Re: Study drugs.

Modafiniliga pole kokku puutunud, adderall pole Euroopas kuigi kättesaadav, kuid üle lombi käies sai ära proovitud. Kindlasti annaksid mingi eelise õppimisel, iseasi, kas see sõltuvuse oht seda väärt on. Selliseid rohte kirjutatakse välja vaid väga kindla diagnoosi puhul ja rangeid reegleid järgides. Eestis kättesaadavast kraamist olen proovinud ning võtan praegugi Concertat ja Medikineti ning mind isiklikult on väga aidanud, siiski ei soovita ma nii tugevaid stimulante kasutada, võta parem paar tassi kohvi, pane mõnus muusika mängima ning riigieksami materjal saab õpitud.
Unustasin Adderalli kohta veel mainima, et see andis palju tugevama eufooriatunde ja mõjus minu arvates rohkem narkootikumina ja nii lõbusa tujuga ei saa väga õppida.

Uimastid pole küll hea mõte õppimiseks (üldiselt öeldes oleks hea kui neid üldse ei kasutaks, aga no igaüks teab, mis talle parim). Kasu asemel toovad need uimastid sulle hoopis kahju (uimastite tarvitamistest võivad tekkida keskendumishäired).

Et oleks rohkem energiat õppimiseks, proovi piisavalt magada.

Selleks, et vähendada eksamiks õpitavat koormust, koosta endale plaan, kuhu märgid kui palju aega kulutad eksamite õppimiseks, kui palju vaba aja peale, kui palju puhkusele jms. Nt võid iga päev eksamiteks õppimiseks kulutada 45 min.
💚💜💚💜

Vulkaanipurse kirjutas:
05 Jaan 2019, 22:21
mery17 kirjutas:
05 Jaan 2019, 21:14
Räägib inimene kes ei ole tarvitanud.
Ma ei pea proovima uimasteid, et öelda, et need pole head. Kui need oleksid head, siis need oleksid seaduslikud ja neid reklaamitaks meedias kui head ja tervislikud need on ja kui palju kasu need tooksid, aga tegelikult pole midagi head neis uimastites. Kui uimastid oleksid head ei tekitaks need sõltuvust ega ka muid tervisehädasi. Tõestuseks selle kohta, et uimastid on p*sk on siis uuringud nende kohta ning loomulikult narkomaanid ehe näide, milliseks muutuda võib. Uimastite tarvitajad on kõige hullemad inimesed, õigemini öeldes elajad/metslased, eriti siis kui neil sõltuvus, neil raha pole ja vajavad uut doosi, siis on nad nõus kasvõi mõne euri eest sind teise ilma saatma, narkarid- nad ei mõtle kui nad tegutsevad, kui nad laksu all.

https://youtu.be/mdVh2OxMTpY
💚💜💚💜

Seleen kirjutas:
05 Jaan 2019, 23:29
küsimus on selles, et kui sa tead, et on vaja kirjutada ülipikk referaat-essee, miks sa jätad selle viimase 24h peale?
Sest see on elu. Ise järgi proovinud, kus sa lihtsalt olude sunnil ei jõua/saa/taha. Ning 5h enne teed 4st kursakaaslase tööst ühe, mis läbi läheb.
mery17 kirjutas:
05 Jaan 2019, 23:19
narkomaanid ehe näide, milliseks muutuda võib. Uimastite tarvitajad on kõige hullemad inimesed, õigemini öeldes elajad/metslased, eriti siis kui neil sõltuvus, neil raha pole ja vajavad uut doosi, siis on nad nõus kasvõi mõne euri eest sind teise ilma saatma, narkarid- nad ei mõtle kui nad tegutsevad, kui nad laksu all.
Kohe näha sinu tekstist, et sa REAALSELT ei ole kokkupuutunud narkomaanidega ega uimastite tarvitajatega üldiselt.

Ma räägin just sellisest "frendship" kokkupuutest, mitte ala narkar tuleb kooli pajatama, või muud.

P.s Need Fentat süstivad vennad ja õed, on tõsiselt väga allakäinud. Kahju nendest.
Aga!!! Keegi ei ole kaitstud selle eest.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Tean väga hästi millest räägin, olen kursis uimastite mõjuga ja tean, mida uimastid tähendavad jms, kui ma ei teaks, mis uimastid oleksid, ei oskaks ma midagi neist arvata. Samahästi kui nt keegi on kellegi maha löönud ja siis öeldakse talle, et see pole hea tegu ja mõrvar ütleb, et sa ei tea, millest sa räägid, ise pole sa järgi proovinud, kuidas on inimest tappa, et kas see on ikka hea või mitte. Kokkuvõttes kõike pa*ka, mis maailmas olemas on ei pea ise järgi proovima, et öelda, kas hea või halb.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
06 Jaan 2019, 16:17
Uimastitest on rääkinud meile politsei, Tartu Ülikooli tegelased, olen lugenud raamatutest, internetist jms.
Nii kurb kui see ka ei oleks, aga see vaid pool tõde ning "ametlik versioon"

Reaalsus on hoopiski teine. Kui sa suhtleks näiteks süstivatega/pühapäeva narkomaanidega sa saaks aru.
Üks asi kui vend süstib 7x päevas fentat, hoopis teine kui teeb muud(mitte süsti)

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
06 Jaan 2019, 20:11
mery17 kirjutas:
Uimastitest on rääkinud meile politsei, Tartu Ülikooli tegelased, olen lugenud raamatutest, internetist jms.

