Sellist asja nagu heroiiniga üle pritsitud kanep ei ole olemas, see on puhas lollus. Kui natuke asja peale järele mõelda ... Mis kasu saavad diilerid kanepi heroiiniga üle pritsimisest ? Mitte kui mingisugust. Diilereid huvitab ainult raha. Milleks peaksid nad kanepit pritsima üle heroiiniga, mis teeks neile kindlat kahjumit, pluss veel tõsiasi, et heroiini suitsetades puudub mõju ???

Järjekordne idiootne näide sellest kuidas kanepit üritatakse seostada kangemate narkootikumidega.

Re: kas kanep on kahjulik?

hmm on küll võimalik, et see on mingi teise narkoga üle pritsitud, aga kas just heroga,võib juhtuda et seda pritsitakse üle nt hoopis atsetooniga, sel juhul kui tõmbad siis tunned et süda hakkab väga kõvasti ja kiiresti peksma
aga olen ise teinud manti mõningad korrad, aga kirjutaks ühe jutukese, mis võib juhtuda, see juhtus mu sõbrannaga, tegime koos mingi rahvaga manti (käbi), kahepeale piibutäie, hakkasime ära minema ja siis sõbranna vajus kokku, paar sekundit lebas maas ja siis tõusis jällle püsti, see oli vedeliku puudusest, kui tunned et hakkad ära vajuma siis kaani liitrite kaupa endale vett siisse, siis ei tohiks midagi juhtuda
minu kogemused
Olge mõnusad!

Kanep tõstab pulssi, mitte olematu atsetoon. Atsetooniga ülepritsimine on mõttetu, sest atsetoon lendub.. samamoodi on veega ülepritsimine mõttetu, sest niiskus kuivab ära. Aga ma ei hakka jagama nõuandeid jobidele diileritele, kes veel ei tea, kuidas asi käib.

tänaval liikuv sitt mant on kahjulik ja 5 aastat on veits vähe nende mõjude avaldumiseks.. mees, oota 10 aastat ja siis võrdle ennast teiste 35 aastastega, vahe peaks sees olema :=P

oeh :D
Olen tarvitanud kanepit päris tükk aega .
Kahjulik Hmmm
Ainuke mis minuga juhtund siiani on hajameelsus :D Unustad ikka asju väga palju.
Netis on kusjuures vägagi vale info ja vana info .
Samuti pritsitakse kanepit ka suhkruveega üle .
et anda lisa kaalu sellele . Diileritele kasu ju .

aga põhimõtteliselt Kahjulik võib olla ka õhk . Nii et jah .

Kanep on kahjulik, eelkõige mõjutab kanep vaimset mõistust. Kyll aga peetakse kanepit ohutumaks kui alkohool ja tubakas.
http://news.bbc.co.uk/1/hi/sci/tech/58013.stm
Paar korda kindlasti ei tekkita suuri kõrvalmõjusid. Põhilised väiksemad kõrvalmõjud võivad olla paranoia ja hirm. Ja need ka kanepi mõju all. Proovimise mõttes võib proovida mõned korrad. Siiski soovitaks hoiduda, pikaajalisel tarvitamisel on tagajärjed.

Kanepil on omad plussid ja miinused.
Eestlaste jaoks kanepist kui ravimist vist abi poleks.
Ei oska meie rahvas piiri pidada mida tõestab roolijoodikute arv
seega ei arva, et kanepiga teine lugu on. (kanep on liikluses ohutu jutt välja jätta, olen sõitnud ning enam ei sõida)
küll saaks kasutada kanepit tööstuse.
Põhimõteliselt ainuke miinus mis hetkel pähe tuleb on kuum suits.
noh ja mõõdukate tarbijate puhul kanepipsühoos, kui geneetika lubab
siis ka skisofreenia ning ka mälule mõjub rängalt
Lühidalt võib öelda, et kanep teeb lolli lollimaks ja targa targemaks.

