Re: Kanepi Toime

ma olen tüduk ja tegin esimest korda seda 14 aastaselt.Esimene kord kui tegin siis olii nats hirmuhoog kuna olin õhtul sõpradega väljas ja auto mis tuli kuskilt arvasin kohe et ment :D:Djärgmised kolm korda ei tundnud nagu midagi , enda aruat pold mõju sest teised naersid ja mul pold nagu vapsee naljakas :/ siis järgmised korrad juba olid naljakad :D ma ütleks et see võib küll sõltuvut ju tekitada .olen umbes 10 korda teind ja enam pole peale seda kui esimest korda tegin.aga igastahes mul oli nii et tahaks veel ja veel ,sest igakord muutus aina paremaks ja lõõgastavamaks .aga enam ei tee seda , usun et kunagi ikka , aga mitte ennm kui olen vanem (praegu olen 16)

Keegi siin soovitas narko.ee-st lugeda kanepi kohta...

Seal tuleb meeles pidada, et sealne info on siiski mõeldud inimeste hirmutamiseks, reaalseid fakte sealt leida väga palju pole. Eestis on enamus info mida esitatakse kanepi illegaalsuse selgitamiseks pärit 20. sajandi Ameerika uuringutest mis on korduvalt ümber lükatud.
Näiteks siis väidetav vähi saamise võimalus kanepi tarbimisest. http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/co ... 01729.html Loodetavasti leidsin allika mida suudab igaüks usaldada.

Kanepil kui taimel on väga palju muid kasutusalasid peale suitsetamise ning muul viisil manustamise. Näiteks on võimalik toota taimest paberit, riiet, sööki, plastikut ja palju muud.
http://en.wikipedia.org/wiki/Hemp

Mis jääb minule uskumatuks on see, et inimesed Eestis ja mujal riikides usuvad neid vanasid USA uuringute tulemusi kui Ameerikas on juba ammu aru saadud, et kanepi tarvitamine ei muuda inimest negatiivselt. Miks muidu kasutatakse kuueteistkümnes osariigis kanepit ravimina?
http://en.wikipedia.org/wiki/Medical_cannabis

Loodetavasti suhtub igaüks skeptiliselt nii sellesse informatsiooni mida mina pakun kui ka sellesse mida võib lugeda erinevatelt riiklikelt ning muidu "informatiivsetelt" lehekülgedelt ning teeb omad intelligentsed järeldused.

Ega asju ka terve elu tarvitada ei saa. Näiteks noorena alustad kanepisuitsetamist, siis mingi 20-25aastaselt tuleb ta nigunii lõpuks maha jätta, rikud enda mälu jne. Alkoholiga on sama probleem sa ei saa teda ka terve elu juua, kuna maks läheb pahaks ja tekib maksatserroos, südamehaigused, infarktid, insuldid.. kõike mida alustad nooremas eas, tuleb tglt vanemas eas maha jätta. Sellepärast ongi igalpool alkoholiseadused alates 21. eluaastast võib juua, aga müüakse juba 18eluaastast. Inimene peab suureks ennem kasvama

kõik kes räägivad et kanep on tore ja hea, teadke seda, et tallinna neuroloogia osakonnas on iga nädal vähemalt 4-6 umbes 16-24 aastast noort kes on kanepi suitsetamisest hulluks läinud otseses mõttes, närvid on ilma hoiatuseta üles ütelnud ja terve elu on raisatud.

Külaline kirjutas:kõik kes räägivad et kanep on tore ja hea, teadke seda, et tallinna neuroloogia osakonnas on iga nädal vähemalt 4-6 umbes 16-24 aastast noort kes on kanepi suitsetamisest hulluks läinud otseses mõttes, närvid on ilma hoiatuseta üles ütelnud ja terve elu on raisatud.

Tõsi ta on. Sellest oli televiisoris üks saade ka alles

Tegelikult ei ole kanepi kombineerimine alkoholiga midagi nii halb, kuid piiri tuleb pidada ning tasuks meeles ka pidada seda, et kanged alkoholid eriti tõesti kokku ei sobi. Tekitavad tõesti vähe jama eneseoleku ja värki.

Kuid mulle meeldib küll pilves peaga juua umbes kaks pinti saku originaali või midagi muud kerget alkoholi. Näiteks sellepärast, et maitsemeeled on minu arust kordades paremad, ehk alkohol maitseb paremini, naudid selle tunnet. Teiseks kui kõik on kergelt joogised, ei teki kunagi sellist vaikuse momenti, ehk naistega olles on vähe jama kui passid kivis või midagi. Sellepärast eelistan alkoholi ka juua, et ma väga vaikseks ei jääks.

