Re: Kuidas mitte võtta kõike liiga tõsiselt?

Selleks, et mitte enam asju tõsiselt võtta on vaja oma iseloomu muuta. See teadagi on väga raske, sest vaieldamatult tuleb ikkagi neid päevi, kus oled sina ise. Ma ise võtan ka asju väga tõsiselt ja südamesse, see on vist mul pole sünnist peale sisse kirjutatud, et Anxiety peab asju tõsiselt võtma. Aga võib-olla see ei olegi halb asi? Võib-olla see on lihtsalt see, milline sa oled. Kuid kui tõesti tahad muutuda peab alustama sellest, et sa tead ennast piisavalt et teada, mida muuta. Alustuseks soovitaksin sul mõelda, miks sa tavaliselt asju liiga tõsiselt võtad ja mis asju täpsemalt. Kui oled need leidnud saad täpsemalt nendele keskenduda ja mõelda miks sa ei peaks asju ülemõtlema ja liiga tõsiselt võtma. Tean, et kirjutasid, et võtad kõike tõsiselt, kuid see on ilmselgelt liiga suur üldistus. Vahepeal pead ise ennast maha rahustama ja aru saama teatud momendis, et reageerid üle ning hingama.
Ma ei tea, ma loodan, et aitas. Mind aitab tavaliselt lihtsalt aja maha võtmine ja olukorraga leppimine või rahulikult selle üle mõtlemine. Mõndasid ajsu ongi hea tõsiselt võtta.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Oma iseloomust”