Kanep on sitaks kahjulik aga see oleneb ka inimesest. Näiteks kui ma tegin esimest ja viimast korda kanepit, siis teistel, kes tegid oli asi normaalne või lõbus aga mina sain paanika hoo ja teisigi sitte kõrvalmõjusid. Mul oli ka kuu kuni kaks hiljem ikka ärevushäireid. Mina ei soovita kanepit ega muud narkotsi kellelegi. Olge endale kindla kui te ei taha kanepit teha vahet pole, et sõprad teevad. Nad võivad sulle üelda, et oled nannipunn või muud aga see ei tee sind ägedaks. Sa liktsalt võid rikkuda oma tuleviku ära! :S

Lisaks kõigele VÕIB (üldiselt ei teki) mõnedel inimestel tekitada sõltuvust, mis on nii hull, et sellest ei saadagi enam lahti. Kõik sõltub konkreetsest indiviidist ja seda ei ole võimalik ette ennustada, kellel see tekib. Järgmine võid olla sina!
Samuti on kanepi pikaajalisel tarvitamisel kaugtagajärjed tunnetusprotsessidele ehk siis mälule, tähelepanule, keskendumisvõimele; samuti väheneb REM-une hulk, mis on organismile normaalseks funktsioneerimiseks absoluutselt vajalik.
Meie elud on sellised nagu on meie mõtted.
Marcus Aurelius

tupsununnu123 kirjutas:Ma bumpan veits, ehk siis kaevan.

Vaidlen vastu Risto, heroiiniga üle pritsitud kanep on olemas, ei ole mõtet isegi vaielda.

ei ole. mitte keegi ei pritsi kanepit üle heroiiniga, sest nagu juba ennegi öeldud, puudub herol suitsetades mõju.
kui sa oled saanud imestamapanevalt head savu, siis oli see lihtsalt kange. hero, never.

vertigo kirjutas:kanep tapab
aga nuga teeb seda kiiremini

mõelge peaga, inimesed.

kõik asjad loetakse tänapäeval kahjulikku nimekirja
liha on tervisele halb
alkohol on tervisele halb
suitetamine on tervisele halb
päikese käes olemine on tervisele halb
mida veel no??

kõik asjad on halvad
ärge jooksmas käige ega sporti tehke, need on ka halvad

inimesed

elu on elamist väärt

TEHKE, MIDA TAHATE JA PALJU TAHATE!

piic! 8)

Jeerum, kas siin meelega avataksegi mingeid fiktiivseid teemasid, et siis mingi suur hulk "tarke" oma arvamust saaksid hakata siin avaldama, kaasa arvatud inimesed kes siin juba pikemat aega on kuid kellel nähtavasti pole õrna aimu millest nad räägivad? Aasta aasta järel sama süsteem... hmm
andrus kirjutas:mulle on räägitud kanepist et see on kahjulik.mulle on r22gitud et see ei tee tervisele midagi hullu.ma olen kavatsenud isegi kanepit osta mis on heroiiniga yle pritsitud aga ei aga yks on kindel ma proovin kanepit!
SINULE kindlasti ei soovitaks midagi sellist osta sellise jutu peale, palun kõigepealt tee endale selgeks mis on mis ja milleks. Arvatavasti käid veel põhikoolis ja ma ei näe mingit põhjust milleks sul oleks kanepit vaja (kaasa arvatud seda "heroiiniga yle pritsitud kanepit" ... tule taevas appi.
Brain kirjutas:NARKO ON PASK!!
Pask on see, et sa selle mõttetu komentaari jaoks endale konto avasid siin (see su esimene kommnetaar nagu näha)
Peppermint kirjutas:Loomulikult on kanep kahjulik. Isegi veel kahjulikum kui tavalise sigareti suitsetamine. Lisaks võib see igasugu neuroloogilisi ja psüühilisi häireid esile kutsuda.
Vabandust kui see irooniline huumor oli millest ma aru ei saanud kuid juhul kui ei olnud siis Sul vist ei ole enam ohtu, et mingi aine neid neuroloogilisi ja psüühilisi häireid esile kutsuks? (lihtsalt küsimus, ei midagi isiklikku) Kuidas sa saad midagi nii (vabandust) lolli rääkida? Peaksid nagu olema elanud siin foorumis päris pikalt ju.
Palun vasta lihtsatele küsimustele: mitme kordne on (ainuüksi) nikotiini LD50 ja milline THC'l? Võiks veel 20 erinevat võrdlust tuua nii ajaloost kui ka meditsiinist kuid ma ei hakka sellele aega raiskama momendil (kuna seda on siin foorumis ja mujal varem tehtud kuid sellest tundub, et ei ole abi. Kanepifoobijas olevate inimestega vaidlemine on nagu usklikega usu yle). Kuid ma soovin, et sina tooksid mulle uuringuid sellest kuidas ja miks kanep kahjulikum on. Too eraldi välja pika ja lyhiajalised mõjud, mõjud keskonnale, ühiskonnale, fyysilisele ja vaimsele keskkonnale jne. Kui NII julgelt sõna võtta sellel koha pealt siis peab ju ka seda teemat valdama.

