Paanikasümptom

Hei. Kas kellegil on esinenud selliseid sümptomeid üheaegselt kanepi suitsetamisest :

Ei suuda rääkida, ükstapuha kui palju pingutad ei tule sõnad suust välja.
Kogu pilt silme eest on väga raskesti arusaadav.
Seda mida teised räägivad on ka raskesti mõistetav.
Tuju on veel sitem kui ennem kanepi tegemist.
Sa tunned paanikat ja kardad ebahirmsaid asju.
Ei suuda aru saada kus oled.
Ta saab aru missugused inimesed tegelikult on kes ta ümber on ja satub veel rohkem paanikasse.

Re: Paanikasümptom

Olnud küll, et tahaks rääkida, aga ei oska midagi tarka rääkida, siis vaadatakse kui loll ma lihtsalt olen. Ei saa aru vahepeal mida teised räägivad ja mida mõtlevad, nagu sooviksid nad halba mulle :x Inimestel jääb minust vale mulje alati. Tüdrukuga ei oska rääkida, tekib väikene paanikahoog, et ta mõtleb minust pahasti, kuigi ta näiteks meeldib mulle see tüdruk. Kuulen peas kellegi teise häält ta soovitab mul midagi ette võtta ja enda eest seista ja siis satun jälle paanikasse, et miks ma sellist asju üldse kuulen.

Minul natukene naljakas või vähem naljakas paanika :)
Täpsemalt, taolise enesetunde juures kipun ma igasuguseid naisi nn. ära rääkima ööklubis. Kõik on muidu ilus ja tore kuid teinekord on nad suhteliselt keeruliste meeste omad.
Paanikast pole enam asi ültse kaugel :D

Ära tee kanepit siis! See on nii mõttetu asi. Ma olen ise 2x teinud, teisel korral keeras ära..ei suutnud rääkida, liigutada, olin kivis pm. Ei saanud aru, mis teised ümberringi räägivad. Hallutsinatsioonid tulid peale räigelt, tundsin, et olen kuskil saunas, tundsin, kuidas mu nägu kuumenes üle.. Pea tampis nii hullult, et kartsin, et see plahvatab. Värisesin ulme kiiresti, sõbrad tahtsid lausa kiirabi kutsuda. Jumal tänatud, et see möödas on- miskit sellist ei tahaks ma ealeski läbi elada!

Ma arvan ,et sa tegid liiga palju , liiga palju tehes ongi samad sümptomid.
Kui keegi kirjutab ,et ära tee siis mina parem ütlen tee ikka!Parem kui muud asjad mis liikvel on.
Ära lihtsalt nii palju tee , jutt aga läheb segaseks kui oled umbes 4 doosi teinud.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

-ShutUp kirjutas:Ma arvan ,et sa tegid liiga palju , liiga palju tehes ongi samad sümptomid.
Kui keegi kirjutab ,et ära tee siis mina parem ütlen tee ikka!Parem kui muud asjad mis liikvel on.
Ära lihtsalt nii palju tee , jutt aga läheb segaseks kui oled umbes 4 doosi teinud.

Sa oled väga rumal.

-ShutUp kirjutas:Ma arvan ,et sa tegid liiga palju , liiga palju tehes ongi samad sümptomid.
Uuri natuke ringi, asi pole palju sa teed, asi on MIDA sa teed. Ma olen saanud täielikku rämpsu mis on väga kõvasti millegiga üle pritsitud, ei ole tore laks. Paranoia tuleb tihti kui pritsitud kraami teha, või tõesti inimene ei kannata/ei oska nautida.
"Minule tahetakse halba" tunne tuleb väga tihti, mul on suhteliselt kogu aeg olnud. Aitab kui sa mõtled sellele et see on tegelikult kanepi mõju, et teised ei taha sulle halba ning on ise ka laksu all(kui on). Kui tuleb "aeglus" ehk et maailm(k.a sina) liigub üliaeglaselt, proovi kiiresti liikuda(kõnni kasvõi edasi-tagasi, ära vaata jalge ette maha ning kui sul võimalus on siis räägi mõne sõbraga kes ei ole nii pilves(või üldse korras).
Kui algajad teha tahate, kutsuge mõni inimene juurde kes ei teeks ning hoiaks teil turvalisuse ja mugavuse mõttes silma peal.
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”