Groww

Tere mul on selline probleem, et ma olen growtopija mängija, kuid selelga kaasnevad ikka halvad harjumused. Kõik kes seda mängu mängivad teavad seda et seal on põhimõtteliselt võimalik teiste asju varastada, see asi on ka minul. Aga ma pole tavaline varas seal mängus, ma ei tee seda asjade nimel vaid sellepärast, et see pakub mulle sisemist rahuldust. Noh kui ma kellegilt mingi asja ära varastan olen õli õnnelik, nägu naerul nagu oleksin mingi sadist. Et põhimõtteliselt kas ma olen peast hull ja mida ma tegema peaksin.

Re: Groww

Kui see growtopia tekitab halbu harjumusi (sinu puhul siis rahulolu varastamisest), siis sa ei tohiks enam seda mängu mängida.
See küll pole norm, kui tunned rahulolu varastamisest. Praegu varastad virutaalselt, aga kes teab varsti võid ehk ka päriselt varastama hakata, parem kui sa seda mängu ei mängiks.
💚💜💚💜

kuni sa seda harjumust reaalsesse ellu ei too, siis milles probleem? growtopias varastatakse ainult neilt, kes lasevad endalt varastada :D
seega mdea, keep going, aga päriselus ära järgi tee :D ja tee endale selgeks, mida tähendab sadist
when we all fall asleep, where do we go?

Seleen kirjutas:
02 Jaan 2019, 12:01
kuni sa seda harjumust reaalsesse ellu ei too, siis milles probleem? growtopias varastatakse ainult neilt, kes lasevad endalt varastada :D
seega mdea, keep going, aga päriselus ära järgi tee :D ja tee endale selgeks, mida tähendab sadist
Mul ongi täiesti pohhui nendest asjadest mida ma varastan, vaid ma teen seda, kuna saan neid inimesi halvasti tundma panna, põhimõtteliselt piinan neid vaimselt.

sa ei “piina neid vaimselt”, need on vaid pikslid ekraanil.
ära kujuta endale ette, et sa oled nüüd kõva sadist :D sulle lihtsalt meeldib teisi kiusata, mis teha

sadistlik oleks see, kui sa rööviksid inimesed ära, paneksid nad pimedasse keldrisse ja hakkaks neid näljutama, neile füüsiliselt valu tekitama neid tapmata ja saaksid ise sellest ülisuure rahulduse, mingi growtopias varastamine on lihtsalt lapse viis end võimsana tunda

Seleen kirjutas:
02 Jaan 2019, 14:09
ära kujuta endale ette, et sa oled nüüd kõva sadist :D sulle lihtsalt meeldib teisi kiusata, mis teha

sadistlik oleks see, kui sa rööviksid inimesed ära, paneksid nad pimedasse keldrisse ja hakkaks neid näljutama, neile füüsiliselt valu tekitama neid tapmata ja saaksid ise sellest ülisuure rahulduse, mingi growtopias varastamine on lihtsalt lapse viis end võimsana tunda
:/ see sadistiks olemine ei pea füüsiline muidu olema saab ka vaimselt
Macho💪👊🤜💣💥🤨😭 👈Sina

Macho kirjutas:
02 Jaan 2019, 15:30
Seleen kirjutas:

tõin näite, mis tasandil on sadistlik käitumine

Seleen kirjutas:
02 Jaan 2019, 18:30
Macho kirjutas:
02 Jaan 2019, 15:30
Seleen kirjutas:

tõin näite, mis tasandil on sadistlik käitumine
üks on selline vaimne ja sinu näide füüsilisel et su tasand ei saand väga abi tuua
Macho💪👊🤜💣💥🤨😭 👈Sina
Vasta

Mine “Head ja halvad harjumused”