Pistik kirjutas:Jah, on küll kahjulik. Kui sa tõesti siiski ostad kanepit, siis veendu, et on asi puhas, mitte üle pritsitud näiteks ketamiiniga. Tagajärjed võivad olla rängad.

Üks tagajärgedest on kindlasti narkodiileri pankrotti minek kui ta heroiini & ketamiiniga oma kanepit üle pritsib pidevalt, iseasi kui ränk see on.

Mordor kirjutas:Kahjulik mis kahjulik. Täpseid kahjusid ei tea, aga üks on see kansapsühhioos mis on juba sõltlastel. Pidi suht julm olema... :|
Just just, täpselt ei tea kuid see psyhoos millest soiutakse (ning mida ei vaevuta uurima kuidas, kui palju ja kellel) on päris julm asi ikka :D
Kõige nukram on muidugi see, et ei uurita MIKS inimene mingi asja sõltuvuses on - eriti aine sõltuvuses mis tekitab väga vähe sõltuvust. Lisaks ignoreeritakse fakti kuidas suurem osa inimestest usas kasvõi sinna keskustesse satuvad kus neil diagnoose antakse - nad nimelt saadetakse kohtu poolt, neil valida kas narko süüdistus ja vangla või enda sõltlaseks tunnistamine ja "ravile minek", et "sõltuvusest" vabaneda. ...hiljem kõik loevad ja imestavad "oi kui palju kanepi sõltlasi ikka on..".
puhhpuhh kirjutas:hmm on küll võimalik, et see on mingi teise narkoga üle pritsitud, aga kas just heroga,võib juhtuda et seda pritsitakse üle nt hoopis atsetooniga, sel juhul kui tõmbad siis tunned et süda hakkab väga kõvasti ja kiiresti peksma
aga olen ise teinud manti mõningad korrad, aga kirjutaks ühe jutukese, mis võib juhtuda, see juhtus mu sõbrannaga, tegime koos mingi rahvaga manti (käbi), kahepeale piibutäie, hakkasime ära minema ja siis sõbranna vajus kokku, paar sekundit lebas maas ja siis tõusis jällle püsti, see oli vedeliku puudusest, kui tunned et hakkad ära vajuma siis kaani liitrite kaupa endale vett siisse, siis ei tohiks midagi juhtuda
minu kogemused

- ma ei saa aru MIKS sellised inimesed kanepit proovivad ja siis hiljem lollusi siin kõigile soovitavad foorumis. Kaani endale 5 liitrit vett sisse alustuseks ja siis vaata kas hakkab juhtuma või ei hakka:D Muide ma jõin eile kohvi - syda hakkas ka kõvasti peksma, ei tea kas oad oli atsetooniga üle pritsitud jälle ...
Kuid jah, küll see pidi ikka huvitav kanep olema millest sellise vedeliku puuduse sai - eesti vist ainulaadne riik maailmas, siin ikka tehakse ime asju...

IamGirl kirjutas:Kanep on kahjulik!!Otsi netist teavet selle kohta ja sa näed veel kui kahjulik on kanep!
mis niiisama kaagutad - jaga oma netist leitud informatsiooni siis, ära ole kade :)

Kas umbes nagu tapia mais seal filmis v? Kui täpsemat infot mõrvadest on mida kanep tekitab siis palun jaga!

kippa2 kirjutas:kanep on kahjulik!
esimesel tõmbamisel on nii et pole algul midagi kunda lihtsalt selline tuim tunne!
kui juba tõmbad 2korda siis on täitsa perses! sul hakkavad silmad paisuma ja punetama!
ise pole kanepit teinud kuid sõber on mitu korda tulnud suurte punaste silmadega kooli!
Näha on, et "täitsa persses" ning kui suur aimu sul sellest teemast on :)
Külaline kirjutas:Kanep on sitaks kahjulik aga see oleneb ka inimesest. Näiteks kui ma tegin esimest ja viimast korda kanepit, siis teistel, kes tegid oli asi normaalne või lõbus aga mina sain paanika hoo ja teisigi sitte kõrvalmõjusid. Mul oli ka kuu kuni kaks hiljem ikka ärevushäireid. Mina ei soovita kanepit ega muud narkotsi kellelegi. Olge endale kindla kui te ei taha kanepit teha vahet pole, et sõprad teevad. Nad võivad sulle üelda, et oled nannipunn või muud aga see ei tee sind ägedaks. Sa liktsalt võid rikkuda oma tuleviku ära! :S
See vist üks võltsimaid kommentaare mida siin võltsis teemas näinud olen, kahjupisar tuleb kohe silma. Kas siis riigil tõesti muud teha ei ole ? Või on keegi enda initsiatiivil sellise püha missijooni võtnud? Selliseid sõnu ja teemat ometigi ükski laps ei kirjutaks sedasi siia ju, need meelega tekitatud kirjavead ära ei peta :)
It's nice to be important but it's more important to be nice! PATT.ee - sest mõtlemine on tänapäeval defitsiit.

