See pole minu elu!

Tere,
Ma olen omadega alati sassis ja tunnen et see pole minu elu ma teeen asju mida ma ei taha teha ja mida tahan ma käitun väga imelikult vastavalt tujule ja ilmale,just ilm ongi see mis mind mõjutab aga hoppiski miks ma olen selline? Vahest on et see pole minu elu et vahest vaaadada asju ja räägida inimestega siis kõikk on nii segane kas mina ajasin sellist juttu w?
Ma olengi selline idioot w?
põhimõtteliselt on see midagi arenguga seodud w? :D põhimõtteliselt ma olen 20 aga käitun nagu alaealine Pubekas! See ei ole loomulik ju?
Minuga toimub ju miskit?
aga mida? :cry:
Ma ikka ei saa aru ma loodan et te saite mu juttust ja küsimustest aru ja oskate aitata! :D

Tänan! :D
Loodan et väga segane värk pole! :D

Re: See pole minu elu!

Hatery kirjutas:
BlackTeamZone kirjutas:Ega see kellekile halb ei ole kui ma näen maailma teisuguse vaadega? Ega ohtlik kellelkile?
Ei olegi, kui ise ka hakkama saad on kõik hästi. Aga inimesed millegipärast arvavad, et neil on õigus teiste käitumise ja muu üle otsustada, mis ei puutu üldse neisse.

Nhj ega see nii ole jah! :cry:

Külaline kirjutas:
Hatery kirjutas:Aga kas psühholoogi juures oled käinud? Ta võib ka aidata elus selgusele jõuda.
tegu on libateemaga, vaata kasutaja teisi teemasid, ta pole ilmselgelt 20 või on ta tõsise psüühilise häirega ja sel juhul peaks tal diagnoos juba ammu olema
ok

Kas see on siis teistesuhtes halb või?
Ta pole kellekile ohtlik ju ta ei tule kellekile kallale ta vaid tunnistas ja tahtis abi vist saada mitte ebaviisakust eks nii et kulla kallid inimesed rahunege maha! :D lihtsalt kui te kedagi aitata ei oska siis ärge ültse kommenteerige ega halvudtusi yeiste kohta pole ka hea lugeda mida sinust arvatakse! :D

Keeksike kirjutas:Kas see on siis teistesuhtes halb või?
Ta pole kellekile ohtlik ju ta ei tule kellekile kallale ta vaid tunnistas ja tahtis abi vist saada mitte ebaviisakust eks nii et kulla kallid inimesed rahunege maha! :D lihtsalt kui te kedagi aitata ei oska siis ärge ültse kommenteerige ega halvudtusi yeiste kohta pole ka hea lugeda mida sinust arvatakse! :D

Tänan,
Vasta

Mine “Head ja halvad harjumused”