Kanepi Toime

Vaidlen vastu Teadaandeks märgistatud teema "Kanepi toime" faktidele, kuna mõned neist on eksitavad ning aegunud.
Alustame algusest :

* Suitsetamisel mõjub kanep 10-30 minutiga, mõju kestab 1-5 tundi. Kui Sa kanepit suitsetamise ajal sööd või jood, algab mõju 1-2 tunni pärast ja kestab kauem ning on tugevam
Tegelikkus : Kanepi toime algab koheselt. Kui süüa kanepist toite tühja kõhu peale, siis on mõju lühem ning tugevam, täis kõhu peale pikem ning nõrgem.

* Kanepi mõjuaineks on THK (tetrahüdrokannabinool) - kuna Sa ei tea selle kogust suitsus, siis Sa ei tea ka suitsu kangust ja mõju.

Tegelikkus : Kanepi kangus ei muuda selle tarvitamisel midagi, kuna kui kanep on kangem, tarvitatakse seda lihtsalt vähem.

* Sõltuvalt sellest, kui tundlik on Su aju, võid reageerida kanepile kas mõnu- ja eufooriatundega või vastupidi - iivelduse ja külmavärinatega.

Tegelikkus : Kanep ei põhjusta iiveldust, see vähendab seda ning tõstab söögiisu. Külmavärinate võivad tekkida ainult suurte koguste suitsetamisel.

* Ei ole soovitav oma tuju parandada kanepiga &endash; see süvendab juba olemasolevaid tundeid. - Õige, Kuid kui koos sõpradega suitsetada, siis muutub tuju alati paremaks kui ta enne oli.

* Suudad Sa veel jälgida? Nimelt väheneb kanepi mõjul kontsentreerumisvõime. Kuna sellele lisanduvad koordinatsioonihäired, siis on selge, et kanepi mõju all olles ei tohi Sa autot juhtida. - Õige

* Ilmselt ei tea Sa ka seda, et kanep põhjustab mäluhäireid ja õppimisvõime langust.

Tegelikkus : Kanep halvendab lühiajalist mälu, mis aga peale tarvitamise lõpetamist taastub mõne nädalaga. Iga inimene ise kontrollib seda kui hästi ta õpib, näiteks ühelgi minu tuttaval, kes tarvitab kanepit, ei ole koolis õppimisega probleeme.

* Ei ole mõtet tarvitada kanepit sellepärast, et olla parem suhtleja - tegelikult muutub Su jutt kanepi mõjul hoopis ebaselgeks ja asjakohatuks. Ka muutuvad juba väikeste annuste puhul silmad punaseks- seega ära arva, et kanepi suitsetamist on võimalik vanemate eest varjata.

Tegelikkus : Suurte koguste puhul muutub tõesti jutt ebaselgeks(Suur kogus - 0.5grammi ehk 4 doosi)

* Kõikidest narkootikumidest on kõige kauem võimalik organismis kindlaks teha kanepit - et oled suitsetanud kanepit, on võimalik teada saada isegi paar nädalat pärast suitsetamist.

Tegelikkus : Ühekordsel tarvitamisel on võimalik kanepit tuvastada hiljemalt nädal peale tarvitamist. Pikaajalisel tarvitamisel on võimalik tuvastada kuni 1 kuu hiljem.

* Kanepisuits on tunduvalt ohtlikum, kui tavaline suits - nimelt tekib selle põlemisel, võrreldes tubakaga, 3 korda rohkem kantserogeenset tõrva ja 5 korda rohkem mürgist süsinikmonooksiidi.

Tegelikkus : 1. Sigaretti suitsetatakse mitmeid korda päevas. 2. Kanepisuitsu segatakse ka tubakat, ainult kanepist suits võrduks 10-15 annusega ehk 1-1.5 grammi ehk 300-450 krooni.

* Kanepitõrv on otsene kantserogeen - see tähendab, et kanepi suitsetamine tekitab vähki.