Marika kirjutas:Lisaks kõigele VÕIB (üldiselt ei teki) mõnedel inimestel tekitada sõltuvust, mis on nii hull, et sellest ei saadagi enam lahti. Kõik sõltub konkreetsest indiviidist ja seda ei ole võimalik ette ennustada, kellel see tekib. Järgmine võid olla sina!
Samuti on kanepi pikaajalisel tarvitamisel kaugtagajärjed tunnetusprotsessidele ehk siis mälule, tähelepanule, keskendumisvõimele; samuti väheneb REM-une hulk, mis on organismile normaalseks funktsioneerimiseks absoluutselt vajalik.
Muidugi sa ka tead, et peaaegu kõik negatiivsed sümptomid kaovad ära peatselt peale seda kui kanepi mõju on üle läinud ? IMHO Põhi kõrvalmõjusid mis alles jääb mitmetel inimestel on maailma pildi laienemine ja asjade natuke selgemalt nägemine (muidugi eelnevalt peaks selleks ka vanust ning soovitavalt haritust/haridust olema) :)
See oleks peaaegu nagu kurtmine, et alkoholi joomise üks halb kõrvalmõju on see, et sa purju jääd, well not shit sherloc. Kuigi ma tean inimesi, kes ainult selleks kanepit suitsetavad, et väga keerulisi programmeerimisi teha siis enamus selleks kanepit ei kasuta, kuna neile mõjub see pigem vastupidi - ning selleks seda kasutataksegi suure osa inimeste poolt - lõõgastumiseks.
REM une osas tehti enamus uuringuid 70-80'ndate vahel kui ainult valitsus sai teste teha tõestamaks kanepi kahjulikust. Tänapäeval aga hoopis palju muud huvitavat infot on väljas (muidugi enamus mis tuleb on ikka vanad uuringud nagu Feinberg'i oma näiteks). On lugematu hulk inimesi kes oma une probleemidest on üle saanud just tänu kanepile ning on ka inimesi kes on väsinud hommikul kes enne magama minekut korralikult suitsetanud on. Üks asi mis kõrva jäänud on, et marijuana suitsetamise aeg keha toodab palju rohkem melatonin'i kui muidu (10neid kordi rohkem) seega kui magamise aeg tuleb siis REM une ajaks seda keha ei jõua toota enam. Kuid see selleks, fakt jääb, et tegu ei ole jäädava kahjustusega sest siini kõik katsealused kellel oli unega probleeme said oma tekkinud uneprobleemidest päevade jooksul üle kui olid suitsetamise järgi jätnud (me räägime siin kohal inimestest kes pidevalt suurtes kogustes suitsetavad).
It's nice to be important but it's more important to be nice! PATT.ee - sest mõtlemine on tänapäeval defitsiit.

:twisted:
no olge nüüd!
kanep ei ole kaugeltki nii kahjulik kui alkohol ja tubakas!! nt. ameerikas tapab alkohol sadu tuhandeid inimesi aastas, tubakas samade arvude piires(kopsuvähk ja muud tarvitamisest tulenevad hädad). ka meditsiinilised ravimid tapavad seal aastas kümneid tuhandeid inimesi, kuid kanep..
kanepi kõrval laiutab nende ametlikes dokumentides suur null. ja ma kohe ausalt ei usu, et need näitajad peaksid erinevad euroopas ja mujal olema. lisaks sellele tasub mõelda näiteks, et kui kanep oleks legaalne, siis keegi lihtsalt ei tarvitaks enam alkoholi, kuna ohutuse määr on märgatavalt pirakas ja palju palju muud.
lisaks sellele ei põhjusta kanep psüuhhilisi haigusi(skiso jne), selline väide lükati teadlaste poolt just paar päeva ümber. kanepit tarvitatakse selle(skisofreenia) mõjude leevendamiseks . lisaks sellele on kanep sadade haiguste ravijaks aga kurat...ILLEGAALNE!
lihtsalt uurige ja puurige, ärge uskuge poliitika jura ja jama. olge iseteadvad ja mõtlejad. mind ajas see küll endast välja, kuidas teid niimoodi õnge on tõmmatud.

ise kanepit ei harrasta, kuna tunnen end ilma selleta igatpidi elurõõmsamana ja ei pea seda endale vajalikuks.