Reaalsus on hoopiski teine. Kui sa suhtleks näiteks süstivatega/pühapäeva narkomaanidega sa saaks aru.
Üks asi kui vend süstib 7x päevas fentat, hoopis teine kui teeb muud(mitte süsti)
Räägi lähemalt oma seisukohast. Mis on narkootikumide tarbimise plussid?

Vulkaanipurse kirjutas:
06 Jaan 2019, 20:11
mery17 kirjutas:
Reaalsus see, et praegu ei pruugi jah tervisel viga midagi olla, aga aastakümnete pärast on hoopis teine asi. Nii kurb kui see ka ei oleks võib olla annab uimastite tarvitamine 10/20/25 aasta pärast tunda ja siis sa alles kahetsed, et noorena sai neid tarvitada.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
06 Jaan 2019, 21:35

10/20/25 aasta pärast tunda ja siis sa alles kahetsed,
Ma väga kahtlen, et elan veel 25a.. ja üldse pensionini.
«Live fast, die young»
Vivienne kirjutas:
Räägi lähemalt oma seisukohast. Mis on narkootikumide tarbimise plussid?
Plussid? Ma pole öelnud, et seal on plusse.
Ega öelnud, et narko hea on!
(Lugesin igaks juhuks postitused teemas üle)

Jutt oli ala "kõik narkomaanid on vargad/kurinäod ja sõltlased"
Kus ma siis ütlesin, et nii see ka nüüd ei ole.
Kui sind midagi Reaalselt huvitab, võid privada. Loeks huviga su teksti-küsimusi.

P.S Vastan privas.

Seleen kirjutas:
06 Jaan 2019, 22:08
sa ei öelnud otseselt, et see hea on, aga sa vaidlesid vastu inimesele, kes ütles, et sellel on negatiivne mõju.
Lugesin uuesti enda postitused.

Ole hea,loe hoolikalt minu postitus-vastus antud teemal. Millele ma täpsemalt vastasin?

Ma vaidlesin vaid seda, et "Kõik narkomaanid on v2rdjad ja elajad"

Kui inimene ei ole hoolikalt süvenenud teema lugemisse, ning vastab suht savilt. Ma ei näe mõttet vastata.
Paranda end või üldse ära kirjuta!

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse, sul on õigus. Sa pole tõesti mitte midagi konkreetset vastanud. Ainult hämanud. Ma palusin sul kirjutada enda seisukohast narkootikumide osas ning selle peale sa taaskord hämasid ning püüdsid oma vastamist edasi lükata, paludes endale postkasti kirjutada. Nendest kolmest asjast võib järeldada, et sul pole endal samuti mingeid erilisi kogemusi.

Vivienne kirjutas:
07 Jaan 2019, 09:17
Sa pole tõesti mitte midagi konkreetset vastanud
Mis konkreetikat sa siia tahad?
Vivienne kirjutas:
Ma palusin sul kirjutada enda seisukohast narkootikumide osas
Ma palusin sul kirjutada "privasse", sina seda ei raatsinud teha. Sellest võib järeldada, et sul on ükskõik sellest asjast, sa soovid ainult kokutada ja ennast paremini tunda öeldes teistele "sa ei tea midagi! ma olen kõige targem siin"
Vivienne kirjutas:
Nendest kolmest asjast võib järeldada, et sul pole endal samuti mingeid erilisi kogemusi.
Võin järeldada, et sina oled 1d1oot (teaduslik termin mitte sõimusõna) kes üritab olla tore. Ära nüüd pahaks pane.
Esimene asi mis minul sinu tekstiga seostuv on "blond üritab tankida diisliga teslat"
Vivienne kirjutas:
Vulkaanipurse, sul on õigus.
a vot see on juba õige jutt!

P.s Loe ka minu kirjutatud teksti, mina rääkisin siis tarvitajatest mitte ainetest.

P.S Vastan privas.

Ma naeran inimeste peale kes kasutavad drooge, et elus hakkama saada. Grow up.
Tagasi vaadates elule sa ei mõtle Jesh ma olin ikka nii tubli, et selle kooli ära lõpetasin droogide abil. Su kooli lõpetamisel pole vb isegi tähtsust, sest pidevalt tuleb uusi asju õppida, et siis nö tööturul aktiivseks jääda.
Radaris näitas lugu kus inimesed kasutavad siis igapäevaselt väikest toosi narkootikumi, et tööl hakkama saada, väites, et see teeb neid tööl protuktiivsemaks. Nad proovisid ise ka ja neile see sellist mõju ei avaldanud.
Ma ei saa sellest väärtusest aru. Töö jaoks? Kooli jaoks?
Lust
Vasta

Mine “Narkootikumid (müüdid ja tegelikkus)”