Peale selle pole kunagi mingit pohmakat kui pärast rasket joomingut üks joint tõmmata, abi garanteeritud minu puhul ;)

Tere!
Leidsin siin mõne faktivea:
1)kanep ei ole vähki tekitav.
Kanepis leidub aine nagu TH9C mis erineb natuke THK-st kuid on sarnane aine, erinevus peitub selles, et TH9C-l on vähivastane toime mis tegeleb moondatud või vigastatud (nt:vähirakk) rakkude ''enesetapuga''.
2)Kanepi tarvitamisega võib esineda skisofreeniat ning teisi mentaalseid häireid.
Kanepis ei leidu ühtegi ainet mis käivitaks mõne nendest haigustest, vaid toob selle välja varasemalt, mitte nii arenenud vormis mille tõttu on seda kergem ravida, nõrga psüühikaga inimestel ei ole soovitatud tarbida mitte ühtegi meelt muutvat ainet (mentaalsete probleemide ning skisofreenia teket seostatakse alkoholi, tubaka ning hallutsionigeensete narkootikumidega).
3)Kanepi suitsetajatel on keskmiselt väiksem IQ kui inimestel kes ei tarvita ühtki meelt muutvat ainet.
Kanepi tihedal suitsetamisel IQ ning mälu ja õppimisvõime vähenevad kuid ainult ajaks kuni lõpetatakse tarvitamine,siis IQ ja mälu jne. taastuvad.
4)Kanepi üledoseerimisel ei ole võimalik surra
Uuringute kohaselt tuleb kanepist üle doseerida 4kg-miga 15. minuti jooksul, et surra
Kanepist on terve ajaloo vältel surnud koguni 0 (jah see on 0 mitte 10 ega 1000000) inimest.
5)Kanep ei ole lävepakuks teistele narkootikumidele.
Kanepis ei leidu ühtegi ainet mis muudaks inimese vastuvõtlikumaks teistele narkootikumidele,
raskete narkootikumide tarvitamine ei hakka mitte kanepist vaid tihtilugu alkoholist(akohol muudab inimese vastuvõttlikumaks teiste narkootikumide suhtes). Kanepi lävepaku teooria töötab ainult siis kui aine on reguleerimatta(illegaliseeritud) ja kanepi müüad tihti müüvad teisi narkootikume.
6)Kanep ei tekita impotentsust.
Kanep küll muudab spermatosoidid aeglasemaks kuid mitte pikas perpektiivis(spermatosoidide töökord taastub umb. nädal pärast tarvitamist).
Kanep ei hävita ega vigasta munarakke mitte mingil moel.
7)Kanepit ei tarvitata alati suitsetades.
Kanepit on võimalik tarvitada peale suitsetamise, aurustamise või küpsetamisega.
8)kanepit tarvitades tekivad sulle probleemid (politsei ja seadusega) nii või naa.
Tänage selle eest lolli seadust ning politseid, kuna nemad on kriminaliseerimise ja seaduse pealesurumises otsesed süüdlased.