NB! Ei tee kanepile reklaami. see, mis ma siia postitanud olen, on lihtsalt tõde! :idea:
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

lisaks läks melest mainida, et heroiiniga kanepit pritsida? WTF!! EI!!
Heroiin põleb sellise kuumuse juures lihtsalt ära, millega sa kanepi põlema süütad. täiesti pointless oleks midagi sellist teha. küll aga pritsitakse erinevaid aineid, et kanepit raskemaks teha ja kergemini teenida. niiet tuleks olla ettevaatlikum.

ja KEEMIAST hoidke EEMALE!! :evil:
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

Ei viitsind lugeda aga wat, suured punased silmad.. Ajad paska kanepil on pilukil silmad mis on punased;) Kahjulik ta olla ei saa sest ülesuitetamisse pole keegi surnud veel never ever ja puhas kanep onpigem tervisele kasulik kui teha. Nt reede või laupäev on jumala timm teah hea tripid oled omas mullis ja värki. Olen teinud suht kaua kuid pole sõltuvuses võin olla kanepita kid ja üldse enam mitte teha kui ei taha aga lihtsalt meeldib high olla kord nädalas ja muretut elu nautida.
kirjuta ;)

deew kirjutas:Ei viitsind lugeda aga wat, suured punased silmad.. Ajad paska kanepil on pilukil silmad mis on punased;) Kahjulik ta olla ei saa sest ülesuitetamisse pole keegi surnud veel never ever ja puhas kanep onpigem tervisele kasulik kui teha. Nt reede või laupäev on jumala timm teah hea tripid oled omas mullis ja värki. Olen teinud suht kaua kuid pole sõltuvuses võin olla kanepita kid ja üldse enam mitte teha kui ei taha aga lihtsalt meeldib high olla kord nädalas ja muretut elu nautida.
no offence, aga see on sõltuvus ;) olen teinud kaks korda ning tahaks veel. s.t. mul on sõltuvus.

Kanep EI TAPA. see on taim, mis kasvab iseenesest. Heroiin, kokaiin jne? Keemiliselt segatud ained (mürgised ained) mis toovad mõnu esile. Kanep on taim, mida saab ka ilma igasuguste keemiliste reaktsioonideta... Ja kui kanep peaks juhuslikult süttima, siis... :lol: <- Jah, just see.

Kanep ei ole paha, agama ei taha seda propageerida.
Ärge tehke seda. Meie ühiskond kahjuks taunib seda ning selle vastu võidelda ei ole mõttet...

liverspoon kirjutas:see ei ole veel sõltuvus. sõltuvus on siis, kui sa SÕLTUD kanepist. näiteks hakkad paaniliselt raha otsima, et uut doosi saada ning se hakkab sinu igapäevaelu häirma jne. see, kui on soov seda tunnet uuesti kogeda, pole sõltuvus.
Kui Sul on soov seda tunnet uuesti kogeda, siis see ongi sõltuvus. Sest et siis Sa hakkad mõtlema, kuidas Sa saaks teha nii, et seda tunnet uuesti kogeda.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

eip.

näiteks meeldib sulle trennis käia ja tahaksid uuesti trenni minna. või näiteks meelsib sulle šokolaad ning sa aega-ajalt ostad seda poest, et seda nautida. sa võid vabalt hakkama saada ilma trennita või ilma šokolaadita. sõltuvus tekib siis, kui see sõltuvust tekitav aine hakkab elu häirima juba. oletame et tahan šokolaadi süüa. mis ma siis nüüd kohe hakkan paanitsema et kust raha saada või et kust osta jne? EI! pole raha või ei viitsi poodi minna, siis elan üle. ei hakka kuskilt raha varastama et šokolaadi osta. veits labane näide sai aga vast mõistad.

liverspoon kirjutas:eip.

