Veidi minu põnevat "Mina"

Hei kõigile, hipid ja hipsterid. Pagulaspoliitika pooldajad. Sallivuse etaloonid ja muud karvased sulelised
Ma olen päris pikalt jäänud mõtlema ja arutlema oma iseloomust. Pole ka mingisugune elu näinud vanamees kes teab täpselt mida ta teeb ja kuidas teeb. Mul päris tihti tunne, et minu headust kasutatakse lihtsalt oma kasuks ära.
See kõik nagu tundub nii haiglane, et ma olen nagu 2 inimest korraga. On olukordi, kus ma pean (Kuigi ei tahaks) olema inimestele oma meelte vastu. Näiteks kui keegi palub minult, et ma teeks midagi head, kasvõi käiks poes vms, siis ma pean ennast sundima, et ma teeks seda, sest ma kardan Ei öelda. Ei taha nagu väga halvasti ka öelda vms kuid veidi ebamugav on selline olukord minule.
Näiteks põhikoolis oli nii, et pea iga päev tehti kellegi kohta nulliseid nalju. Ja kui ükskord minuni järg jõudis, siis olin täpselt sama vait ja vagusi nagu ka teised ohvrid. Kusjuures olid ainult teatud inimesed, kelle üle tehti nii, kuna teistele ei soovitud ju halba Tahaks nagu vastu hakata kuid miski nagu takistab mind.
Ma olen muidu kaljukitse aastal sündinud ning ise arvan, et see kõik on seotud sellega kuid ma ei taha olla selline. Mul pole ka kaljukitsest sõpra, et saaks kasvõi ennast temaga võrrelda, et milline võiks küll tema olla vms. Samas ka soost võib asi oleneda, seega oleks hea kui oleks nii mees kaljukits kui ka nais kaljukits. Minul kahjuks pole õnnestunud leida sellist inimest.
Mind häirib ka see, et ma pole väga kohastuja tüüp erinevates olukordades. Näiteks ei salli ma absoluutselt alkoholi lembelisi inimesi Eriti vastik vaatepilt on see naiste suhtes Ka suitsetajaid ja narkomaane - tundub täiesti elementaarne kuid ma teen kõik selleks, et ma ei peaks olema selle inimesega koos. Samas ei salli ma ka ühistranspordis olemist. See tundub nagu nii kuradi haige, et 20 inimest lihtsalt vaatab Sulle täiesti tuima näoga vastu ja siis tuleb mingisugune kahtlane inimene, keda ma isegi ei tunne ja ei tea mis olekus ta võib olla, lihtsalt istub minu kõrvale. Tahaks ta nagu ära saata kuid ei julge..
Samas sooviksin osades olukordades öelda otse ja keerutamata kõik, mis painab mind otse näost näkku. Aga ma nagu ei oska öelda vms. Kardan nagu inimesele haiget teha vms. Näiteks minu üks endine klassivend, solvas üht vanema klassi tüdrukut otse minu seljataga. Ta välimuses ega kõigis muudes asjades polnud mitte midagi viga ega vähemalt mina ei leidnud, et ma peaks tema kohta nii ütlema Kui ma paneksin ennast tema olukorda (tüdruku) siis oleks ilmselgelt valus ja oleksin üsnagi haavatav ja põgeneksin ja ootaks, et keegi lohutaks mind kuid mina. Kes sisimas oleks tahtnud teda lohutada. Suva, et ma ei tea teda teeksin ma seda juba inimlikkuse ja eetika põhimõttes kuid ma ei julgenud. Ma ei tea mis mul sisse läks, et ma lihtsalt lahkusin sealt ja jäin vaatama tema kurba ja morni nägu eemalt. See on täiesti haige.
Kui ma vaatan tänapäeva noori ja võrdlen ennast nendega, siis ma ilmselt ei saaks liigitada ennast nende sekka. Miks? Enamus NOORI POISSE. Ma ei väida kõiki lihtsalt valivad valed inimesed ja rikuvad enda elu ära. Muidugi on ka tüdrukuid kuid neid on vähe või pole lihtsalt mina ühtegi sellist kohanud. Mul on nagu vahel selline tunne, et miks küll olen mina selline, kes ei liigu mingisugustes kahtlastes kampades ja eelistan tähelepanu ja suurte seltskondade asemel hoopis üksindust? Tõsi, mulle väga meeldib üksi olla. Mitte, et mul sõpru poleks kuid neid valin ma ka väga hoolikalt. On väga paljusid sõpru, keda ma lihtsalt ei salli, nende valikute tõttu, mis võivad kahjustada mind.