mr. cannabino kirjutas:Tere!
Leidsin siin mõne faktivea:
1)kanep ei ole vähki tekitav.
Kanepis leidub aine nagu TH9C mis erineb natuke THK-st kuid on sarnane aine, erinevus peitub selles, et TH9C-l on vähivastane toime mis tegeleb moondatud või vigastatud (nt:vähirakk) rakkude ''enesetapuga''.
2)Kanepi tarvitamisega võib esineda skisofreeniat ning teisi mentaalseid häireid.
Kanepis ei leidu ühtegi ainet mis käivitaks mõne nendest haigustest, vaid toob selle välja varasemalt, mitte nii arenenud vormis mille tõttu on seda kergem ravida, nõrga psüühikaga inimestel ei ole soovitatud tarbida mitte ühtegi meelt muutvat ainet (mentaalsete probleemide ning skisofreenia teket seostatakse alkoholi, tubaka ning hallutsionigeensete narkootikumidega).
3)Kanepi suitsetajatel on keskmiselt väiksem IQ kui inimestel kes ei tarvita ühtki meelt muutvat ainet.
Kanepi tihedal suitsetamisel IQ ning mälu ja õppimisvõime vähenevad kuid ainult ajaks kuni lõpetatakse tarvitamine,siis IQ ja mälu jne. taastuvad.
4)Kanepi üledoseerimisel ei ole võimalik surra
Uuringute kohaselt tuleb kanepist üle doseerida 4kg-miga 15. minuti jooksul, et surra
Kanepist on terve ajaloo vältel surnud koguni 0 (jah see on 0 mitte 10 ega 1000000) inimest.
5)Kanep ei ole lävepakuks teistele narkootikumidele.
Kanepis ei leidu ühtegi ainet mis muudaks inimese vastuvõtlikumaks teistele narkootikumidele,
raskete narkootikumide tarvitamine ei hakka mitte kanepist vaid tihtilugu alkoholist(akohol muudab inimese vastuvõttlikumaks teiste narkootikumide suhtes). Kanepi lävepaku teooria töötab ainult siis kui aine on reguleerimatta(illegaliseeritud) ja kanepi müüad tihti müüvad teisi narkootikume.
6)Kanep ei tekita impotentsust.
Kanep küll muudab spermatosoidid aeglasemaks kuid mitte pikas perpektiivis(spermatosoidide töökord taastub umb. nädal pärast tarvitamist).
Kanep ei hävita ega vigasta munarakke mitte mingil moel.
7)Kanepit ei tarvitata alati suitsetades.
Kanepit on võimalik tarvitada peale suitsetamise, aurustamise või küpsetamisega.
8)kanepit tarvitades tekivad sulle probleemid (politsei ja seadusega) nii või naa.
Tänage selle eest lolli seadust ning politseid, kuna nemad on kriminaliseerimise ja seaduse pealesurumises otsesed süüdlased.
9)Kanep tekitab sõltuvust.
Kanep ei tekita füüsilist sõltuvust, kuid küll psüühilist mis võib tekkida kõigest mis on meeldiv (see on lihtsalt tahe teha seda sama(olgu ta siis aine või lõbusõit vms.) meeldiva tunde pärast).Kanepi ohtlikkust ja sõltuvust ei saa võttelda alkoholi, kokaiini või nikotiiniga vaid kohvi ning kohveiiniga (kofeiin ning kohvi on sõltuvust tekitavad(psüühilist ja füüsilist) ning kordades ohtlikum (hohvist üle doseerida ning surra on ligi 10000 korda kergem kui kanepist).

LihtsaltHuviline kirjutas:Kanepeid on erinevat sorti: on ravikanep ja on nn. mõnukanep

Lihtsalt väike fakt minupoolt
Tegelikult kaheks kanepi põhikomponendiks on THC ja CBD. CBD on siis teaduslikele uuringutele põhinedes see, mis tapab vähirakke ja THC on siis see, millest sa saad selle mõnutunde. See "ravikanep" mis kanepit lubavates riikides poes müügil on, sisaldab nii THC-d kui CBD-d. Seega kokkuvõttes on ravikanep ja see nn mõnukanep sama, ainus küsimus on kvaliteet, mis ei puutu enam antud konteksti.
Nägin hiljuti mingit dokumentaalfilmi kanepist, kus teadlased üritasid kasvatada kanepit, mis ei sisaldaks THC-d, kas see neil õnnestus, seda ma ei tea.

Lihtsalt väike fakt minupoolt.

Külaline kirjutas:
martiin kirjutas:ei tea jah, paljudes riikides on sellised asjad hullemaks räägitud kui tegelt on, sama asi on vesipiibuga, paljud arstid/teadlased kes on seda uurinud ütlevad et kahjulik jsm, aga kuskil tehti pikem test 2 inimese vahel, 1 inimene kes suitsetab ja 2kes teeb vesipiipu. arvake ära mis oli kahjulikum, muidugi suitsetamine,
ega inimestele mõjuvad asjad eraldi, kui terroristid lennukitega WTC hoonesse sisse sõitsid, siis keegi hyppas 9ndalt korruselt alla muru peale, ainult paar kriimustust sai ja kõndis rahulikult omal jalal ära, ja teine inimene kukub 1eselt korruselt all ja saab paugu pealt surma
Kas sa oled debiilik või? Terroristid ei lennanud WTCsse see oli kadakas ameeriklaste sisetöö. Bin Laden muutub iga pildi peal ilusamaks. Tead miks? Sest iga kord on erinev inimene. Bin Laden suri 2001 aastal tee enda uurimustöö ära. Vabandust et teemast kõrvale kaldusin aga ma ei saa kui mingi ajupestud kadakad siin oma kadakat välja ajavad.
http://www.youtube.com/watch?v=3r2ySEWeU5o

