangemad narkootikumid. No aga sama on ka alkoholiga.
Kanep ei tekita niivõrd suurt sõltuvust kui tubakas või alkohol.
Ma usun et sinagi tead mõnda inimest/inimesi kes on kanepit suitsetanud ja ütle mulle kui paljud nendest on läinud millegi kangema peale üle?
Ma usun, et neid väga palju ei ole, kui üldse on.
Ma lihtsalt tahan paar taime kasvama panna enda tarbeks ja rahu majas. Kas te kutsute mind nüüd narkomaniks?

Ja üleüldse
Teema oli teist sugune.
Ma lihtsalt tahtsin saada vastust küsimusele mitte mingit suurt skandaali siin foorumis.

mõnesmõttes õigus jah, et kanepist läheb edasi. Lahe oleks ju näiteks LSD võtta. Amf ja hero, ja kõik muud sellised ikkagi ei läheks peale. Ma tean narkootikumidst üsna palju ja tean millised on need "kahjulikud" ja millised "mitte"

Ja siit jah kindlalt tuleb küsimusi ja ütlusi, et ohutuid pole olemas jms. MINA liigitaksin need niimodi

"Ohutud":
Kanep
LSD
Seened

"Ohtilikud"

Siis kõik liimid, pulbrid, tabletid, jms.

kõik küsimused on oodatud.
Aitan alati! ..kui viitsin.

Selle kohta ütleks ma nii et mina liigutaks LSD sealt ohutute hulgast ära, mõnedel on tripp päris hulluks läinud ja aknast alla hüpanud, arvates et suudavad lennata. Mulle räägiti kuidas üks oli hüpanud esimeselt korruselt alla arvates et suudab lennata nagu lind.

tuletaevasappi kirjutas:Vaadakem tõesti tõele näkku. Kanep tapab meid vähem, kui alkohol või tubakas, aga küsimus on siiski selle illegaalsuses ja sellest tugevas võimes sõltuvuse tekitamiseks. Mõistan muidugi, et ka tubakas ja alkohol tekitavad sõltuvust, kuid need on vähemalt legaalsed.
Uskumatu kui kitsa silmaringiga.
Mis see tõde on? Mingi aeg võib näiteks tubakatooted ka illegaalseks muutuda kui riigil oleks selles kasud sees. Ju siis kanep ei too riigile eeldatavat kasumit, seepärast ta ongi keelatud.
Ning et alkoholiga päris lolliks minna, peab seda ikka päris palju jooma, aga vaata kui palju on alkoholi hind. Maksuamet muudkui loeb ainult raha kokku.
Ning peale selle alkohol on samuti narkootikum.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”