Heroiin

Tere!

Kogun heroiini kohta ühe etenduse tarvis infot, ise tarvitada pole kaugeltki plaanis. Ma ei ole suutnud leida internetiavarustest seda, kuidas inimesed toibuvad nn. hobuse laksust. Ehk, mida ma teada tahangi, on see, et kas keegi oskab mulle selgitada, milline on inimene, kes hakkab laksu alt väljuma.

tänan abi eest!
C.

Re: Heroiin

Asoo. Leidsin siit midagi sellist :

Heroiin

Ajalugu:
Heroiin kuulub narkootikumide gruppi, mida kutustakse opiaatideks ja mida meditsiinis kasutatakse valuvaigistina. Heroiini saadakse morfiumist, millest see on kaks korda tugevam.

Välimus:
Puhas heroiin on valge pulber, aga tänavatel müüdav ei ole seda mitte. Tegelikult tapaks puhas heroiin inimese paari minutiga. seda segatakse muude pulbrite nagu kofeiini, kriidi, glükoosi, jahu ja talgiga ning tulemuseks on helepruunikas värv. Seda müüakse väikestes paberpakkides.

Tarvitamine:
Heroiini võib ninna tõmmata või tubakaga segatult suitsetada. Tõenäolisemalt kuumutatakse seda hõberpaberitükil küünla või välgumihkli kohal ja aure hingatakse sisse läbi kõrre või rulli keeratud hõbepaberi. Kõige levinum ja kõige ohtlikum manustamise viis on süstimine. Pulber segatakse teelusikatäie veega ja kuumutakse, siis täidetakse süstal. Heroiini võib süstida naha alla või lihasesse, aga kiireim mõju saavutatakse otse veeni süstides.

Mõju:
Heroiini manustamisel valdab kasutajat soe, unine tunne, koos narkootikumi mõjuga kaasneva tugeva õnnelainega. Esmakordsel kasutajl võib süda pahaks minna, eriti kui nad süstivad. kuna heroiin on depressant, siis see toimib kui rahusti.

Ohud:
Heroiin tekitab eriti kergesti sõltuvust nii kehaliselt kui vaimselt. Tolerants tuleb kiirelt ning iga järgnev doos peab olema suurem, et tunda end normaalselt. Võõrutus nähud on krambid, lõdisemine, külmahood, aevastamine ja higistamine. Isegi kui need lõppevad säilib himi aine vastu.
Et uut doosi saada on paljud sõltlased varastama hakand. Süstimisega on suur oht see, et sa võid nakatuda gangreeni, hepatiiti ja HIV-sse.
Suur oht on üledoseerimine, kuna aine puhtustasem kõigub siis mõnikord võid võtta liiga suure koguse. Üledoseerimisel inimene kaotab teadvuse, vajub kooma või üldse sureb.

Teised nimetused sellele:
hero ja hobune.

http://www.vision.pri.ee/drugs/ - pärast selle lehe uurimist peaks kõigil huvi narkootikume kasutada hirmuga kaduma.

ma olin ise selle kyysis, valge hiinlase, kuna herot enam eriti ei leidu no ikka 2ris vastik on, m2leta kui esimest korda tein kohe hakkas meeldima, aastad varem lubasin endale et ei proovi seda kunagi, tegin 2ra ja siis tegingi paar ndl siis m88dus paar kuud silma ja sisi j2lle, nyyd puhas juba 5 kuud, isegi ei mqtle enam selllele, !paljud tuttavad kellega alustasin v tegin on nyydseks pqhjas aga mina heal teel, aga jah selle mqju lqppedes sa oled nii v2isnud, paha olla, syya ei taha aint mqtled kus saaks veel, qnneks ma ei jqudnud fyyslise sqltuvuseni

Jummel... mul tekib hirm juba seda lugedes. Nimelt tean kui nõrk olen ja ei suudaks kindlasti vastu panna, et midagi uut proovida. Ja sõltuvusse jäämine ja kõik mis sellega kaasneb, õudusunenägu! Keegi võiks nõu anda, kuidas sellest hirmust lahti saada.

Alguses pole nö väga suurt pohmakat sellest ainest.Lihtsalt meeldib, ja tahad veel proovida.
Aga seda joovet mis oli sul esimene kord,seda enam kunagi ei saa.
Mingiajajooksul hakkab nii et kui doos läbi, tekivad kehas krambid ja lausa kohutav on olla.
Kui oled sinnamaani jõudnud (sinna jõudsin mina oäris kiirelt) siis oled jõudnud faasi kus oledki narkomaan.
Esimene auto,inimene või muu rahaauk teepeal ja sinna poole astudki.
Doosi all krampe enam pole jne, saad olla rahulikult need tunnid.Joove möödas, same shit uuesti algusest peale.

põhjused ma nimetama ei hakka miks üldse hakatakse,
aga eks esimene kord on ikka siuke Ülim, ei tunne midagi ja see ongi parim tunne, igasugune õnne tunne.
mõnede jaoks ka esimenekord on surmav või lihtsalt oksendavad lolliks.
kui esimene kord meeldis, ju siis teine kord proovitakse veel saada seda tunnet mis 1. kord oli, aga tekib siuke tunne et nagu jääb alati puudu sellest ja lõpuks tehakse nii sellepärast et olla "normaalne".
Kui laks mõõdub, siis tunne on umbes sinna kanti nagu oleks nädalaega juttijoonud, nii haige pohmell et tõustagi ei taha, sarnaneb mu arust amfetamiini pohmakaga.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”