Pole biseksuaalsus?

Tervist. Ma olen armunud olnud ainult meessoost isikutesse ja ei näe end suhtes teise naissoo esindajaga, küll aga pean ma paljusid teisi tüdrukuid/naisi ilusaks või armsaks ning arvan, et oleksin üheöösuhtes teise naisega või lihtsalt veedaks temaga 'lõbusalt aega'. Samuti kui ma näen mõnda enda meelest ilusat/armsat tüdrukut, siis soovin tahtmatult ka talle meeldida. See ei tee minust ju päris biseksuaalset? Mitte et ma tahaks end hirmsasti kuhugi lahterdada, aga tekkis huvi, et kas kellelgi on veel nii ja kas sellel on äkki mingi oma nimetus?

Tüdruk, 14

Re: Pole biseksuaalsus?

Some bi people are more romantically attracted to men and more physically attracted to women. Some bisexuals are attracted to people who conform to mainstream gender norms; some are attracted specifically to people who defy those norms. For some bis, gender is an important part of attraction. For other bi people, it is totally irrelevant if a person is male, female, intersex, or something else. Many bis have very fixed patterns of attraction, while for others, the balance between heterosexual and homosexual attraction is fluid and changes over the years.

Mulle meeldivad samuti mõlemad, aga ennast päris lahterdama ei hakka. Läheb nii nagu läheb.
Meeleldi kuulan ja annan endast parima, et aidata. Kogemus depressiooni ja sotsiaalse ärevushäirega.

Külaline kirjutas:Ah see bi-värk on täielik jama, eriti kui ütled et suhet mitte mingil juhul ei taha. Lihtsalt lõdva püksikummiga oled st auk on auk mõtteviisiga.
Peaks vist täpsustama, et 'lõbusa ajaveetmise' all ma ei pidanud silmas ainult pelka seksi, kus ainus eesmärk on nauding, vaid just tunda teise tüdruku lähedust ja olla temaga intiimne. Asi ei pea üldse seksinigi viima. Piisav kasvõi kergest flirdist.

Annuisnotonfire kirjutas:biseksuaalne pole aga biromantiline vb, v ss on lihtsalt hormoonid, ega tahtmine teistele inimestele meeldida ja nendest unistamine seksuaalsust ei muuda
Googeldasin, ja esimeses kahes definitsioonis jäi juba silma: "Someone who enjoys behavior typically associated with dating and love, like cuddling, hugging, gift-giving, love notes, but probably not kissing, etc. and enjoys it with both genders, without necessarily desiring subsequent sexual experience." ja "Someone who is attracted to both genders, but one or both are non-sexual attractions. They still wish to participate in typical relationship activities; holding hands, snuggling, hugging, going out, buying gifts, etc. However it does not involve sex." Kuigi mina just ütlesin, et näeksin end teise tüdrukuga suudlemas, seksimas jne. Mitte tingimata, aga näeksin. See kallistamine, kinkide tegemine jne kõlab rohkem nagu lihtsalt lähedane sõprus. Nii et ilmselt mitte biromantiline. Ehk tõesti hormoonid.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”