Valetamine?

Kuna ei osanud oma murega kuhugi pöörduda, tulen siia.
Asi on siis selles, et olen vist juba peaaegu sõltuvuses valetamisest. Just nimelt. Ma olen tõenäoliselt kõige mitteausam inimene, keda ma oma vanusegrupis tean ja ma tõesti valetangi kogu aeg. Ühele konkreetsele inimesele, mitte KELLELEGI teisele. Ainult temale.
Ma tean loomulikult väga hästi, et ma ei tohiks seda teha, kuid see on minu jaoks nii raske. Ma kirjutan iga hommik oma käe peale pastakaga "Ära valeta!!!" aga kahjuks ei tule see mulle õigel ajal meelde ja olengi jälle uue vale suust välja lasknud. See inimene on juba mitu korda mulle öelnud, et ta kahtleb selles mida ma suust välja ajan(või siis enamik ajast teksti teel kirjutan) ja ma tõesti TÕESTI TAHAN lõpetada, rääkimata siis veel sellest et mu valedele EI OLE isegi tõestust!! Ma olen väsinud sellest et ma kogu aeg valetan, ma ei taha et ma peaksin raiskama oma ülejäänud elu valede põhjendamisele(mis omakorda jätkuks edasi valetamisega)

PS: kahjuks ei saa ma antud hetkel sellele inimesele tõtt rääkida. Ma ei saa öelda miks, aga ei saa.

Re: Valetamine?

Valetamine on sul saanud harjumuseks. Endalgi on kokkupuude inimesega, kes elas valedes ning rääkis inimestele erinevaid jutte ja kui need inimesed omavahel rääkisid, siis tuli välja, et üks teab asjast ühtmoodi, teine teist. Valed muutusid aina suuremaks ja see oli juba üsna suur probleem, võiks isegi öelda, et ta oli haige. Valetamisega on ju see, et mingil hetkel unustad osad detailid ja kui vaja samast asjast rääkida, võib jutt olla sootuks teine. Võiksid oma murega pöörduda psühholoogi poole.
Vasta

Mine “Head ja halvad harjumused”