Tegelikkus : Kanep tõesti põhjustab vähki, kuid kindlasti kümneid kordi vähematel inimestel kui seda põhjustab tubakas.

* On vale arvata, et kanepist ei jää sõltuvusse. Isegi, kui pöörduda ravile õigeaegselt, on täielik tervenemine väga raske ja aeganõudev - lihtsam on üldse mitte alustada.

Tegelikkus : Kanepi sõltuvus on 90% juhtudel psüühiline, ainsad asjad mida on sellest lahti saamisel vaja - tahtejõud ning lähedaste toetus.

* Kui tarvitad kanepit koos alkoholi, ravimite ja teiste narkootikumidega, riskid ettearvanmatute tagajärgedega. - Õige

Tegelikkus : Vähesed tarvitavad kanepit koos teiste narkootikumidega, kuna kanepi segamisel teiste narkootikumidega, eriti alkoholiga, on tagajärjed alati ebameeldivad.

"Inimesed võivad endale ette kujutada, et kõik ümberringi räägivad temast ja teevad tema kulul nalja. Kanep võib muuta inimese paaniliseks ja väga kahtlustavaks." - Tõsi, kuid seda nimetatakse paranoiaks, mida ei esineks kui kanep oleks dekriminaliseeritud.

"Südamehaigused ja kõrge vererõhk on ohuteguriks kanepi suitsetamisel." - Inimestel, kellel on väga haige süda, ei soovitata kanepit suitsetada, kuna see tõstab vererõhku ning pulsi sagedust. Muidu on kanep südamehaiguste raviks, kuna see laiendab veresooni ning takistab rasvade kogunemist veresoonte seinadele. Samuti on kanep astma raviks.

Soovitan kõigil, kes on kanepist huvitatud, lugeda pigem seda teemat, kui kahe aasta tagust, kuna seal esineb faktivigu.

Tänan lugemast :)

Re: Kanepi Toime

Õige jutt.
Ja üldiselt, mingi, öeldakse et kanep on hüppelauaks või midagi sellist.
Ma nii küll ei ütleks, elusees ei suruks ma nõela veeni või hakkaks tablette neelama. On pakutud, olen ära öelnud.

Ja üks asi millest ma aru ei saa, miks ta küll ära keelatud on? Kes tahab,see teeb ikkagi ja kes ei taha,see lihtsalt ei tee.

Päikest :)

(Suur kogus - 0.5grammi ehk 4 doosi) - mismõttes 4 doosi ?

Tegelikkus : Vähesed tarvitavad kanepit koos teiste narkootikumidega, kuna kanepi segamisel teiste narkootikumidega, eriti alkoholiga, on tagajärjed alati ebameeldivad.

Ei ole midagi vähesed. VÄGA paljud teevad alkot ja kanepit koos, mõju võib olla erinev, aga enamasti mitte midagi väga hullu, kui jutt just ei ole ekstreemsetest kogustest.

Teadlased tegid hiirte peal katseid. Hiirtele süstiti inimese kopsuvähirakke. See järel osadele hiirtele manustati regulaarselt THC-d ja teistele ei manustatud midagi.
Katse lõpuks oli THC-d manustanud hiirtel kasvaja oluliselt väiksem

Üldiselt on seda infot veel ja veel. Tuleb aint googlest otsida. Ajalehe artikleid on päris palju

http://www.newscientist.com/article/dn1 ... -mice.html

http://www.mapinc.org/drugnews/v05/n1065/a03.html

Külaline kirjutas:(Suur kogus - 0.5grammi ehk 4 doosi) - mismõttes 4 doosi ?

Ei ole midagi vähesed. VÄGA paljud teevad alkot ja kanepit koos, mõju võib olla erinev, aga enamasti mitte midagi väga hullu, kui jutt just ei ole ekstreemsetest kogustest.
Nõustun. Päris paljud teevad seda näiteks ka peale ecstasy üleminemist, võtab kassi vähemaks ning tekitab meeldiva ja rahuliku oleku, vahepeal toob ka kerge E mõju uuesti esile.

