Ogaõuna tripp

#1
Keegi võiks rääkida oma ogaõuna tripist. Teatavasti on se väga tugeva ja pika toimega ning hallukad kerged tulema.
On küll paar tuttavat, kes selle läbi teinud kuid huvitaks ka teiste läbielamised. Eks otsustan siis, kas tasub süüa või mitte. Endal mõned ilusad lillekesed muidu kasvavad :)

Pole vaja kirjutama hakata, mida ta sisaldab ja et kindlasti mitte süüa. Kõige sellega olen kodus.

Re: Ogaõuna tripp // Datura stramonium - HALB valik!

#2
nu ma ei usu, et sa väga kodus oled muidu sa siin ei küsiks selliseid asju

Esiteks ei ole tegu lihtsa asjaga nagu seened või LSD (kui neid suure koguse teinud oled, siis saad aru kui "lihtsad" need on...).
Lühidalt ei ole tegu psühhedeelse hallutsinogeeniga vaid deliriantiga mida kasutatakse siis arusaadavalt deliiriumi saamiseks (mitte nö tavapäraseks tripiks). Kui sa aru saad mis asjad on psü. hallutsinogeenid ja mida nad tekitavad ja mida deliriant tekitab siis peaksid niigi mõistma nende kahe erinevust ilma küsimata SIIT foorumist . Siin on ju SUUR hulk KORRALIKE first time tripi reporte olemas http://www.erowid.org/experiences/subs/ ... imes.shtml ettevaatlikelt ja õnnelikelt kasutajatelt - miks lihtsalt sealt ei võinud lugeda ning säästa oma aega siia postitamisega? Ära unusta, et suurem osa neist on kogenud eroWid kasutajad kes teatsid mida tegid. Siin saaksid sa nagunii maksimaalselt stiilis "kadakas* nii äge oli tirisin nii krdi kinni ennast jummmala ptsis olin hiljem rsk, pilt oli eest lännu kax päeva, sitax räme oli" postitusi mis ei anna MITTE mingit asjalikku informatsiooni sulle. Selliste posituste lugemine pigem hävitab ajurakke nagu delfi kometaaride lugemine tihtipeale.
Ning isegi KUI sa tead piisavalt selle taime kohta, siis MIS sul arus on, et sellise jutuga siia tuled ja mõnele poolearusele lapsele idee annad, et jube popp oleks ka proovida?? Tead ju, et sellelt taimelt väga kergelt võib tõsise mürgituse saada. Mõtled ka peaga v?
Tõsiste shamaanide jaoks on sellised asjad ainult kes oskavad õiget osa taimest näppida õiges koguses. Ning isegi nemad kes neid taimi õppinud on aasta kümneid võivad eksida.


Siin lõbusaid uudiseid kuidas üks näiteks heki kääridega omal riista ja keele otsast ära lõikas peale seda kui arvas, et ta piisavalt vapper selle aine proovimiseks: http://www.lycaeum.org/mv/mu/datura.html ning palju muid lõbusaid lugusid.

Veel lisa lugemist:
http://en.wikipedia.org/wiki/Datura#Toxicity
http://en.wikipedia.org/wiki/Datura_stramonium#Toxicity

See, et seda sajandeid mürgina on kasutatud võiks juba mõtlema panna. Kuid kui jube vaev ike proovida on siis ole hea tee midagi kasulikku ja pane EroWidi ka report ülesse (muidugi juhuks kui sa ennast hekikääridega ümberlõikuma hakkad siis loeme niigi sellest õhtulehest...:P )
It's nice to be important but it's more important to be nice! PATT.ee - sest mõtlemine on tänapäeval defitsiit.

Re: Ogaõuna tripp

#3
Nagu eelmises postis ka ütlesin, tean asja tõsidust ja ohte. Lihtsalt huvitas, kas ka siin keegi, kes seda õudust läbi teinud. Elanud 5 päeva vanapaganaga koos ning 3 päeva mustvalges ajastus värve otsinud. Nähes tuttavate läbielamisi on loomulik, et ma seda ise proovida ei julgeks ning ka teistele ei soovita.

Re: Ogaõuna tripp

#7
Mitte päris mõttetu, aga jah - kes teeb, see palugu et keegi(ntx hea sõber?) tema järgi vaataks iga mõne aja tagant. On olnud juhtumeid üledoosidest surmadega ning enesetappudega.
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...

Re: Ogaõuna tripp

#9
Ogaõun tundub kahtlane, ise plaanisin kunagi muskaatpähklit proovida. Paraku jäi see ainult ideeks ja hetkel vist enam sellise idiootsusega tegelema ei hakka.

Aga põhimõtteliselt võib see täitsa huvitav olla, seega ei hakka maha laitma, kui tahate proovida, siis go for it. Eks negatiivsetest külgedest, mis too kaasa toob, teavad juba niikuinii katsetajad(kui pole lihtsa mõistusega inimesed).
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”