Probleemid vene keelega

Tere, käin 6 klassis, õpin esimest aastat vene keelt. Lugemine ja töövihik on lihtne aga meie õpetaja teeb palju etteütlusi ja norib käekirja pärast ja väänab sõnu nii kuidas soovib. Nii et veerandis 2-3 etteütlust tulevad kolmed veerandihinne rikutud ja saan 4. Sama on paljudega meie venekeele rühmas ( 2 rühma). Õps kulutab pool tundi :twisted: kirjutamiseks kuidas tuleb kirjutada, ja võin teha ükskõik kui ilusalt saan ikka kolme. Mul klassis üks ilusamaid käekirju ja teised ka ei saa aru mis toimub. Klassijuhatajat ei huvita ütleb et pinguta rohkem vms. Mida peaksin tegema?

Re: Probleemid vene keelega

Harjutama, harjutama, harjutama. Muud ei jää üle. Kas põhimure ongi sul käekirjaga? Seda ei ole just ilmvõimatu korralikuks harjutada. Ütlen omast kogemusest, et vene keelt on parem kirjutada natuke paremale poole kaldu, nt mul endal tuli siis täiuslik vene keele käekiri ja ongi nüüd selline, kuigi tavalises ladina tähestikus kirjutades on räigeimad konksud üldse, nii endal kui teistel rõve vaadata. Aga vene keeles on väga ilus. Just alates sellest, kui avastasin, et kaldus on neid tähti tunduvalt lihtsam kirjutada.

termomeeter kirjutas:Harjutama, harjutama, harjutama. Muud ei jää üle. Kas põhimure ongi sul käekirjaga? Seda ei ole just ilmvõimatu korralikuks harjutada. Ütlen omast kogemusest, et vene keelt on parem kirjutada natuke paremale poole kaldu, nt mul endal tuli siis täiuslik vene keele käekiri ja ongi nüüd selline, kuigi tavalises ladina tähestikus kirjutades on räigeimad konksud üldse, nii endal kui teistel rõve vaadata. Aga vene keeles on väga ilus. Just alates sellest, kui avastasin, et kaldus on neid tähti tunduvalt lihtsam kirjutada.
Parandage kui eksin, kuid kas vene keeles ei pidanudki kaldkirjas kirjutama? Igatahes mulle on nii meelde jäänud ja üldiselt ise ka mingil määral kirjutasin paremale kaldu, samas mitte alati ja minu käekiri on juba loetamatu eesti keeles, vene keelest rääkimata.

Pohhui need hinded, õpi ära ja tee ilusti, kedagi ei koti need hinded nkn tulevikus. Kui sa ikka top 5% oled, siis ei takista sind ei ükski hinne, kuna eksamid on lõpuks need, mis loevad. Ära masetse hinnete pärast, lihtsalt õpi kõik ära, et hiljem oleks mille najal "toetuda".
Vasta

Mine “Õppimine võõrkeeles”