näiteks meeldib sulle trennis käia ja tahaksid uuesti trenni minna. või näiteks meelsib sulle šokolaad ning sa aega-ajalt ostad seda poest, et seda nautida. sa võid vabalt hakkama saada ilma trennita või ilma šokolaadita. sõltuvus tekib siis, kui see sõltuvust tekitav aine hakkab elu häirima juba. oletame et tahan šokolaadi süüa. mis ma siis nüüd kohe hakkan paanitsema et kust raha saada või et kust osta jne? EI! pole raha või ei viitsi poodi minna, siis elan üle. ei hakka kuskilt raha varastama et šokolaadi osta. veits labane näide sai aga vast mõistad.
väga õige, kanep minujaoks nagu alkohol, pigem tarbin seda kui alkoholi, kas se on sõltuvus et ma pole 2 kuud teinud ja ei taha ka praegu?
Ja sõltuvuse mõiste ongi see,et sa sõltud sellest.
Te sõltute alkoholist kui joote seda? Pm me sõltume tglt vist igast asjast söögist jne, kuid kanep ei tekita sõltuvust tutvustringkonnas kes teevad, võivad üldse tegematta olla ja jäädagi nii kui neil on mõjuv põhjus.. aga miks peaks kui se tervisele kasulik on, oma siis puhas ja hea :)

Võtsin ühest foorumist kopi
õs annab:
narkootikum -> uimasti
narkomaan - uimasti sõltlane
uimasti - uimaaine, meelemürk

keeletehniliselt on seega alkohol ja muud uimastavad ained vägagi narkootikumid.
sõltlane on sõltuvuses olev inimene, sõltuv-olek
http://et.wikipedia.org/wiki/S%C3%B5ltu ... rkoloogia)
kirjuta ;)

Mina toetan kanepit täielikult, minuarust pole see narkootikum.
See on lihtsalt taim ju, kui tahad korralikku kanepit/õit sellel siis kasvata kodus täpselt õigetel tingimustel, ei pea muretsema, et saad mingi pasaga ülepritsitut asju.
loomulikult teen ise kanepit ja kasvatan ise, kunagi ostsin ka aga sain mingit paska ja tänu sellele tekkis mul peavalu, kõhuvalu ja ka oksendamine. Samuti osta kanepit ainult inimestelt keda sa tead, kus kasvatab ja kuidas kasvatab.
kanep on väga hea asi, oleks kanep igalpool legaliseeritud siis ma usun, et oleks maailmas palju rahulikum.
Tööstusliust kanepist saaks ka kvaliteetset paberit ja kõike, kanep kasvab võrreldes puudega väga kiiresti . Kanepist saab teha riideid ja kõike + Kanepist valmistatud asjad on kvaliteetse ja tervislikud(söödavad asjad). Kahju, et lõhutakse puid mis kasvavad palju aastaid kui seda kõike saaks teha kanepist.
KANEP EI OLE AINULT SUITSETAMISEKS.

PS: Iga asjaga ülepingutamine põhjustab haiguseid ja terviserikkeid, kõike mõistuse piires !

Pumps kirjutas:Mina toetan kanepit täielikult, minuarust pole see narkootikum.
See on lihtsalt taim ju, kui tahad korralikku kanepit/õit sellel siis kasvata kodus täpselt õigetel tingimustel, ei pea muretsema, et saad mingi pasaga ülepritsitut asju.
loomulikult teen ise kanepit ja kasvatan ise, kunagi ostsin ka aga sain mingit paska ja tänu sellele tekkis mul peavalu, kõhuvalu ja ka oksendamine. Samuti osta kanepit ainult inimestelt keda sa tead, kus kasvatab ja kuidas kasvatab.
kanep on väga hea asi, oleks kanep igalpool legaliseeritud siis ma usun, et oleks maailmas palju rahulikum.
Tööstusliust kanepist saaks ka kvaliteetset paberit ja kõike, kanep kasvab võrreldes puudega väga kiiresti . Kanepist saab teha riideid ja kõike + Kanepist valmistatud asjad on kvaliteetse ja tervislikud(söödavad asjad). Kahju, et lõhutakse puid mis kasvavad palju aastaid kui seda kõike saaks teha kanepist.
KANEP EI OLE AINULT SUITSETAMISEKS.

