Oma enda nahk või söök? S:

Mul on nii vastik komme: ma närin oma nahka küünte ümber ja varvaste küünte ümber(sest seal on kõige pehmem). Mul näevad näpud nii rõvedad välja, et ei julge kunagi näpuga kuhugi osutada.
Tahaks teada, et kas kellegil on veel taoline komme. Palun aidake...ei taha koledaid näppe tahan kombe maha jätta... :cry:

Re: Oma enda nahk või söök? S:

Endal ka selline komme. Vahest suudan ilma närimatta olla, mingi nädal või kaks ja sõrmed näevad üsna kenad välja. Aga kui jälle mingi pingeline hetk tuleb, või ma närvi lähen, siis hakkab see närimine jälle pihta. Ega siin ei annagi eriti midagi selle vastu teha, tuleb õppida ennast kontrollima. Või vahest kaob see harjumus ka iseenesest ära.

Edu .
Inimese pisaraid ei peata miski, kui hinges on tõeline valu...

Päikest, (hh) .

Mina närisin küüsi. Suht sama asi. Üks suvi läks lihtsalt üle. :lol: Aga muide poes müüakse selliseid vedelikke küünelakipudelis, mida siis määrid peale ja mis on väga rõveda maitsega, need peaksid just selle halva harjumuse vastu olema. Ise kasutasin ka kunagi, aga sellest on tõesti kaua möödas nii et kahjuks ei mäleta, kas toimis. :D

Mul ka selline probleem, aga ma olen proovinud neid küünelakipudelites vedelikke, kusjuures isegi aitas aga nagu kogueag ei viitsinud seda panna ja siis närisin ikka(kuigi see pidi mõjuma kaks nädalat , mõjus mul see kaks päeva)Tegelt ma arvan, et vahel võib aidata ka lihtsalt mingi värvilise küünelaki kasutamine, sest siis kui selle mõnelt küünelt ära närid tundub see küüs veel hullem ja ei taha enam närida:D

KodujuustLabidal kirjutas:Mul on nii vastik komme: ma närin oma nahka küünte ümber ja varvaste küünte ümber(sest seal on kõige pehmem). Mul näevad näpud nii rõvedad välja, et ei julge kunagi näpuga kuhugi osutada.
Tahaks teada, et kas kellegil on veel taoline komme. Palun aidake...ei taha koledaid näppe tahan kombe maha jätta... :cry:

o.o Rõve pole enda varbaid närida? Muud öelda ei oskagi eriti..
My world was black and white until you walked through my door and into my heart. <3

BimboBlondiin kirjutas:Närige küüsi ka ja näksige veidi küünemusta kah peale - varsti on Teil ussid ja vaevalt Te pärast seda enam närite.
Väga huvitav, nii paljusid küüntenärijaid kui ma tean, pole ühelgi usse olnud.
Samas on kole lugeda Su halvustavad kommentaari, aga see selleks.
Omalt poolt võin soovitada, et kui küüsi närid, siis on olemas sellised vastiku maitsega küünelakid, mis on läbipaistvad. Toimivad üldjuhul hästi. Teine võimalus on, et lased omale maniküüris oma küüned korda teha ja jääda lootma, et enam sa ei näri, sest kahju hakkaks kas siis rahast või ilusatest küüntest. Kui maniküüri ei taha minna, siis võid ka kodus küüned ära värvida ja ilusaks teha. Minu puhul aitab see.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Nsm. kirjutas:
BimboBlondiin kirjutas:Närige küüsi ka ja näksige veidi küünemusta kah peale - varsti on Teil ussid ja vaevalt Te pärast seda enam närite.
Väga huvitav, nii paljusid küüntenärijaid kui ma tean, pole ühelgi usse olnud.
Samas on kole lugeda Su halvustavad kommentaari, aga see selleks.
Omalt poolt võin soovitada, et kui küüsi närid, siis on olemas sellised vastiku maitsega küünelakid, mis on läbipaistvad. Toimivad üldjuhul hästi. Teine võimalus on, et lased omale maniküüris oma küüned korda teha ja jääda lootma, et enam sa ei näri, sest kahju hakkaks kas siis rahast või ilusatest küüntest. Kui maniküüri ei taha minna, siis võid ka kodus küüned ära värvida ja ilusaks teha. Minu puhul aitab see.

Kas sa oled reaalselt läinud inimese juurde kes närib küüsi ja küsinud talt et kas tal on ussid või? Ega inimesed ei tule ise sulle sellistest asjadest rääkima ju.

mul ka täpselt sama asi,ja ma mõtlesin,et olen ainus ......Huh
Tegelikult on mul veel see ka,et kui ma parasjagu ei näri siis ma nokin ja kraabin keskmine või nimetissõrmega...
Käed nii koledad,aga ei suuda lõoetada,isegi kui tean,et ma hetkel teen seda,ei suuda lõetada.
vahest on nii,et käed on taskus ja siis järsku avastan,et olen jälle teiste sõrmedega selle sõrme kallal.
Vasta

Mine “Head ja halvad harjumused”