eraldatud maailmast: murede etalon

tunnen iga päevaga üha enam, et ma ei sobi teistega kokku.
koolis sõbrannadega vahepeal suhtlen. endine parim sõbranna on ka koos enamus ajast uue klassikaaslasega, kes mulle jube lapsik tundub. :twisted: ta räägib nii palju ja ajab mingit mõttetut segast möla välja. lisaks kuulates teisi kõrvalt, tunnen kui lapsikud nad on.
mitte et ma ennast nüüd mingiks jube täiskasvanulikuks peaks aga ikkagi...ajavad mingit lesbijuttu ja siis teevad vastavaid liigutusi. siis keerutavad end, kuni paha hakkab...
olen ka riietumisstiililt teistsugune. vahepeal kooli koridoris ringi kõndides kuulen kommentaare enda kohta, mõnikord kui olen möödunud. need on enamus mingid aasta-kaks nooremad nolgid. siis tekib selline tunne, et läheks ja sõimaks näo täis. :evil: aga seda ma ka ei julge, sest tegelikult olen ma jube arg. ma mõtlen pidevalt, mida teised küll arvavad. vahel mõtlen, et tahaks siit riigist üldse minema hääletades kusagile mai-tea-kuhu
Viimati muutis barker, 21 Mär 2008, 13:12, muudetud 2 korda kokku.

Re: eraldatud maailmast: murede etalon

Tere, Barker!
barker kirjutas:ma mõtlen pidevalt, mida teised küll arvavad. enamus ajast üritan pilk maas kõndida, et mitte jälle näha, kuidas mind imelikult vaadatakse. kõige parem on samal ajal veel plaierit ka kuulata, siis ei kuule kommentaare, mis jälle kusagilt tulla võivad....
Kommentaare enda kohta ei saa vältida, kui oled teistest erinev. Isegi kui inimene ei ole eriti erinev, teda kommenteritakse. Selline on inimeste omadus. Teine asi on aga, kuidas seda vastu võtta. Sa ise ju paremini kui teised tead milline sa oled, kuidas sa elad.
barker kirjutas:enamus ajast üritan pilk maas kõndida, et mitte jälle näha, kuidas mind imelikult vaadatakse. kõige parem on samal ajal veel plaierit ka kuulata, siis ei kuule kommentaare, mis jälle kusagilt tulla võivad....
Üks võtetest tähelepanu mitte pöörata. :wink: Võib ka, kui pleieri kaasas ei ole, mingit lemmiku laulu meenuta või mõelda millestki muust, siis teistele ei ole ka huvitav sind sõimata, sa ju ei reageeri.
barker kirjutas:koolis sõbrannadega vahepeal suhtlen. endine parim sõbranna on ka koos enamus ajast uue klassikaaslasega, kes mulle jube lapsik tundub..
Sõber on selleks sõber, et võtta teda vastu niisugusena, nagu tema on. Kui sulle tundub igavaks oma endise sõbrannaga või klassikaaskastega olla, siis proovi leida kedagi, kellel on sarnased huvid, nagu sinul. Sa kirjutasid siia oma harrastustest, arvan, et leidub veel inimesi, kes ka tunnevad huvi selliste valdkondade vastu.

Edu soovides!
Hanna (konsultant).

Re: eraldatud maailmast: murede etalon

Raske on sellele midagi öelda. Kui ma ütlen "tee seda ja seda", ei tähenda siis et hakkad ennast julgemalt tunda teiste inimeste juuresolekul. Mõtle selle kohta, mida sa kardad. Kas, näiteks, kardad naljakaks välja näha või kardad, et sul ei õnnestu sõprustada... Sellele võin öelda, et teistel inimestel võivad ka samad hirmud olla. Siis, kui inimestel on ühised huvid, lihtsam on leida seda, millest suhelda. Kui oled heatahtlik, tunned huvi teiste inimeste vastu, siis kõik on sinu käes. Võib juhtuda nii, et sulle ei õnnestu ühe inimesega sõprustata, kuid õnnestub siis teisega. :wink:

Edu sulle!
Hanna (konsultant).
Suletud

Mine “Oma iseloomust”