Lisaks teevad paljud kanepit ka hallutsinogeenidega koos, sest see aitab trippi nn. boostida.

Millega kanep minuarust kokku ei sobi, on amfetamiinl. Üsna närviline olek on lihtsalt, seega mõttetu kombinatsioon.

Liisuliisi kirjutas:Kanepit on võimalik verest tuvastada kuni üks kuu peale selle tarvitamist küll, AGA rakkudest kaob see alles pärast kolme kuud.
mis jama sa ajad... nagu kanep läheks igasse rakku kehas. verest saab kanepi välja kasvõi paari päevaga kui tarbida suurtes kogustes vedelikke.

Kanepist saab ka koogikesi teha, siis ei tule mingit vähki. ;)

Olen täielikult selle vastu, et kanep illegaalne on. Minu meelest alkohol on isegi kordi hullem. Ma ei mõista lihtsalt, miks on alkohol ja tubakas legaalsed, kui selline süütu asi nagu kanep on illegaalne. Uimastid kõik, lihtsalt erineva toimega.
Kanep - valuvaigistava toimega, kui ta ravib veel südame haigusi, ning nagu ma aru olen saanud, leevendab mingil määral erinevaid vähke, milles siis küsimus?
Mida alkohol ravib? Mitte midagi. Kanep alkoholi asemel, kui oleks minu teha.

ei tea jah, paljudes riikides on sellised asjad hullemaks räägitud kui tegelt on, sama asi on vesipiibuga, paljud arstid/teadlased kes on seda uurinud ütlevad et kahjulik jsm, aga kuskil tehti pikem test 2 inimese vahel, 1 inimene kes suitsetab ja 2kes teeb vesipiipu. arvake ära mis oli kahjulikum, muidugi suitsetamine,
M a r t i n !

see, et mingi asi vähem kahjulikum on kui suitsetamine ei tee teda veel kaugeltki mitte tervislikuks või ohutuks :D
Ning iseasi mida nad täpselt kuidas mõõtsid - uuringuid saab mitut pidi teha. (kuigi see iseenesest loogiline on minu arvates, et korralikult valmistatud ja tehtud piip on kasulikum kui sigaretid.

Kuid yeah... vesipiib tundub üldiselt suht mõtetu asi olema (imho) kuid vähemalt väljahingatav ei ole rõveda lebraga ning ei jäta tuba haisema nagu sigaretid. Kuid muidu reeglina tundub see vessar nagu mingi moe haip olevat, mitte kyll päris nii debiilne nagu nuusktubakas kuid noh, suht vähe tulu toov asi. Ma ikka elan reegli järgi, et kui juba suitsetada, siis asja pärast :)
It's nice to be important but it's more important to be nice! PATT.ee - sest mõtlemine on tänapäeval defitsiit.

Mul on tekkinud kanepiga ka paanikahoogusid ja ikka päris tõsiseid... Et näiteks kanepit tõmmates võib minna pulss väga kõrgeks (n. 130 kanti) ja kui sa oled parasjagu ülitundlik ning näiteks südamest käivad veel mingid valud ka läbi, siis see võib paanikas ikka päris tõsist hirmu tekitada.
Ja no peamine oht on see, et võid jääda auto alla (endal kunagi oli üks selline päris ohtlik olukord).
Aga üldiselt kui tekib paanika, siis tuleks olla seltskonnas või viibida kuskil, kus on rohkem inimesi.

