Re: Muskaat

tegin seda mingi eelmine Mai . Sõin 2 pähklit mingi kella 2 aeg päeval ära . Minig kella 9 õhtul polnud midagi , aga krt . Olin mingi kell 10 msnis . Lugesin ühte krida mingi 10 minutit . Silmad olid psmt kinni . Silmeest käis ilgelt ringi. Nägin viirastusi . Järgmisel hommikul kooli ei läinud , niii paha oli olla .
Heal juhul ei kordaks seda tunnet ,aga kui vähem süüa siis äkki on mõju teistsugune .

Ise olen oma 5 korda muskaati teinud. 2 pähklit sisse enne magamaminekut, hommikul üles(suht raske on püsti tõusta) ja kooli minek. Esimene tund oled rahulikult vait. Mõne aja pärast, kui oled juba korralikult üles ärkand, hakkad mingi asja üle naerma ja jäädki naerma:D jäin tunni ajal passima mingit asja, täiesti omas mullis käed põlve peal, ja järsku oli selline tunne, nagu hakkaks lihtsalt taeva poole lendama suure kiirusega ja haarasin järsku kõvasti laua ümbert kinni:P. A muidu rasked 8 tundi mööduvad kiiresti laksu all ja laks kestab isegi järgmise päevani. Midagi hullu pole, kui 2tk võtad. Üks kord võtsin 3, siis oli juba tunduvalt kõvem laks.

muskaat ei ole tore asi . peale söömist mõne tunni jooksul on tohutud iiveldushood , kuid asi ei jõua oksendamiseni ja see on õudne . peale selle on veel õudne suu kuivus ja joogijanu . trip iseenesest kestab 48 h . väga nägemusi ei nähta , kuid võib oleneda ka sellest kui palju seda süüa . põhimõtteliselt on kivis tunne , sarnane mõju kanepile . aga sellist asja pole vaja proovida , täiesti mõttetu .

Külaline kirjutas:Kust neid saada üldse?
Kõikides suuremates poodides peaks maitseainete riiulil muskaatpähkel olema. Vähe maksavad, aga nendega palju jama ka. Nad kõvad pähklid(peab kuidagi väiksemateks tükkideks saama) ja kohutav maitse(mina soovitaksin manustada koos jogurtiga).
Suhteliselt laastav mõju pidi ka olema organismile, seega soovitan piirduda vaid paari korraga.
eraldatus

Feanor kirjutas:
Külaline kirjutas:Kust neid saada üldse?
Kõikides suuremates poodides peaks maitseainete riiulil muskaatpähkel olema. Vähe maksavad, aga nendega palju jama ka. Nad kõvad pähklid(peab kuidagi väiksemateks tükkideks saama) ja kohutav maitse(mina soovitaksin manustada koos jogurtiga).
Suhteliselt laastav mõju pidi ka olema organismile, seega soovitan piirduda vaid paari korraga.
Ma tänan!
Mina olen selliste põhimõtetega, et kõik tuleb järgi proovida, välja arvatud igasugune keemia.

Ma olen ka mõned korrad teinud ja ühtegi jubedat kogemust küll pole olnud, aga ma ei ole kunagi ka väga palju teinud. Koguseid täpselt ei mäleta, sest viimati tegin juba mitu aastat tagasi. Proovimise mõttes võib ikka ära teha, aga mitte liiga palju siis.

t4t3 kirjutas:kuidas kasutada? kas peab kuidagi tükkideks lõikama ?
Sa võid proovida pähklikest ka tervelt alla neelata...kui soovid. Muskaati saab tegelikult väga efektiivselt riivida, siis võid panna selle jogurti sisse...ja õnnitlen, nüüd võid tarvitama asuda.

Üks kord olen proovinud. Mingi paari tunni pärast hakkas pea veits ringi käima ja suht selline tunne tekkis nagu haige ja palavikus oleks. Aga ma sõin liiga vähe vist. Uuesti ei prooviks vist, riivisn küll jogurti sisse aga ikka oli seda jubedat maitset tunda ja ei jaksand rohkem süüa lihtsalt. Prooviks juba midagi muud siis parem :D

Tegime koos klassivennaga. Lõunaajal tõmbasime riivitult koos jogurtiga sisse ja öösel hakkas jama pihta.. Mul tuli joogijanu, läksin kööki ja selle aja jooksul suutsin vähemalt kolm korda ümber kukkuda ja pilt virvendas ees, mitukorda kadus ära. Järgmine päev olid silmad kissis ja kanepi sarnane mõju. Õhtul oli jube olla. Klassivennal olid jubedad kõhuvalud olnud ja järgmine päev sama lugu. Kui väga tahad, proovi ära, aga ei soovita.

Kirjutan siis omast kogemuest. Ostsime 3 pähklit igale inimesele (4kesi olime), uhmerdasime peeneks ja loputasin oma koguse õllega alla, oli küll vastik, aga midagi hullu küll polnud, võibolla lihtsalt sellepärast, et ei närinud seda jama. Mõju algas umbes 2-3 tunni pärast ja on vägagi sarnale kanepi omale. (Kell oli pool üksteist laupäeva hommikul, kui selle kraami omale sisse loputasin). siis minu mälu hakkas hääbuma, st. oli kord pilt ees ja siis jälle ei olnud. Veits paha oli ka olla. Magama jäin kella 2 ajal öösel ning ärgates ei saanud isegi juues joogijanu kustutatud. Pea oli nagu kummist, paanikahood, hirm, kõht lahti jne. Käisime hommikul veel mäkis einetamas, aga süüa ei saanud midagi. Ei olnud absoluutselt isu. Siseruumis ei olnud õhku, mida hingata, ei suutnud sekunditki kohapeal olla, koguaeg pidi liikuma. Praegugi (kell pool üksteist õhtul ja esmaspäeval) on paha olla. Kindlasti teist korda ei taha. Ja kes uudishimust tahab proovida, siis ütlen ausalt, mina igatahes ei soovita, jube vastik kogemus. Magadamisest pole ka 2 ööd kasu olnud, ärgates on tunne, nagu oleks öö otsa tööd teinud. Tervisest on jube kahju. Ärge proovige...
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”