Hindi keel

Palun aidake hindi keelt õpetada! Me läheme varsti kooliga hinti, ja ma ei tea, kuidas seal toime tulla. Õpetaja palus, et otsiksime informatsiooni netist ja hindi keel selgeks. Aidake, ma ei tea, mida peale hakata. Kas keegi tõlgiks, kirjutaks ja hääldaks siia hindi keel? Äitah ette.
5- klassist.
Jekaterina !

Re: Hindi keel

Traataraa! kirjutas:Palun aidake hindi keelt õpetada! Me läheme varsti kooliga hinti, ja ma ei tea, kuidas seal toime tulla. Õpetaja palus, et otsiksime informatsiooni netist ja hindi keel selgeks. Aidake, ma ei tea, mida peale hakata. Kas keegi tõlgiks, kirjutaks ja hääldaks siia hindi keel? Äitah ette.
5- klassist.
Jekaterina !
See ei ole normaalne, et õpetaja käskis teil hindi keele selgeks õppida. Sa oled millegist valesti aru saanud võib-olla. Ma arvan, et ta soovis, et te õpiksite paar vajalikku sõna ära, nagu näiteks tere, aitäh, palun, head õhtut, nägemist, head aega jne..
- Mida sa soovid, et me tõlgiksime sulle?
Otsi internetist sõnastikke ja tõlgi nende abiga sõnu, kirjuta need välja ja rahulikult õpi neid, võta need Hinti kaasa. Kui sa neid pähe ei saa, siis sellest midagi hullu küll olla ei tohiks. Ega see keel kerge pole ka ju.
Üks tõlk internetis on näiteks Google Translator, mille leiad www.google.ee ,vaadates üles vasakule. Sealt leiad kas eesti või inglise keeles ''Tõlgi'' või ''Translate''. Edasi oskad ise talitada.
Vasta

Mine “Õppimine võõrkeeles”