Keha

Hey!
Ma ei leidnud sobivat teemat kuhu sellest kirjutada ning see on kõige lähedamal sellele teemal, no kirjutan siis siia.
Ma sooviks teilt nõu, et kuidas oma keha "armastada"? Olen 14 ning ma ei julge oma keha kellegile näidata valguse käes. Ma ei julge koolis riietusruumis riideid vahetada, ma ei julge isegi kodus endal riideid vahetada kui keegi kodus. Mu poiss on mind poolalasti näinud ja katsunud mind jne. kuid ainult pimedas. Pimedas ma ei häbene enda keha.
Olen tänulik kui aitaksite mind!

Re: Keha

Aga mida täpsemalt Sa oma keha juures häbened? Kas Sa kuskil koolivälises kohas saunas oled käinud? ujulas nt. Kus on erinevad inimesed.
Iga keha on kena. Ning kehasid tõesti on erinevaid.
Eriti, kui ütled, et Sul kehal ka otseselt midagi massist erinevat pole, siis pole ka ju põhjust häbeneda?

Kas Sa pesuväel nt. oled üksi peegli ees ennast vaadanud? Mis tundega Sa ennast vaatad? Võid proovida millalgi. Katsu vaadata ennast sellise pilguga, nagu vaataksid kunsti. Ehk siis otsi ja leia ilu.

Või kas keegi on Sulle kunagi öelnud keha teemal midagi? Kas Sa oled kedagi kuulnud üldse kehasid kommenteerimas? Millest see hirm tuleb?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Keha

Aga siis seisagi peegli ees ja katsu näha neid häid asju, mida sulle öeldud on. Katsu leida see põhjus, miks nad seda ütlesid ning katsu ka mõista ja nõustuda. Samamoodi võid ka üleüldse peegli ees seista ja esialgu vägisi katsuda leida, miks su keha on kena. Nt vaatadki, et kui sa peaks midagi ilusat leidma, siis mis see oleks. Kiiida ennast. Märka ilu
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Oma iseloomust”