termomeeter kirjutas:Kasutaja Anonyymsus väidab, et tegeleb selle taotlemisega praegu :D. Vahel ütleb, et juba kirjutati välja, vahel, et alles tuleb komisjon, igatahes ta enda sõnade järgi ta selle taotlemisega tegeleb.
Kerge Desinformatsioon või mis? Esiteks, ma üritasin taodelda, kuid ei saanud. Ja teiseks ma pole kunagi õelnud et mulle kirjutati välja. Ole hea ära mõtle Staffi juurde eks? See mis sa kirjutad ei ole päris tõsi. ma pole õelnud et mulle see välja kirjutati.
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Reedetu kirjutas:Anonyymsus, kas võib uurida, et mis põhjusel komisjon otsustas, miks mitte määrata? Puhas uudishimu lihtsalt.
Ei. Noh ja kui teada tahad ss mõnel paaril inimesel on kirjutatud see välja. aga lihtsalt mu põhjused ei ole piisavalt tugevad.
Ainuke kes minust tõeliselt hoolib, on surm ja kui me kord kokku saame siis me kaisutame igavesti...A ja ma pole suitsiidne seega jätke mind rahule! :D

Anonyymsus kirjutas:
termomeeter kirjutas:Kasutaja Anonyymsus väidab, et tegeleb selle taotlemisega praegu :D. Vahel ütleb, et juba kirjutati välja, vahel, et alles tuleb komisjon, igatahes ta enda sõnade järgi ta selle taotlemisega tegeleb.
Kerge Desinformatsioon või mis? Esiteks, ma üritasin taodelda, kuid ei saanud. Ja teiseks ma pole kunagi õelnud et mulle kirjutati välja. Ole hea ära mõtle Staffi juurde eks? See mis sa kirjutad ei ole päris tõsi. ma pole õelnud et mulle see välja kirjutati.
Miks sa selle "staffi" suure tähega kirjutasid?

* Kanep on ravimtaim mille ajalugu on pea sama pikk kui inimese oma
* Kanep on ainus taim millel on kaks sugu
* Kanep oli enne "Reefer's Madness'i" üldkasutuses olev ravimtaime, keegi ei kartnud tolle pilve
* Kanepi tarvitamine ei tee ilmtingimata koheselt inimest lolliks ja ka ei pane iga lolluse peale naerma (vähemalt mind mitte kuna ma olen kanepi mõju all tugevas rännakus enda sisse)
Kanepi mõju
Peale kanepisuitsu pahvimist jõuab 7 sekundi jooksul kannabinoidid ajju, kus nad kinnituvad vastavatele retseptoritele, mida sügavamad mahvid seda rohkem jõuab kannabinoide verre mis on muidugi hea ei taha ju väärt ravimit raisku lasta kuna ta on selline ravim mida inimesed tõmbavad kõrvalmõjude pärast slängis tuntakse seda "pilvena" kuigi mulle vastupidi ta teeb pildi ja mõte selgeks.
Kanepi mõju algab minuti jooksul ja ta tipneb 10-30 minuti pärast, mõjud saavad läbi 1-3 tunni jooksul. Kanepi nii öelda pilv minu jaoks algab nii moodi.
T+0:00 Pahvin ca 0.25g kanepit kopsudesse
T+0:01 Tunnen kerget mõju, pilk muutub, maailma asjad muutuvad arusaadavaks või vastupidi mõne puhul arusaamatuks.
T+0:15 Pilv on minu jaoks saavutanud tippu ja nüüd on aeg mediteerimiseks, hea rahulik muusika vajuda lihtsalt omadesse mõtetesse.
T+0:30 Ma olen keskendunud aga pea veits segane muusika on imeline.
T+1:00 Ma hakkan vaikselt maa peale tagasi laskuma, mõted ja ideed ning probleemid seeditud, nüüd tuleb hakkata magama keerama kuna uni on see mis kirjutab siis lühimälust asjad pikaajalisse mällu.
T+1:30 Täielik rahu keha on lõdvestunud olen valmis laskma oma ajul toota DMT, et viimane saaks mu viia unenägude maailma.
Kokkuvõttes kanep nagu iga muu psühedeelikumi tarvitamisel peab olema eesmärk, selle puudumisel ei ole mõtet raisata taime.

Tänapäevane kanep pole enam see võrdlemisi ohutu taim, mida suitsetati nn hipiajastul. Nii öelda vana looduslik kanep sisaldas THC-d ca 1% kogumahust, tänapäevased sordid juba 10% ringis. On ka sorte, mis ületavad THC sisalduselt 50% piiri. Kanepit heas valguses näitavad uuringud kasutavad vähese THC sisaldusega taimi, mida tänapäeval leida peaaegu võimatu ka kanepi legaliseerinud riikides. Tänapäevane suure THC sisaldusega kanep on kindlasti rohkem negatiivse kui positiivse mõjuga.
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”