Re: Inglise keel

Mina isiklikult soovitaksin sellist lehekülge nagu youtube.com. Sealt saad vaadata igasuguseid toredaid ingliskeelseid videosid mille kaudu saad arendada oma sõnavara. Lisaks sõnavarele arenevad ka sinu teadmised sind huvitavatel teemadel. Kui tahad võid leida sealt ka keeleõppevideosid. Lisaks sellele soovitan soojalt keele arendamiseks ka erinevate arvutimängude mängimist, näiteks mina olen saanud omajagu sõnavara juurde mängides simsi ja nolades võõramaallastega LoLi. LoLi mängides on ka see hea, et nt kui samal ajal skypes rääkida praktiseerid keelt. Nende viisidega on küll see probleem, et grammatikale ei pane suurem osa mänguritest ja youtuberitest rõhku, kuid kui mängur/youtuber on ehtne inglane, siis ilmselt saad arendada ka grammatikat. LoLi nolades peab igaks juhuks ka ette vaatama, sest LoList võib leida igasuguseid tüüpe, sealhulgas perverte ja inimesi kellele meeldib teisi sõimata.

Re: Inglise keel

Külaline kirjutas:Mina isiklikult soovitaksin sellist lehekülge nagu youtube.com. Sealt saad vaadata igasuguseid toredaid ingliskeelseid videosid mille kaudu saad arendada oma sõnavara. Lisaks sõnavarele arenevad ka sinu teadmised sind huvitavatel teemadel. Kui tahad võid leida sealt ka keeleõppevideosid. Lisaks sellele soovitan soojalt keele arendamiseks ka erinevate arvutimängude mängimist, näiteks mina olen saanud omajagu sõnavara juurde mängides simsi ja nolades võõramaallastega LoLi. LoLi mängides on ka see hea, et nt kui samal ajal skypes rääkida praktiseerid keelt. Nende viisidega on küll see probleem, et grammatikale ei pane suurem osa mänguritest ja youtuberitest rõhku, kuid kui mängur/youtuber on ehtne inglane, siis ilmselt saad arendada ka grammatikat. LoLi nolades peab igaks juhuks ka ette vaatama, sest LoList võib leida igasuguseid tüüpe, sealhulgas perverte ja inimesi kellele meeldib teisi sõimata.
Lisaks soovitan veel lugemist ja filmide vaatamist ingliskeeles.
Vasta

Mine “Õppimine võõrkeeles”