Soeng

tere, olen tüdruk, 16a, elan Tallinnas. mind on kimbutanud oma soeng - pikad juuksed. mind ajavad need nii närvi. tahaksin lõigata juba ammu oma juuksed poisipeaks (värvida ka isegi), aga ei julge (äkki ei sobi vms) ning hiljem kahetsen. :? kas kellegil on siit tüdrukutest poisipea ning kuidas te esimesel koolipäeval siis kooli läksite (kuidas teised suhtusid vms). võite juba kirjutada ka et kelle juures käisite lõikamas jne.

Re: Soeng

Olen peaaegu 2 aastat poisipeaga olnud, ei kahetse üldse ja tunnen end palju ilusamalt ja tundub et mind võetakse ka tõsisemalt. Muidugi olen nüüd pigem ka sellise "tomboy vaibiga", 1-2 korda on juhtunud, et mõni nolk küsib kas ma olen tüdruk või poiss, aga ei tohi lihtsalt südamesse võtta :D
Koolis sõbrad kiitsid, ei tea kas viisakusest :D Aga kuna meie klassis on tüdrukud kahes kambas, siis muidugi mõnitati selja taga surmani ja küsiti kas mu poiss üldse tahab mind sellisena. Praeguseks ei nori keegi enam.

Külaline kirjutas:Olen peaaegu 2 aastat poisipeaga olnud, ei kahetse üldse ja tunnen end palju ilusamalt ja tundub et mind võetakse ka tõsisemalt. Muidugi olen nüüd pigem ka sellise "tomboy vaibiga", 1-2 korda on juhtunud, et mõni nolk küsib kas ma olen tüdruk või poiss, aga ei tohi lihtsalt südamesse võtta :D
Koolis sõbrad kiitsid, ei tea kas viisakusest :D Aga kuna meie klassis on tüdrukud kahes kambas, siis muidugi mõnitati selja taga surmani ja küsiti kas mu poiss üldse tahab mind sellisena. Praeguseks ei nori keegi enam.
Kas sul on paksud või õhukesed juuksed? Saad googlest mingi pildi näite ka tuua umbes millised sul on.

Eks võid juuksuriga ka arutada, ta oskab ka ilmselt päris hästi ära tabada, et kuidas sinu näo ja peakujuga mingi konkreetne soeng sobida võiks. Siin soovitati Photoshopi, aga on ju ka selliseid valmisprogramme olemas, kus eri sonkse proovida saab. Kui sul pikad juuksed on, siis ehk oleks variant alustuseks lihtsalt tunduvalt lühemaks (või nt bob?) lõigata. Ja sealt siis veel mõelda, kas päris poisipeani tahad minna.

Mul oli ka üks sõbranna, kes terve elu oma pikki juukseid hoidis ja mingil hetkel ka lühikesi juukseid ja poisipead ihaldama hakkas ja kui ära tegi, siis ongi väga väga pikalt nüüd poisipeaga olnud ja tõesti hästi sobib ka.

Väga õhukesed. Aga kui lühikeded juuksed on, siis ausalt pole arugi saada :D
Soeng atm midagi sellist, aga juuksed umbes kolmandiku võrra lühemad kui pildil. Alguses oli küll tõesti aus poisipea aga ma leidsin aja jooksul mis mulle sobib. Vahepeal lasin külgedelt isegi masinaga, mida natuke igatsen aga olen praegusega ka rahul :D http://www.short-haircut.com/wp-content ... r-2013.jpg
Ja kui tahad poisipead JA juukseid värvida, soovitaks alguses ühte korraga :)

@termomeeter
Seda bobi olen ise ka uurinud, aga ma ei usu, et see mulle meeldiks. Siis ei saa juukseid hobusesabasse panna (tolgendavad lihtsalt ees :D). Mul endal on paksemad juuksed.. suvel oleks endal ka parem olla, pole nii palav.
Pean selle lihtsalt ära tegema, oleks endal ka parem enesetunne ning uus look. Oleks mingit vaheldust vaja.
Mu stiil (riietus) kisub ka rohkem sinna hipsteri kanti.
Midagi sellist tahaks, ainult heledamat: https://www.upload.ee/image/6548539/IMG_3685.JPG

mind ajavad ka pikad juuksed rämedalt närvi, aga praegu kannan neid lihtsalt hobusesabas.. peaks ka selle julge sammu ära tegema ning lühikeseks lõikama.. aga no mis siis teised sellest arvavad? ei saa ju elu elamata jätta kui endaga mingeid muutuseid vms ei teeks

Mul oli ka undercut. Pool pead, mitte kolmnurk. Täiega lahe aga peab kord kuus juuksuri juures käima. Ja muideks olen 12 ja undercut oli 11 aastasena. Ja mu ema on juuksur ning ta ise ajas mu pea paljaks ;) soovitan täiega, eriti suvel. Ainult välja kasvatada on tüütu. Siiamaani ei ole mul täielikult välja kasvanud. Mu klassiõel on poisipea. Talle väga sobib. Tehke see käik STILISTI MITTE JUUKSURI juures.

Mul oli alguses pikad. Nii alaseljani. Mingo mega ammu tahtsin juba lõigata, siis ükskord tegin ära. Ei karrnud ka et ei sobi. Aga kui tehtud siis koolis ikka noriti algul. Aga kõik harjusid ära ja ütlesid et sobib. (Kõik ääred olid undercutiga)
Siis lõikasin nii et terve pea oli 3mm haha. Nüüdseks kasvanud 8cm. Agaa sellepeale pole keegi harjunud. Kõik ütlesid et ei sobi ning virisesid. Ise olen ära harjunud küll, aha kasvatan vana tagasi. xd
>:)

Klassiõde kirjutas:Mul oli ka undercut. Pool pead, mitte kolmnurk. Täiega lahe aga peab kord kuus juuksuri juures käima. Ja muideks olen 12 ja undercut oli 11 aastasena. Ja mu ema on juuksur ning ta ise ajas mu pea paljaks ;) soovitan täiega, eriti suvel. Ainult välja kasvatada on tüütu. Siiamaani ei ole mul täielikult välja kasvanud. Mu klassiõel on poisipea. Talle väga sobib. Tehke see käik STILISTI MITTE JUUKSURI juures.
mina käisim tavalise juuksuri juures. Rahule jäin.
>:)
Vasta

Mine “Oma iseloomust”