Ise ei soovita kellelgi kanepit tarvitada, see võib tõesti tervisele mõjuda ja inimest vastikult palju muuta.

kui inimene on korraliku tahtejõuga, siis kõik need sõltuvuse ja hüppelaua jutud jäävad ära. lisaks kui kanepit tarvitada muul moel kui seda suitsetades (söömine, thc aurustamine), siis ei ole ka paljusuid teisi kahjulikke mõjusid.
kanep on taim ning siin ei ole mingit keemiat. ma arvan, et iga inimene peaks otsustama ise. ma ei väida et ma tarvitan kanepit, kuid kui ma peaks valima kas tubakas, alkohol või kanep, siis valiksin kanepi. arvestades, et mul on tugev tahtejõud ja teadmised vähem kahjulikest tarbimisviisidest, tekitab kanep mulle kordades vähem kahju kui alko või tobi.
Ch1lled kirjutas:Heroiin ja kokaiin on ka looduslikud, seega pole ka nemad narkootikumid?
selle kohta ütleks nii, et suht väikene osa sellest on looduslik. suurem osa on ikka keemia.

* Kanepitõrv on otsene kantserogeen - see tähendab, et kanepi suitsetamine tekitab vähki.

Tegelikkus : Kanep tõesti põhjustab vähki, kuid kindlasti kümneid kordi vähematel inimestel kui seda põhjustab tubakas.

Ainult kanepi suitsetamine võib põhjustada vähki

Vaidleks vastu sõnale "alati" . Nii ei saa öelda. Mina ntks tegin nii, et olin purjus, tõmbasin kanepit ja jõin veel peale ja kõik oli jumala okei. Kui tegin kuu aega hiljem kainena, siis läks asi hulluks ja enam ei taha kah! Jään alkoholi juurde, kui ennast välja tahan elada jne..

Ch1lled kirjutas:
liverspoon kirjutas:kui inimene on korraliku tahtejõuga, siis kõik need sõltuvuse ja hüppelaua jutud jäävad ära.
Seda arvad sina, kes ei ole sõltuvuses... Nii lihtne see nüüd ka ikka ei ole.
ei tea kui lihtne see teistele on, aga mulle see mingit probleemi ei tekitaks. see et ma sõltuvuses pole on juba näitaja.

Minu asi siis:
kanep + alko = ei püsi eriti püsti, ajad mõttetut soga aga mudiu väga hull ei ole(esimene kord kannatasin ära, rohkem ei sooviks)

Kanepi suitsetamine ei tekita/tekitab sõltuvust...minule meeldib suitsetada, sest mulle tundub see lihtsalt nii hea :D
...tagajärjed suitsetamisele:viimati väga kiire pulss, külmavärinad, tahtsin et yle läheks, peale paari tundi avastasin et on parem olla veits(tegin yle vist)

jällegi siis see jutt et maha saab jätta, kui on tahtejõudu ja kui lähedased toetavad...

minu lähedastel on väga pohhuj sellest mida ma olen tarvitand ma vaatan(need kes teavad et ma olen midagi tarvitand)

keegi pole püüdnud mind aidata "kuule et proovi nyyd ilma olla!"

pigem on kaasa aidatud et kui olen rääkind "ma olen veits aeglasem peale kanepi suitsetamist, teen nyyd vähemalt 4 aastat vahet, võbla ei suitseta enam kunagi"...siis on et ära nussi mees, smõugime ikka homme ja what ever...

peab saama ainult tahtejõuga!!!!

mul on jumala pohhuj, mis sõbrad tahavad, ma tõmban asjale risti peale ja kõik!!!

mis puutub legaliseerimisse, siis laske käia, nagunii inimesed keeravad selle planeedi varsti persse!!!(niikaua peab võtma kõik mis elust annab)

kanep võib inimesele halb olla ja võib ka mitte olla, kuidas organism vastu peab..(mulle igatahes tundub et rohkem kahjustab mind)

