kes ma olen?

Mul on mõnda aega juba peas selline küsimus, et kes ma olen? Olen ma poiss või tüdruk? Ma olen tüdruk, 14a aga tunnen end valesti. Ma pole tegelikult see inimene keda ma mängin ja see hakkab häirima mind, et ma ei saa selline olla nagu tahan. Ma tahaks oma välimust väga palju muuta aga ma kardan teiste arvamust. Ma tahaks rohkem poisilik olla aga samas tahaksin jääda ka tüdrukuks. Ma ei suuda enam õnnelik olla sellisena. Ma hoidun teistest ja olen väga palju endasse sulgunud juba.. Ja mu pere poleks ka selle poolt et ma end muudaks :(
Always forgive your enemies; nothing annoys them so much. -O.Wilde

Re: kes ma olen?

Mulle on öeldud et ma näen välja nagu poiss kes käib riides nagu tüdruk haha.
Kui mina endale poisipea lõikasin siis kõik vaatasid imelikult. Eks ema ja vanaema tegid alati kommentaare mu soengu kohta jne. Sõbrad ka ikka, et "näed ikka poiss välja küll" "issand ma arvasin seljatagant et sa poiss" "kas sa oled transseksuaalne?" Aga ma lihtsalt oppisin naerma nende üle xd.
Ning kuu ma juuksed täitsa ära lõikasin, nii et 1.5mm jäi järgi(siilikas) kus siis alles tehti suur asi... .-.

Aga sa.. lihtsalt ole see kes sa tahad olla. Muuda välimust jne kui oled kindel et tahad, sest tegelikult ei ole see üldse kellegi teise asi. Eks ikka jäädakse kommenteerima jne, aga mida nad teha saavad? Vägisi nad sulle kleiti selga toppima ei hakka ju?
Lihtsalt tuimalt ignoreerida või mingi sarkastiline vastus anda.. sinusuguseid on palju cx
>:)

Mul oli ka su vanuses see probleem, mitte küll, et tahtsin poisilik olla aga rohkem see, et mu stiil ei meeldinud mulle. Kuna mind kiusati kolis päris palju siis ma kartsin ennast muuta ka. Aga lõpuks mingi 15-aastasena vist oli mu olukord jõudnud "mul-on-nii-faking-pohui" faasi ja ma hakkasin lihtsalt ringi käima kuidas ma ise tahan ja naerma teiste kommentaaride peale. Tulemus? Uued sõbrad, head kogemused. Ma tegin ennast selleks, kes ma tahan olla.

Yet again here I am, ma praegu näiteks ei tea isegi kes ma tahaksin olla, tahaks olla kohe mitmeid erinevaid stiile haha. Eks see muutub ajaga. Aga tegelt ka, do it. Muuda ennast selleks, kes sa alati olla tahtnud oled sest mida sul kaotada on? Kui su sõbrad sind sellisena vastu ei võta nagu sa oled ja olla soovid siis kas nad ikka on su sõbrad? Perekonnale proovid seletada ja kui nad aru ei saa siis lihtsalt ootad, kuni nad üle saavad. Iga harjumatu asi hirmutab, aga keegi, kes sinust päriselt hoolib ja su välimusest läbi näeb ei jäta sind maha. Iseloom loeb ja kui see jääb samaks pole vahet, milline välja näed. Lihtsalt ole sina ise, päeva lõpuks ei saa sa olla keegi teine, kui sina ise.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

kuttPelmeenidega kirjutas:Anx, sa peaksid batmaniks hakkama, see sobiks sulle. :)
Võtan su pakkumise arvesse kui ennast uuesti muutma hakkan, hetkel olen faasis mul-pole-õrna-faking-aimugi, aga ma arvan, et ma olen transformeerumas millegi täiskasvanuma poole...
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Ehk tasuks teha nii, et ei muudagi järsult? Siis võib see tõesti teravaid reaktsioone tekitada, aga tasapisi muutes pannakse seda palju vähem tähele. St ei tasuks vast korraga lõigata juuksed ära, panna teistsugused riided selga jne, vaid alustada ühest.. näiteks juuksed lühemaks. Perega võidki arutada sellelsamal juuste teemal nii, et tahaksid endale lühikest soengut, ei pea ütlema, et poisipead täiesti, ja siis juuksuriga arutad, et kuidas parem oleks. Sa otseselt juukseid ei maininud, aga eks muude asjadega saab ka umbes nii, et algul lihtsalt mainid, millist riietuseset umbes tahaksid ja ostad ükshaaval, mitte ei tule kohe koju täieliku stiilimuutusega, mis ilmselt tõesti ehmataks.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”