jõulisus

Tere! Olen noor neiu ja üldiselt olen ma enda hinnangul sõbralik ja hooliv, kuigi mulle ei meeldi eriti inimeste selts. Klassikaaslastega saan normaalselt läbi ja paari sõbraga olengi enamasti koos.
Mind häirib enda iseloomus see, et olen vahel natuke jõuline. Mitte otseselt agressiivne-ma ei lähe kallale kellelegi niisama või ei kakle ega peksa valu eesmärgil, aga nt kui tahan sõpradele kiiresti märku anda, siis ma näpistan neid või muud sellist. Enda hinnangul teen seda õrnalt ja kindlasti ei taha haiget teha, ning ma endale sama tugevalt teen ei näe probleemi, aga neile on koguaeg valus ja ma poolkogemata teen niimoodi haiget. Ma justkui ei oskaks oma jõudu kontrollida. Oma sõbraga ka vahel ''kakleme''aga see nagu müramise moodi-mitte otseselt aga saate aru.
See vist veidi mõttetu teema, ma ei tea kes keegi üldse oskab soovitada või aidata aga tahtsin lihtsalt ära rääkida.

Re: jõulisus

Kui oled ise seda tegevust märganud ja teadvustanud, siis usun, et ei ole kaugel ka see aeg, mil suudad end ENNE tegutsemist kontrollida. Või leia mingi asendustegevus, nt õrnalt käega patsutades näpistamise asemel vm. Neid kaklemismänge ei soovitaks ka teha, need võivad sellist vägivallaharjumust pigem süvendada.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”