Sotsiopaatilised/Psühhopaatilised harjumused

#1
Olen märganud enda juures mõningaid sotsiopaatlike tunnuseid, päris 1:1 ei ole. Näiteks olen ma märganud hirmu pea täielikku puudumist. Olen sotsiaalselt kui ka füüsiliselt julge. Kriminaalseid asju ma teiste inimeste vastu ei tee, kuid kindlasti ise rikun siin-seal seadust. Empaatiliselt olen ma ainult nii palju piiratud, kui sotsiaalsed normid mind peatavad. Millele vaadatakse halvasti, seda ma ei tee isegi kui tahaks. Teistest inimestest on mul ükskõik seni kuni neist minule kasu pole.

Mind ei huvita ka teiste arvamus. Kui faktid ja asitõendid on minu pool, siis ma surun külmalt enda väited läbi, isegi kui see võib kedagi solvata.

Naissugupoolega käitun ma manipuleerivalt ja väga piiripealselt. Kohati tuleb suuri vaidlusi ja siis ma dramatiseerin üle, et oleksin saanud kellegi sõnade poolt haavata.

Frustratsioonitase on mul madal. Ma lähen väga kiiresti sisemas vihaseks, kui mind keegi tahab või teeb midagi mis minule ei meeldi. Ma mõtlen asju ütle mida ma võiks inimestele teha kui tegelikult teen.

Mind vaadatakse alati kui hea ja eeskujuliku lapsena. Sisemas ma ise naeran nende lolluse üle ja väga pealiskaudsuse peale.

Ja viimaks tooks välja lõbu vajaduse. Mul on koguaeg igav ja ma vajan midagi, mis mulle lõbu tekitaks. Olen kohati teinud nii mõndagi mürglit ka teiste varaga ja ka teiste kaela seda ajanud.

Mul endale on see eelisena, et ma ei karda ega ole emotsionaalselt põimutud inimestega. Mind üldse lihtsalt ei koti, kas mul on see või mitte, aga huvi pärast kuna psühholoogia on mulle huvi pakkunud, tahaks teiste arvamust. Psühholoogi juurde ma küll ei kavatse minna, sest ma ei näe et see mu elu häiriks.

Re: Sotsiopaatilised/Psühhopaatilised harjumused

#4
Praegu jaa, aga mõtle, kui Sa oma elu peale lähed. Võtad (arvatavasti)naise. Mis temast saab? Mõtle kui su käitumine temaga jätkub. Mõtle, kui teil on laps(ed). Mis neist saab? Kui palju nemad peavad läbi elama.

Aga ei, kui sa oled oma käitumisega rahul. Las olla.

(Btw, üks naine on end 2 korda psühhopaadi pärast ära üritanud tappa. See ei ole just hea vaatepilt)
>:)
Vasta

Mine “Oma iseloomust”