ei meeldi rinnahoidjad

Ma olen tüdruk, 14 ja ma ei kannata enam rinnahoidjaid kanda. Need on ebamugavad, liiga ümber jne. Üldiselt ma kannangi rohkem laiasi riideid aga ilma rinnahoidjata ei saa kooli minna ju. Ma olen proovinud erinevaid mudeleid ja olen lasknud täpsed mõõdud võtta aga ikka ei aita.. Sellist rinnahoidjat pole ju olemas mis poleks vastu nahka jne? Kuidas sellest emale rääkida? Või siis ma lihtsalt jälle puudun koolist pool aastat sest ma lic ei taha neid selga panna... mida teha??
Always forgive your enemies; nothing annoys them so much. -O.Wilde

Re: ei meeldi rinnahoidjad

Osad rinnahoidjad on tehtud sellisest hästi pehmest materjalist ja tegumoelt on nagu spordirinnahoidjad. Ma näiteks leidsin Prismast sellise hästi pehmest materjalist rinnahoidja, mis ei ole üldse tugevalt vastu nahka.. aga tahaks ka teada kas kuskil müüakse hästi nahasõbralikke ja selliseid mida kandes ei teki selline ebameeldiv tunne nagu ahistaks või midagi sellist ...

Ei oska sinu küsimusele küll vastata, aga jah, Eesti on väike ja ühiskond väga kinnine. Kui ameerikas nt on täiesti tavaline, et kannad läbipaistvaid kilest riideid, ei kanna rinnahoidjaid, vaid kasutad midagi et niplid ära katta, siis Eestis proovi aga kasvõi natuke lohvakamaid riideid kanda ja meiki mitte kasutada ja juba oled kõigi jaoks sõna otseses mõttes lesbi. Väga kurb tegelikult, et on 21.sajand ja Eesti riik ikka veel nii kinnine, et ei soovita aktsepteerida, et naistel on rinnad. Nagu me oleks ise valida saanud, et tahame endale rindu, päevi jne. Aga kui kuskilt neid "nipple covers" ei leia, siis proovi kuskilt tellida. Edu!

Tarkmees kirjutas:
11 Sept 2018, 09:36
šokohoolik2 kirjutas:
10 Sept 2017, 20:29
Ega keegi ei sunni ju rinnahoidjat kandma. Pane nt ainult nendel päevadel selga kui keka on vms. Muidu võid lihtsalt kanda riideid, mis ei ole nii ümber. Ja üleüldse võiks ühiskond aru saada, et naistel on rinnad ja nibud ning naised ei ole kohustatud neid varjama, kui nad ri soovi
väga õige!
Mees, pervert..

sudu kirjutas:
11 Sept 2018, 21:52
Tarkmees kirjutas:
11 Sept 2018, 09:36
šokohoolik2 kirjutas:
10 Sept 2017, 20:29
Ega keegi ei sunni ju rinnahoidjat kandma. Pane nt ainult nendel päevadel selga kui keka on vms. Muidu võid lihtsalt kanda riideid, mis ei ole nii ümber. Ja üleüldse võiks ühiskond aru saada, et naistel on rinnad ja nibud ning naised ei ole kohustatud neid varjama, kui nad ri soovi
väga õige!
Mees, pervert..
Loll jutt suhu tagasi põngerjas
Vasta

Mine “Head ja halvad harjumused”