Selle kanepiga on ikka nii et ta on kanep ja kanepix jääb. kes tahab see teeb. ja see hyppelaua asi on tsi harvadel kordadel kui inimene on depressis v lihtsalt grupiahv... aga mina pooldan... ja sõbraga teeme ja tore on... see on täiesti tõsi et sai saa lihtsalt mitte sittagi aru mis toimub pärast seda... mõtteots jookseb lihtsalt käest! :) igayks kes kardab proovida: EI! igayx kes tahab proovida: ära karda ja jäta maha :)) aga see et 0.5 grammi on 4 annust? haha:P see võib vaid tõsi olla kui bongi paned sest siis on tõesti see vbolla kõva annus, aga muidu paneme sõübraga ikka iga msterdamist toodud joindiga mingi ... 0.7 gr ära... so my conclusion is: LIVE AND LET LIVE!
I tear my heart open, I sow myself shut.
My weakness is, that I care too much...

Küsimus nüüd, olen lugenud kanepi mõjudest ja asjadest, aga millal hakkab see nii mõjuma? Sellessuhtes, et kui ma tõmban kanepit ühe korra, ainsa ühe korra, kas juba siis tekib sõltuvus ja teised nähud? Või on need mõjud pikaajalisel kasutamisel?

ei no see sõltuvus on väga suhteline. kanepist ei teki füüsilist sõltuvust (nagu näiteks heroiini või nikotiiniga, et organism hakkab nõudma seda ja hakkad värisema jne). tekkida võib vaid vaimne sõltuvus ning see on nagu iga hea asjaga pmts. sulle võib tekkida sõltuvus ma ei tea näiteks mingi arvutimängust, šokolaadist vms aga see on sellepärast et sulle lihtsalt meeldib kuidas see mõjub ja tahad uuesti teha. tavaliselt esimesel korral ei tule mingit sõltuvust.
aga kui sa tõesti tahad tõmmata, siis esimene kord ei pruugi mõjuda. ma nüüd ei provotseeri üldse selle tarvitamist, kuid kui sa teed, siis tee juba õigesti ja ohutult. tee siis nii, et tõmba üks mahv ära ja siis oota mingi kuni 5 minutit, kui ei mõju tõmba vee üks mahv ja oota uuesti. korda seda kuni mõjub. kanepiga sa üledoosi ei saa, võid ainult kivisse tõmmata, aga see pole üldsegi hull asi. selline soovitus, et kui juba veidi mõjub, siis ära rohkem hakka tegema. parem tõmba pärast juurde veidi, kui mõju hakkab taanudma.
ning kõik sellised nähud nagu mälu halvenemine ja ka sõltuvus tekivad ikka pika ja järjepideva tarbimise korral.

Ch1lled kirjutas:
rocknrolla kirjutas:KANEP EI OLE NARKOOTIKUM!!! KANEP ON LOODUSLIK!
Heroiin ja kokaiin on ka looduslikud, seega pole ka nemad narkootikumid?
heroiini ja kokaiini on rohkem ümber töödeldud kui piltide peal pamela andersoni .

aga kanep kasvab lihtsalt õues ja seda ei pea mingite imeasjadega töötlema nerd . :lol:
Igasugused võivad kirjutada , kirjutan vastu :D

see on väga idiootlik arusaam, et kanep iseenesest põhjustaks vähki. kanepi suitsetamine võib küll vähki põhjustada, aga seda teeb ka tubaka jms suitsetamine. kui kanepit tarvitada seda süües või aurutades, siis ei saa mingist vähist juttu ollagi. pealegi on mõned uuringud tõestanud, et kanep aitab vähki hoopiski ravida.

