Re: los angeles?washington?Lõuna ameerika?

Miks sa just USA-sse või Lõuna-Ameerikasse tahad minna?
Õppemaks on seal (USA-s) väga kõrge. Olenevalt koolist 10000-30000 aasta. Samuti on elamine väga kallis.
Soovitaksin sul mõelda ka Euroopa ülikoolide peale, kus õppemaks puudub või on väga väike. Ise mõtlesin ka algul USA-sse minna, aga asi jäi raha taha. Nüüd olen Inglismaal.
Muidugi on raha kogumine väga hea, aga kuna veel ilmselt ei tea, mis eriala sooviksid õppida, siis on natuke vara ka ülikooli otsida.
Stipendiume saab nii spordi kui ka heade õpitulemuste eest, aga võetakse arvesse gümnaasiumi hinded ja eksamid.
(Ise sain samuti stipendiumi heade õpitulemuste eest. See summa võetakse minul õppemaksust maha.)

iamanxiety kirjutas:Ma ei saa aru, mida te kõik hakkate nii vara seda ülikooli asja planeerima, te ei tea kunagi mida tulevik toob ju.
mida varem eesmärgid sead seda kindlamalt nende poole püüdled. kui ei tea, mida tahad, siis ei viitsi pingutada ju ka eriti ja tulevik ei toogi mitte sittagi.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Tõesti, miks just USA? Lihtsam oleks sul minna euroopa ülikoolidesse nt inglismaale, prantsusmaale, saksamaale rootsi või üldse soome. Aga kui tingimata vaja pere maha jätta ja eesti paariks aastaks maha jätta ss minu kindel valik oleks austraalia. Esiteks on suhtuvad siin inimesed sinusse söbralikumalt, siin on kergem tööd leida ja odavam elada. Parem kliima kah :)

Abivajaja7654321 kirjutas:Tõesti, miks just USA? Lihtsam oleks sul minna euroopa ülikoolidesse nt inglismaale, prantsusmaale, saksamaale rootsi või üldse soome. Aga kui tingimata vaja pere maha jätta ja eesti paariks aastaks maha jätta ss minu kindel valik oleks austraalia. Esiteks on suhtuvad siin inimesed sinusse söbralikumalt, siin on kergem tööd leida ja odavam elada. Parem kliima kah :)
WTF!!! Kliima...ja parem wtf,,,,seal on liiga soe ja lund pole!!!!!kohta kus lund kunagi pole olnud ei ole mõtet minna

Külaline kirjutas:
Abivajaja7654321 kirjutas:Tõesti, miks just USA? Lihtsam oleks sul minna euroopa ülikoolidesse nt inglismaale, prantsusmaale, saksamaale rootsi või üldse soome. Aga kui tingimata vaja pere maha jätta ja eesti paariks aastaks maha jätta ss minu kindel valik oleks austraalia. Esiteks on suhtuvad siin inimesed sinusse söbralikumalt, siin on kergem tööd leida ja odavam elada. Parem kliima kah :)
WTF!!! Kliima...ja parem wtf,,,,seal on liiga soe ja lund pole!!!!!kohta kus lund kunagi pole olnud ei ole mõtet minna
Igaühel oma eelistused. Kes armastab sooja ja päikest, kes lund ning külma ja mõnele meeldib nende vaheldumine ;)
Vasta

Mine “Õppimine võõrkeeles”