PS: Iga asjaga ülepingutamine põhjustab haiguseid ja terviserikkeid, kõike mõistuse piires !

opa , vot see on esimene mõistlik postitus. näpud püsti ma olen ka kanepi poolt

Kanep on kinglasti parem kui muu keemia.Mina arvan ,et kanep on looduslik ja seda võib alati teha.Isegi kui jäed sõltuvusse siis mida rohkem sa teed kanepit seda väiksem mõju on.(muidugi on sellel halb külg ,sest siis otsivad inimesed kangemat kraami)
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

-ShutUp kirjutas:Kanep on kinglasti parem kui muu keemia.Mina arvan ,et kanep on looduslik ja seda võib alati teha.Isegi kui jäed sõltuvusse siis mida rohkem sa teed kanepit seda väiksem mõju on.(muidugi on sellel halb külg ,sest siis otsivad inimesed kangemat kraami)
Lapsuke, tee teene teistele lastele/lastevanematele ja PALUN ära aja sellist "juttu" asjadest millest sul ILMSELGET pole õrna aimugi. See ei ole rünnak ega solvang - kuid kogu see narkootikumide foorum siin on Sinu postitusi täis mis ei anna mitte midagi peale müütide ja väär info enamasti. Suure tõenäosusega on tegu trolli kontoga kes proovib keskmise kanepi pooldaja IQ'd alla poole tirida kõvasti võlts postitustega - kuid sellegi poolest: palun lõpeta sellistel teemadel siin rääkimast kui sul just midagi targemat pähe ei tule

Sul ei ole vaja arvata asju - sul on vaja TEADA asju.
Ning ma ei hakka kanepit & sõltuvust isegi siin kommenteerima ning "kangema kraami" otsimist sest see nii ilmselgelt naeruväärne, et seda ei sobi isegi järjekordselt üle rääkida. Kanepi ja hyppelaua fantaasia & sõltuvuse kohta võite natuke hariduslikumatest kohtadest lugeda kui narko.ee

Ei ole olemas asju mida sa põletad ja siis tõmbad seda kuuma suitsu alla ja to ainult 100% kasulik on sulle - AMMUGI mitte kui seda teha plekk purgist, tubakaga segamini vms. Vahe on selles, et mõnel asjal mida suitsetad on ka suur hulk kasulike omadusi kuid milleks suitsetada kui kasuliku mõju saab ka seda süües (tihti isegi suuremal kujul ning ilma kahjulike mõjudeta mis suitsetamisega kaasneb).
Muidugi ei tee märkimisväärset kahju tervisele kui suitsetada paremaid alternatiive sigarettidele vahest - vastasel juhul oleks Jaanipäeval lõkke ääres olemine ammu keelatud, seal ikka kordades rohkem suitsu mitmed inimesed sisse hingavad palju mürgisemate kemikaalidega. Ise ei tea kedagi kellel oleks piisavalt raha, et kanepit iga päevaselt suitsetada (gramm 300 eeku ju, suisupakis on 66 grammi) - ning MIKS peaks tahtma keegi seda iga päevaselt suitsetada (va meditsiinilisel või religioosetel põhjustel) ?

( bdw proovi sigarette süüa - vaata kuidas tervis on peale 3-4 suitsu söömist (soovitan 112'te käepärast hoida) :P

Kõige mürgisemad mürgid on muidu loodusest - seega mingi looduslikuse teema ei ole mingi argument. Kartuli varred ka looduslikud - suitseta neid siis mis sest kanepist nokid.

Kui raske on inimestel aru saada, et need asjad ei ole tervislikel põhjustel keelatud vaid selle pärast, et see on TABU ning see on VÄGA kasulik sedasi väga paljudele eri gruppidele kirikust kuni kriminaalideni (mitte,et see maa nyyd nende vahel väga pikk alati oleks). Nõidade põletamine käib endiselt moodsate vahenditega sest teadvuse laiendamine on keelatud kuni siiani. Ei pea geenius olema, et läbi mõelda mida religioon nõidadest/shamaanides kõige enam kartis/kardab...

Kanep ei tapa inimesi.
Nimetage vaid ühte inimest kes on kanepiüledoosist surma saanud.
Bob Marley suitsetas elu jooksul 17,5 kg marihuaanat ja suri NAHAVÄHKI.

Kui pidada silmis ,et sa teed ühe paki suitsu päevas siis kanep on tunduvalt ohutum kuigi kanep sisaldab rohkem tõrva on ta ikkagi tubaka suitsetamisest 90% kahjutum (statistika järgi).

Pealegi kanep aitab astma ja tuberkuloosi vastu.

