vanemad

Kuidas on Sinu vanemad suhtunud sellesse, kui teavad, et oled tarvitanud alkoholi?
Tean ise, et mõnel vanemal suht suva, aga peaasi et midagi ära ei lõhu ja laamendama ei hakka.
Mul vanemad selles suhtes ka suht tuimad kui olen õtuti kaua väljas või toon iga nädal kahtesid koju, aga ei tea kuidas reageeriksid kui ütleksin et lähen natukeseks jooma sõpradega :D

Re: vanemad

Catlover kirjutas:Ma ei ole alkoholi nagu tahtlikult joonud. Mu ema ütles, et kui ma tahan esimest korda ennast purju juua või üldse esimest korda juua siis ma pean seda kodus tegema. Sama ka suitsetamisega.
Või siis joo kodust väljas ning ema ei saagi teada, volia!

Re: vanemad

Ükskord juhtus selline lugu, et läksime klassiga klassireisile ja siis leppisime klassikaaslastega kokku, et võtama 3 rummi pudelit kaasa. Juhtus nii, et sealt samast kooli juurest pidid mu vanemad mind maha pannes võtma peale tuttava. Tuttav seisis minu klassikaaslastele lähedal ja nemad olevat võtnud korraks rummid välja ja ta olevat näinud. Ühesõnaga olles reisil ööbimispaigas, siis kui õps ära läks hakkasime me jooma. Tüdrukud jõid vähe, healjuhul mingi 1 klaasi rummi colaga . Meie poistega( no 3 poisi peale oli 1 pudel), jõime ja kui purjus olime, siis suitsetasime ka jne.
Koju jõudes küsisid vanemad autos, et kuidas rumm maitses aga see oli ka kõik.
Vasta

Mine “Alkoholi tarvitamine”