üks asi mis takistab kanepi tervislikumat tarvitamist (söömine), on need idiootsed seadused, sest kanepist toidu valmistamisel läheks kokkuvõttes vaja taime rohkem kui seda suitsetades ning kuna see on keelatud, siis sellist kogust kraami osta ei suuda igaüks. kui mant oleks legaalne, siis saaks kõik kasvatada oma taimi ning teha kanepiga toitu, selle asemel et selle suitsetamisega oma tervist rikkuda.

liverspoon kirjutas:kui mant oleks legaalne, siis saaks kõik kasvatada oma taimi ning teha kanepiga toitu, selle asemel et selle suitsetamisega oma tervist rikkuda.
Vaevalt, et kanepi legaliseerimise korral hakataks seda tervisliku toidu tegemiseks kasutama. Pigem suurendaks see siiski lihtsalt juba praegu olemasoleval kujul tarbimist nii tarvitajate hulga kui tarbimiskordade arvel.

võimalik, kuid mina teeks küll pigem süüa. kuid on ka teinegi ohutum variant - aurustamine. see on isegi mugavam kui niisama suitsetamine ning on mitmeid kordi ohutum. keda huvitab, siis wikipedia.

lisaks veel, kui kanep legaalne oleks, siis oleksid müügil näiteks kanepiküpsised vms, mida manustades saad isegi parema tulemuse, kui kanepit suitsetades. ikka parem, kui oma kopse suitsuga rikkuda.

liverspoon kirjutas:võimalik, kuid mina teeks küll pigem süüa. kuid on ka teinegi ohutum variant - aurustamine. see on isegi mugavam kui niisama suitsetamine ning on mitmeid kordi ohutum. keda huvitab, siis wikipedia.
Kahjuks ei ole enamik narkootiliste ainete tarbijatest niisama mõistlikud (mida näitab juba narkootiliste ainete tarbimine iseenesest).
liverspoon kirjutas:lisaks veel, kui kanep legaalne oleks, siis oleksid müügil näiteks kanepiküpsised vms, mida manustades saad isegi parema tulemuse, kui kanepit suitsetades. ikka parem, kui oma kopse suitsuga rikkuda.
See tõenäoliselt jällegi soodustaks kroonilist tarbimist, mis tarbijatele tähendaks THC-st tulla võivaid tõsiseid terviseriske.

no too välja paar uuringut, mis näitavad thc kahjulikku mõju ning siis räägime edasi sellel teemal.

aga lisaks on veel selline asi, et praegusel ajal, kui kanep keelatud on, otsivad noored igasuguseid legaalseid taimi jms, millest saab pilve tõmmata. tihtipeale on need kõik taimed vägagi ohtlikud - üledoos, uurimata mõju tervisele jne. neid taimi on tohutult ning ma olen isegi nendega kokku puutunud ning tean suht palju mõjudest jne. kanepi ohtlikkus on aga nullilähendane ning suht põhjalikult uuritud. mõned näited siis ainetest, mis on legaalsed, kuid palju ohtlikumad ning kahjulikumad kui kanep: uimastav elevanditapp (sisaldab LSA-d, sarnane mõju LSD-le), harilik abuurapuu (kokaiinile sarnanev mõju, üledoosi puhul suht ohtlik), harilik lõvikõrv ja siis ka mõned labasemad taimed nagu inglitrompet, ogaõun, jugapuu, muskaatpähkel jne. neid taimi on tohutult.

see veel puudus, et ka need taimed keelatakse. ma siiski pooldan inimese valikuvabadust ning arvan, et inimene peaks ise saama otsustada, mida ta tarvitab ja kuidas oma elu elab.

liverspoon kirjutas:no too välja paar uuringut, mis näitavad thc kahjulikku mõju ning siis räägime edasi sellel teemal.
Võta kasvõi Wikipedia lahti ja neid linke (references) erinevatele uuringutele saad paari asemel mitu tosinat. Seda muidugi, et ei saa 100% kindlalt väita, et krooniline kanepitarbija lõpetab näiteks psühhoosiga (kanepi illegaalsuse tõttu on ka uuringute läbiviimine raskendatud), kuid on täiesti piisav hulk tõendeid väitmaks, et krooniline kanepitarbimine tõstab mitmete tervisehäirete riski.

