välimus

Niisiis, tere. Tegin selle teema kuna siin foorumis paistab olevat palju inimesi kellel on muresid sellega et kas nad oma välimusega sellele või teisele inimesele meeldivad. Neid teemasid on siin tõesti juba väga palju ja see käib ausaltöeldes närvidele juba. Ma arvan et mitte ainult mulle, vaid ka paljudele teistele. Palun saage aru et ei ole vastuseid sellistele küsimustele nagu "Kas poistele meeldivad siniste silmadega brünetid" "Kas tüdrukutele läheb peale kui poisil on punased juuksed" "Kas ma ei meeldigi kunagi kellelegi, kui ma olen pisut ülekaalus" jne. Te ei saa ju oletada et absoluutselt kõikidele inimestele pakuvad samasugused tüdrukud/poisid huvi. Ei ole ju nii et kõik poisid tahavad blonde ja siis kõik brünetid peavad ise hakkama saama. Mõned inimesed tõmbuvad rohkem punapeade poole, teistele pakuvad nt siniste juustega tüdrukud huvi. Niikaua kuni sa ise oma välimusega rahul oled ja pesed ennast regulaarselt, küll sa kellegi leiad. Ja suurem osa siit foorumist on alaealised niiet aega on oi kui palju veel.

Re: välimus

Annuisnotonfire kirjutas:Niisiis, tere. Tegin selle teema kuna siin foorumis paistab olevat palju inimesi kellel on muresid sellega et kas nad oma välimusega sellele või teisele inimesele meeldivad. Neid teemasid on siin tõesti juba väga palju ja see käib ausaltöeldes närvidele juba. Ma arvan et mitte ainult mulle, vaid ka paljudele teistele. Palun saage aru et ei ole vastuseid sellistele küsimustele nagu "Kas poistele meeldivad siniste silmadega brünetid" "Kas tüdrukutele läheb peale kui poisil on punased juuksed" "Kas ma ei meeldigi kunagi kellelegi, kui ma olen pisut ülekaalus" jne. Te ei saa ju oletada et absoluutselt kõikidele inimestele pakuvad samasugused tüdrukud/poisid huvi. Ei ole ju nii et kõik poisid tahavad blonde ja siis kõik brünetid peavad ise hakkama saama. Mõned inimesed tõmbuvad rohkem punapeade poole, teistele pakuvad nt siniste juustega tüdrukud huvi. Niikaua kuni sa ise oma välimusega rahul oled ja pesed ennast regulaarselt, küll sa kellegi leiad. Ja suurem osa siit foorumist on alaealised niiet aega on oi kui palju veel.
+100000000
Osaliselt matageenius, kes jagab ka keemia matsu
Muidu
Slowly dying like all of us

Lapsemure foorum ju :D Ongi alaealised, kes kurdavad oma probleeme. Mõnel on hull probleem, et kardab, et on kole. Mõnel on see, et noku, rind ei kasva. Mõnel on see, et rind on suur. Mõnel on see, et jäi rasedaks või kahtlustab rasedust.

Las teevad oma teemasid siis. Ega keegi ei käsi Sul seda avada ja lugeda :D
Päikest,
Lõust

tibukee kirjutas:
Annuisnotonfire kirjutas:Niisiis, tere. Tegin selle teema kuna siin foorumis paistab olevat palju inimesi kellel on muresid sellega et kas nad oma välimusega sellele või teisele inimesele meeldivad. Neid teemasid on siin tõesti juba väga palju ja see käib ausaltöeldes närvidele juba. Ma arvan et mitte ainult mulle, vaid ka paljudele teistele. Palun saage aru et ei ole vastuseid sellistele küsimustele nagu "Kas poistele meeldivad siniste silmadega brünetid" "Kas tüdrukutele läheb peale kui poisil on punased juuksed" "Kas ma ei meeldigi kunagi kellelegi, kui ma olen pisut ülekaalus" jne. Te ei saa ju oletada et absoluutselt kõikidele inimestele pakuvad samasugused tüdrukud/poisid huvi. Ei ole ju nii et kõik poisid tahavad blonde ja siis kõik brünetid peavad ise hakkama saama. Mõned inimesed tõmbuvad rohkem punapeade poole, teistele pakuvad nt siniste juustega tüdrukud huvi. Niikaua kuni sa ise oma välimusega rahul oled ja pesed ennast regulaarselt, küll sa kellegi leiad. Ja suurem osa siit foorumist on alaealised niiet aega on oi kui palju veel.
+100000000
Sinna lõppu oleks võinud sellise aforismi panna: ,,Nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi.''
Vasta

Mine “Oma iseloomust”