Re: kas kanep on kahjulik?

puhhpuhh kirjutas:sõbranna vajus kokku, paar sekundit lebas maas ja siis tõusis jällle püsti,
Ma hakkasin roopima ükskord, istusin rahulikult oli normaalne, nii kui midagi rääkima hakkasin tuli jälle okserefleks. Rohkem pole seda juhtunud. Kusjuures suits oli ilgelt kange ja ma tõmbasin ikka päris mitu mahvi, nii et ma ei teagi, millest see oli. Maganud polnud ma ka tegelikult eriti ega söönud. Aga samas see oli kuradi võimas, sest halb ja hea tunne olid samal ajal, ümbrust tähele ei pannud, seda kogeks veel:D
Ma olen deliiriumitaolisse ka langenud. Aga kurat, see on ka hea asi.
vertigo kirjutas:kanep tapab
Mwhaha, 2008

Savu ei ole kahjulik.

Re:

Risto kirjutas:Sellist asja nagu heroiiniga üle pritsitud kanep ei ole olemas, see on puhas lollus. Kui natuke asja peale järele mõelda ... Mis kasu saavad diilerid kanepi heroiiniga üle pritsimisest ? Mitte kui mingisugust. Diilereid huvitab ainult raha. Milleks peaksid nad kanepit pritsima üle heroiiniga, mis teeks neile kindlat kahjumit, pluss veel tõsiasi, et heroiini suitsetades puudub mõju ???

Järjekordne idiootne näide sellest kuidas kanepit üritatakse seostada kangemate narkootikumidega.

kuule superstaar, heroga üle pritsitud savu on esiteks raskem, siis peavad diilerid vähem panema savu ja teiseks heroga pritsitakse sellep üle et sõltuvust tekitada ja et inimesed ostaksid seda, ennem taju ja proovi mitte ära aja lolli juttu, TAJUR

Kanepit pritsitakse küll jah vahest mingi pasaga üle, tunned kohe kuidas säriseb.

Ma ei tea kas heroga pritsitakse, aga see on täiesti võimalik. Ning Risto. Heroiini võib ka suitsetada muidu, et saada kätte litti. Ning miks pritsitakse üle? Et kaalu, ning diilerile on heroiiniga pritsimine kasulik kuna hero tekitab rohkem sõltuvust, klient saab sõltuvuse ning hakkab rohkem ostma temalt kraami, kuna teistel diileritel ei tarvitse olla heroga.
Ühesõnaga kanep ise on üpris ohutu taimeke, aga ülepritsitud pask võib vähe sitem olla jh, ülepritsitud võivad tõesti rohkem sõltuvust tekitada.

See on väga loll küsimus, siin elus on miljon muud kahjulikku su organismile, kunagi ei tea millal su elu lõppeb läbi mingi roolijoodiku. Kui vaatate, et kanepil on niipalju kõrvalmõjusi siis see on vale, alkoholil on samuti ning ALKOHOL ON OHTLIKUM isegi.. Inimesed ei teadvusta endale seda kahjuks.

Külaline kirjutas:Kanepit pritsitakse küll jah vahest mingi pasaga üle, tunned kohe kuidas säriseb.

Ma ei tea kas heroga pritsitakse, aga see on täiesti võimalik. Ning Risto. Heroiini võib ka suitsetada muidu, et saada kätte litti. Ning miks pritsitakse üle? Et kaalu, ning diilerile on heroiiniga pritsimine kasulik kuna hero tekitab rohkem sõltuvust, klient saab sõltuvuse ning hakkab rohkem ostma temalt kraami, kuna teistel diileritel ei tarvitse olla heroga.
Ühesõnaga kanep ise on üpris ohutu taimeke, aga ülepritsitud pask võib vähe sitem olla jh, ülepritsitud võivad tõesti rohkem sõltuvust tekitada.

kahjuks on see absurd. heroiin laguneb kohe otsesesel leegiga kokkupuutel. ehk siis tema keemiline struktuur laguneb teiseks mõttetuks aineks. lisaks oleks absurdne üle pritsida heroiiniga kanepit, kuna kahju on rahaliselt märgatav. eriti kui sellest mingit kasu pole. aga ülepritsimine on fakt. siiski teiste ainetega. olen kuulnud midagi "inglitolmust" vms. eestis ei tea ühtegi sarnast juhtumit, kuid ameerikast on sellised juhtumid teada. inglitolmu kohta tean vaid niipalju, et see on üsna mürgine, kuid selle eesmärk on mulle arusaamatuks jäänud. reaalsem on kuiva õisiku ülepritsimine laki vms raskust lisava ainega, mis võimaldab väiksemaid koguseid suurema raha eest müüa. seetõttu on liikvel ka nätske ehk mitte lõpuni kuivatatud kanep, mis kaalub rohkem, põleb halvemini ja eraldab reeglina põlemisel enamasti vingugaasi.

kust see diilerite soov aga tahtliku sõltuvuse tekitamiseks nö. rahvamüütidesse levinud on? tundub nagu kollektiivne rahvamõistus teab, et kanepi sõltuvus ei ole füüsiline, vaid psühholoogiline (mis on fakt). lihtsalt huumor on lugeda narko.ee-st loetud nõmedusi ja muid keerutavaid fakte, (nt. TLÜ-s pidas mõni aeg tagasi üks narkoekspert seminari/loengu ja igasugustele küsimustele jäädi vastuse võlgu, vahetati teemat või koguni - VALETATI. viimane võis ka olla selle eksperdi* väheharitus, kuid see oleks minupoolne loll lohutus) et kanep on nii hull ja saatanast, samas kui paljud faktid on endaga täielikus vastuolus. muidugi ei hakka ma siin kanepit ülistama ja kiitma - kanepil on omad miinused. ning tõesti: enne kui proovida, võiks vähemalt 18. täis olla ja osata mõelda ning analüüsida, miks sa midagi teed ja kas see on mõistlik või selle piires.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”