Tere, mina.

Tere õhtust.
Kui te mind vähegi tunnete, siis palun kirjeldage mind ja öelge, mis on minuga valesti? Kas üldse on midagi?
Tahaks teada, mida teised arvavad.
Millisena paistan ma neile, kes on minuga ainult foorumi kaudu tuttavad ja millisena neile, kes on mind näinud?
Ma ei tea ju isegi täpselt, aga tahaks hirmsasti teada. Ma ei tea, kas saan nüüd tähelepanuvajadusesüüdistusi (mida pikka sõna, on see õigesti kirjutatud?), kuid seda ma igal juhul ei taotle. Tahan pigem teada, kas mind rohkem sallitakse või siis mitte. Võite päris ausad olla, halvad kirjeldused vägagi teretulnud...

Tänan,
Jänes!
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Re: Tere, mina.

Tere

Sul on selgelt oma isiksus ning Sa tundub, et jääd endaks, ei lase end välisest väga lihtsalt mõjutada. Paistab, et oled ka enesekindel.
See aga toob omakorda selle probleemi, et Sa oled oma ütlemistes järsk. Liiga kergelt ütled midagi väga solvavat teistele.
Samuti kipud olema kärsitu, mida näitab ilmekalt ka seesama teema - 2,5 tundi pärast teema loomist juba teed maha neid, kes juba on kirjutanud ning annad ka hinnangu nendele, kes seda veel pole jõudnud teha.
See kõik tekitab teatava ettevaatlikkuse Sinuga suhtlemisel. Ausalt öeldes pigem paneb tahtma ka lähemat suhtlust või vestlust vältida - kes teab, kes, kuidas ja mille eest järgmise järsu ütlemise välja teenib.

Küll aga ma väga hindan, et Sa soovid enda kohta ausat tagasisidet. Sellest ma ka järeldan, et soovid oma tegusid ja käitumist analüüsida ning seega saada paremaks. Ning see on üks tegu/omadus, mida ma väga hindan.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Tere, mina.

Jänes. Jah, mida sinu kohta öelda? Sa oled tõesti järsk, ilmselt kui mul endal meie esimese kohtumise ajal nii halvasti läinud ei oleks, oleksin ära ehmatanud. Aga mingis mõttes on hea, et sa järsk oled, ütled kõik otse välja, mida öelda on. See on see, et "mida ei öelda konkreetselt, tekitab arusaamatusi". See viimane lause on ühe targa filosoofi oma ja väga paikkapidav. Kuid tema tsitsaat jätkub: "mida tuleb öelda, tuleb öelda konkreetselt". Ka seda sa teed. Kuid viimane asi, milles olen kahe vahel. Ehk see ka sinu moto ja ma ei tunne sind veel piisavalt - "Mida ei saa öelda, tuleb öelda." Võibolla sa teed seda, ehk ongi see ainult minule sobilik.
Sul on raske olnud. Meil kõigil on raske olnud. Sellepärast ongi tähtis, et me oma minevikku täielikult maha ei vaikiks, ja sa ei teegi seda. See meeldib mulle sinus. Sa oled, kes oled. Sa oled, nagu sul on.
Ja ma soovin sulle kõike head, Jänes. Ma soovin sulle kõike head.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”