Probleem vene keelega :/

Et siis vene keel ei istu hästi.
Sõnad ei jää pähe, kirjutama on raske õppida ja kuna meil on klassis suht palju vene rahvusest õpilasi , ei julge hästi lugeda ega rääkida ka, sest kardan valesti hääldada.
Ise olen muidu 13 , eelmne aasta hakkasime õppima vene keelt ja nüüd sügisel ei tahagi eriti venka pärast kooli minna :/

Re: Probleem vene keelega :/

KikuLiisu kirjutas:Et siis vene keel ei istu hästi.
Sõnad ei jää pähe, kirjutama on raske õppida ja kuna meil on klassis suht palju vene rahvusest õpilasi , ei julge hästi lugeda ega rääkida ka, sest kardan valesti hääldada.
Ise olen muidu 13 , eelmne aasta hakkasime õppima vene keelt ja nüüd sügisel ei tahagi eriti venka pärast kooli minna :/
Kammon, ära põe. Küll sa hakkama saad :wink: Vene keel ongi raske keel.. See et sa valesti hääldad on normaalne uue keele õppimisel ja see et teised sind kuidagi imelikult sellepärast vaatavad - see on hoopis imelik (juhul kui nad vaatavd muidugi.. ma lihtsalt oletasin, et äkki..)

Aga üldiselt soovitan sulle natuke rohkem pingutada or something.. Ürita näiteks kodus ise midagi vene keeles kirjutada vms. Ja korda endale koguaeg et hakkama saad! x)

Edu!
Vasta

Mine “Õppimine võõrkeeles”