pühendumine

mul on halb/hea harjumus pühenduda inimestele kellega suhtlen. mul pole otseselt selle vastu midagi, aga kui samaga ei vastata siis ma saan haiget. ma ei tea kuidas sellest lahti ka saada. maru mugav võib ikka inimestel olla kui kirjutad kellelegi ja lihtsalt tegeled oma asjadega edasi ja no fucks given xD. ma ei saa nii.. nii närvidele käib kui räägid kellegagi, iga vastus tuleb mingi 5 minuti viivitusega. tegelt kui inimene meeldib jne siis minu jaoks juba häiriv kui 10 sekundit vms xD. ma ei salli eriti neid small talke või katkendlikke. ma pigem räägiks kellegagi tund aega jutti päevas. kui päev otsa ja mingid tüütud viivitused. ma ei tea kas mul see hoolivusega seotud vms. samas see suht isekas ka xD aga ma ei saa sinna midagi parata. isegi kui tegelen mingite asjadega, ma käin kontrollimas äkki keegi on kirjutanud vms. keegi oskab midagi soovitada?
Truth sounds like hate to those who hate the truth.

Re: pühendumine

Teised ei saa sulle kunagi pakkuda seda, mida sa ise võiksid endale pakkuda, kuna "kuristik" on vahel. Aga sa võid ju endale pakkuda häid asju ilma viivitusteta, ei pea ootama enda tagasisidet pikalt, teha midagi enda heaks ja õppida ennast rohkem väärtustama, kui ükskõik keda teist. Igas hetkes on avastamist, aga meeli on treenitud teistmoodi, on õpetatud väiksest peale, et iseendaga peab olema jube igav ja ainuke väärtus on teised. See pole nii, vaata kui huvitav on sul näiteks unenägudes, kogu aeg midagi toimub ja midagi huvitavat avaneb, nagu mingid uued aknad või dimensioonid ja uued kohad ja situatsioonid. Sama võib tuua ka igapäevaellu, märgata asju rohkem, et mida 1 või teine asi tekitab sinu sees ja kuidas liikuda nende jõudude suunas, mis sind muudavad tugevaks ja on huvitavad ja tõugata eemale kõik asjad ja inimesed ja tegevused, mis teevad su nõrgemaks.
Vasta

Mine “Head ja halvad harjumused”