Aga sellega olen nõus, et inimeste oma valik. Suitsetagu tubakat või kanepit või süstigu heroiini või kägistagu ennast või mis iganes idiootsusi veel tehakse. See (potentsiaalselt surmav) kahju endale ongi tänapäeva looduslik valik. Populatsiooni nõrgem osa hävitab end ise.

nii ta on. ega me siin ühtsele otsusele ei jõuagi. aga näiteks kui mõtlesid skisofreeniat või teisi vaimuhaigusi, siis nende ennetamiseks tuleks uurida milline olukord on sugulastel. kanep võib tõepoolest skisofreenia esile kutsuda, kuid tõenäosus, et selle teeb mingi muu olukord, on sama suur.

Cranium kirjutas:
Aga sellega olen nõus, et inimeste oma valik. Suitsetagu tubakat või kanepit või süstigu heroiini või kägistagu ennast või mis iganes idiootsusi veel tehakse. See (potentsiaalselt surmav) kahju endale ongi tänapäeva looduslik valik. Populatsiooni nõrgem osa hävitab end ise.
See on natuke eugeenikasse kalduv väide.

Ja nagu eugeenikaga ikka, demonstreerib see teatud ignorantsust loodusliku valiku, kui protsessi suhtes.
The W is for wine
The P is for port
The L is for lemon
The J is for juice
White port&lemon juice
Ooh what it do to you!

Well I feel so good, I feel so fine
I got plenty lovin', I got plenty wine

Täpselt nii ta ongi.Inimesed kohe arvavad ,et kuna kanep natukene muudab sind ajab naerma jne siis ta on kohe halb ja ajab inimesi hulluks.
Alkohol teeb inimesi olenevalt inimesest kas rõõmsaks,kurjaks jne.(Mina ise lähen hästi lõbusaks ja rõõmsaks)
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

Külaline kirjutas:

Nõustun. Päris paljud teevad seda näiteks ka peale ecstasy üleminemist, võtab kassi vähemaks ning tekitab meeldiva ja rahuliku oleku, vahepeal toob ka kerge E mõju uuesti esile.

Lisaks teevad paljud kanepit ka hallutsinogeenidega koos, sest see aitab trippi nn. boostida.

Millega kanep minuarust kokku ei sobi, on amfetamiinl. Üsna närviline olek on lihtsalt, seega mõttetu kombinatsioon.

Minu meelest väga vale väide, et kanep ei sobi amfetamiiniga. :D

martiin kirjutas:ei tea jah, paljudes riikides on sellised asjad hullemaks räägitud kui tegelt on, sama asi on vesipiibuga, paljud arstid/teadlased kes on seda uurinud ütlevad et kahjulik jsm, aga kuskil tehti pikem test 2 inimese vahel, 1 inimene kes suitsetab ja 2kes teeb vesipiipu. arvake ära mis oli kahjulikum, muidugi suitsetamine,
ega inimestele mõjuvad asjad eraldi, kui terroristid lennukitega WTC hoonesse sisse sõitsid, siis keegi hyppas 9ndalt korruselt alla muru peale, ainult paar kriimustust sai ja kõndis rahulikult omal jalal ära, ja teine inimene kukub 1eselt korruselt all ja saab paugu pealt surma

Tee mis tahad, kanep aitab mul õppida, mitte ei vähenda õppimis võimekust.
Külaline kirjutas:
Liisuliisi kirjutas:Kanepit on võimalik verest tuvastada kuni üks kuu peale selle tarvitamist küll, AGA rakkudest kaob see alles pärast kolme kuud.
mis jama sa ajad... nagu kanep läheks igasse rakku kehas. verest saab kanepi välja kasvõi paari päevaga kui tarbida suurtes kogustes vedelikke.

Jõhvika mahl peaks ka aitama kaasa verest välja minemiseks.
Uued tutvused vanuses 14-15 aastaste tüdrukutega, PM. :)
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”