Re: Takused juuksed

Pidev sirgendamine kahjustab juukseid ja muudab su probleemi hullemaks.
Pigem tuleks investeerida juuksehooldusesse. Korralik šampoon ja palsam, soovitan nt. TIGI ja Rich-i tooteid, on küll veidi kallimad, aga neid kulub vähe ja erinevus on tõesti märgatav. Ja neid on hakatud tavapoodides ka müüma ma olen märganud. Edit: Goldwelliga on mul ka väga head kogemused aga ma ausalt ei tea kust neid saada ja palju maksavad, juuksurist perekonnatuttav kinkis neid mulle kunagi.
Ma küll ei tea su juuksetüüpi ja su praeguseid harjumusi, aga vali šampoon ja palsam vastavalt oma probleemile, mingi parandav/niisutav ehk? Ja soovitan juukseõli otstesse panna peale pesu. Ma ise kasutan mingit kaheeurost argaaniaõli, see pudelike on mul detsembrist saati juba olnud ja alles nüüd hakkab tühjaks saama. Ei pea mingit kallist ostma, kookosõli on ka väga hea variant aga õhukeste juuste puhul väga ei soovita, kuna see võib juuksed ''raskemaks'' muuta ja tunduvadki õhukesed.
Ja olen kuulnud igalt poolt, et mida harvemini juukseid pesta seda parem. Igapäevaselt vist tõesti ei tasu, aga ei oska kommenteerida, ma ise üle kahe päeva ei suuda olla. :D Samas üks sõbranna peseb kord nädalas ja ta juuksed näevad alati head välja ja lõhnavad hästi (ära küsi kuidas ma tean, me oleme väga lähedased).

Võid googeldada ka juuksemaske, ma ise olen selline kodus katsetaja tüüpi inimene, ma olen ära armunud kaneeli-mee-kookosõli maski. Kord kahe/kolme nädala jooksul, minu probleemile (rasune peanahk aga kahused juuksed) on see lõpu teinud. Aga eks ma igasugu jama otsa ka sattunud enne kui selle avastasin. :D
Vasta

Mine “Oma iseloomust”