Snus

Olen 14 aastane poiss
Hakkasin eelmine aasta tarbima pidevalt snusi.Ja nüüd on juba näha tagajärgi.
Koolis käisid mul politsei rääkimas erinevatest Mõnuainetest .
MA huvi pärast läksin kodus peegli ette.Ja vaatasin seda kohta kuhu
tavaliselt padja panen ja see nahk oli põhimõtteliselt olematu läbi naha oli
näha Hambaid .Siis ma läksin hambarsti juurde ja hambarst nägi seda
Ja teadis millest see juhtunud ja rääkis et parem oleks lõpetada snusi
Tarvitamine.

Ma otsustasin snusi tegemise lõpetada
Kuna ei soovi jääda ilma hammastest ja pärast kahetseda

Kõik snusi tegija hoolige oma tervisest ja lõpetage see
Minu snusi tegemisele aitas kaasa trenn hakkasin käima trennis
ja Snusi isu kadus.Ja Nahk on natuke taastund

Re: Snus

Kui ma esimest korda snusi tegin, hoidsin ma seda liiga kaua all ja natuke oskamatult... nimelt neelasin natuke alla seda paska. Siis panin koolis ropsi ja küsisin õpetajalt koju ning kodus oli pool päeva paha olla sellest. See oli Ettanist, kui ma tegin Skruffi, siis oli kõik korras. Aga üldiselt mulle see asi siiski ei meeldinud. Kindlasti on see kahjulik, parem ära tee enam kui sul on sellest probleeme juba tekkinud.

vertigo kirjutas:Kui ma esimest korda snusi tegin, hoidsin ma seda liiga kaua all ja natuke oskamatult... nimelt neelasin natuke alla seda paska. Siis panin koolis ropsi ja küsisin õpetajalt koju ning kodus oli pool päeva paha olla sellest. See oli Ettanist, kui ma tegin Skruffi, siis oli kõik korras. Aga üldiselt mulle see asi siiski ei meeldinud. Kindlasti on see kahjulik, parem ära tee enam kui sul on sellest probleeme juba tekkinud.
Täpselt sama teema. Neelasin ka seda paska alla ja vererõhk läks väga kõrgeks ning olin näost jumala kahvatu. Tol tunnil oli just tööõpetus ka ja pidime õue palava päikese kätte minema ja ma higistasin sitaks. Jube paha olla oli ikka, aga noh õnneks ma ei ropsinud. Vanemad ja kooliarst arvasid, et see kasvust 8). Niiet see õnneks välja ei tulnud. Ei soovita ka omalt poolt.

Ma proovisin sellist snusi, mis oli n-ö portsuks juba jaotatud ja pakikese sees, ehk ei olnud lahtine. Eelinfoks seda ka, et ma ei suitseta ja ma pole varem snusi tarbinud. Heal juhul vist kaks-kolm minutit sain hoida, enne kui ära pidin võtma. Pea hakkas lihtsalt nii jubedalt ringi käima, et isegi istudes tundsin, et maailm keerleb. Püsti proovisin tõusta, vajusin kohe tagasi. Isegi tund hiljem ei olnud pearinglus täiesti ära kadunud. Rohkem ei viitsi proovida ka.

Jah ega see snus rikub väga palju seda nahka.Ise ei leia selles snusis midagi kord tegin ,et proovida ja see lõppes sellega ,et ma tegin kuidagi valesti ja ropsisin.:DRohkem ei ole tahtnud seda teha ja ei tee ka.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

Ise olen küllaga teinud, ropsima pole ajanud kuid samas ma suitsetan ka.

Algajatele : Kui tahate proovida siis piirduge lahjema kraamiga, mitte mingi Thunder ja sellised.
Ja kes ei suitseta üldse nendel pole keha harjunud nikotiiniga seega nad ei kannata kaua välja(2-4min)

Eestis on noorte seas Thunder levinud jah, sest väga paljud "importijad" toovad seda, lihtne saada ning kange. Need kes juba natuke snusi teinud on ja jagavad selliseid asju, need võibolla teevad mõne tuttava kaudu teistsuguste snuside(ka snuffide) importimist jne.
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”