Riik peaks üleüldse selle imelise taime legaliseerima.
See ei ole legaalne vaid sp, et riik ei saa tulumaksu narkodiileritelt selle eest :D :D :D
Kui see oleks legaalne kõik need diilerid kes ise kasvatavad jääksid pankrotti, sest et kanep tegelt ei ole väärt seda raha mille eest teda Eestis maha müüakse.
Kui koolilaps tahab saada mingit mõuainet ning poest ta alkoholi kätte ei saa ja kuuleb kuskilt, et keegi müüb kanepit mis te arvate, kas ta hakkab otsima inimest kes talle alkoholi ostaks või saab selle inimesega kokku kes kanepit müüb? Vastus on tõenäoline.
Ühiskonnal võiks olla valik kuidas ennast lõdvaks lasta.
Ja erinevalt alkoholist ei tekita kanep sõltuvust ega tapa inimesi

Waffa kirjutas:
-ShutUp kirjutas:Kanep on kinglasti parem kui muu keemia.Mina arvan ,et kanep on looduslik ja seda võib alati teha.Isegi kui jäed sõltuvusse siis mida rohkem sa teed kanepit seda väiksem mõju on.(muidugi on sellel halb külg ,sest siis otsivad inimesed kangemat kraami)
Lapsuke, tee teene teistele lastele/lastevanematele ja PALUN ära aja sellist "juttu" asjadest millest sul ILMSELGET pole õrna aimugi. See ei ole rünnak ega solvang - kuid kogu see narkootikumide foorum siin on Sinu postitusi täis mis ei anna mitte midagi peale müütide ja väär info enamasti. Suure tõenäosusega on tegu trolli kontoga kes proovib keskmise kanepi pooldaja IQ'd alla poole tirida kõvasti võlts postitustega - kuid sellegi poolest: palun lõpeta sellistel teemadel siin rääkimast kui sul just midagi targemat pähe ei tule

Sul ei ole vaja arvata asju - sul on vaja TEADA asju.
Ning ma ei hakka kanepit & sõltuvust isegi siin kommenteerima ning "kangema kraami" otsimist sest see nii ilmselgelt naeruväärne, et seda ei sobi isegi järjekordselt üle rääkida. Kanepi ja hyppelaua fantaasia & sõltuvuse kohta võite natuke hariduslikumatest kohtadest lugeda kui narko.ee

Ei ole olemas asju mida sa põletad ja siis tõmbad seda kuuma suitsu alla ja to ainult 100% kasulik on sulle - AMMUGI mitte kui seda teha plekk purgist, tubakaga segamini vms. Vahe on selles, et mõnel asjal mida suitsetad on ka suur hulk kasulike omadusi kuid milleks suitsetada kui kasuliku mõju saab ka seda süües (tihti isegi suuremal kujul ning ilma kahjulike mõjudeta mis suitsetamisega kaasneb).
Muidugi ei tee märkimisväärset kahju tervisele kui suitsetada paremaid alternatiive sigarettidele vahest - vastasel juhul oleks Jaanipäeval lõkke ääres olemine ammu keelatud, seal ikka kordades rohkem suitsu mitmed inimesed sisse hingavad palju mürgisemate kemikaalidega. Ise ei tea kedagi kellel oleks piisavalt raha, et kanepit iga päevaselt suitsetada (gramm 300 eeku ju, suisupakis on 66 grammi) - ning MIKS peaks tahtma keegi seda iga päevaselt suitsetada (va meditsiinilisel või religioosetel põhjustel) ?

( bdw proovi sigarette süüa - vaata kuidas tervis on peale 3-4 suitsu söömist (soovitan 112'te käepärast hoida) :P

Kõige mürgisemad mürgid on muidu loodusest - seega mingi looduslikuse teema ei ole mingi argument. Kartuli varred ka looduslikud - suitseta neid siis mis sest kanepist nokid.

Kui raske on inimestel aru saada, et need asjad ei ole tervislikel põhjustel keelatud vaid selle pärast, et see on TABU ning see on VÄGA kasulik sedasi väga paljudele eri gruppidele kirikust kuni kriminaalideni (mitte,et see maa nyyd nende vahel väga pikk alati oleks). Nõidade põletamine käib endiselt moodsate vahenditega sest teadvuse laiendamine on keelatud kuni siiani. Ei pea geenius olema, et läbi mõelda mida religioon nõidadest/shamaanides kõige enam kartis/kardab...
Lol mingi troll ma küll pole . :D
Ega ja narko.ee's käin ka tihti .
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”