Ma võin sõpruse nii kiiresti ära lõpetada, et piisab kasvõi sundimisest, millele ma olen kategooriliselt vastu ja olen teinud korduvaid märkusi sellele - See on asi, mille üle ma vähemalt olen uhke, et ma suudan seda teha väga hästi. Tõsi, mul pole vaja sõpru, kes soovivad kahjustada mind.
See on nii imelik, et ENAMUS noori on kõik kas suitsu proovinud / teevad, joovad alkoholi / proovisid või tarbivad narkootikume / tarbisid, siis mina olen see inimene, kes on proovinud teha selleks kõik, et mitte sildistada ennast sinna nimekirja. Võin öelda, et see on mul väga hästi välja tulnud. Minu perekond ei tarbi alkoholi ega tee suitsu ja ilmselt on ka sealt need geenid minule edasi kandunud.
Kui enamus noori hulguvad kusagil linnas või lihtsalt eelistavad kodust eemal olla, siis mina olen just selline inimene, kes ei soovi käia ega hulkuda linnas jms. Mulle meeldib olla seal, kus on eraldatud koht ja ma võin kindel olla, et kedagi pole minu ümber - See on minu arust nii meeldiv.
Mul pole ka ühtegi tõsist suhet vastaspoolega olnud. Ma leian, et ma ei peaks tormama ja nagu kohe härjal sarvist võtma. Ta peab olema selline inimene, kes ei valeta minule See on väga tõsine asi kuna ma ise proovin täielikult valetamist vältida, sest tean neid ohtusi, mis kaasnevad sellega, siis ei riskigi mina sellega ja soovin, et ka tema oleks selline. Ta peaks olema tõsiselt truu minu vastu, sest mina teen tema jaoks kõik, et temal oleks mugav. Enda eest muretsen viimasena Kuna minu jaoks on oluline tagasiside minu tegemiste kohta siis on see minule väga oluline. Arvamus minust kui tervikust, oleks veel parem. Kuna ma ei salli selliseid inimesi, kes "mängivad tulega" siis sellistel pole minule ka sõbrana kohta. Ma austan väga vastassoo arvamust jne seega soovin mina ka sama - Kuid kahjuks sellist identset inimest on väga raske leida. Seega olengi ma väga hoolas ja ei soovi igat suvakat endale.
Ma ei kirjutaks hetkel siia kui ma ei salliks kriitikat ega muud sellist - ma lasen kõigil sõna võtta ega hakka kedagi solvama / halvustama tema arvamuse tõttu. Me elame ju demokraatlikus riigis, kus on olemas ka sõnavabadus kuid sellega ei tohiks liialdada. Vähemalt mina üritan selgitada endale, mis on eetiline ja mis ebaeetiline. Tõsi, vahel on käivad ikka väga paljud pinda oma tegemistega ja ma ei suuda kuulata nende haletsusi ja muresid jne. Ma kannatan küll ära kuid tagasisidet kahjuks ma ei anna. Kui näiteks päevast-päeva on üks ja sama inimene, kellel lihtsalt on "mõla pidamatus" ja soovin rääkida siis ma lihtsalt kõnnin minema, mitte midagi lausumata. Võiks ju öelda, milles on asi kuid ma ei julge.. Sisimas ma sooviks teha seda kuid mingi nagu piirab / takistab mind. Ma ei teagi nüüd, kas see on üks minu iseloomu joontest või lihtsalt loll harjumus, millest tuleks vabaneda.
Mulle on ka oluline anonüümsus. Ma ei kuritarvita seda kuid ma tunnen ennast nii turvalises keskkonnas. Näiteks telefoni parool on 15 tähemärki pikk ja olulised rakendused on ka parooliga turvatud. Kui enamus noortel on olemas nii; Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat jms mis on ühele noorele kohane minul puudub. Päris paljud on küsinud, et "Ohh, miks Sa küll ei tee, et Sa elad oma elu täiesti valesti kui Sul seda pole" Sellele järgneb üsna tavaliselt lühike ja konkreetne lause. "Ei soovi ja kõik" Ma nagu ei saa aru, millest ma ilma võin küll jääda, kui mul antud loetelust miski puudub. Ja reeglina registreerimine on vabatahtlik, mitte kohustuslik. Üldiselt mulle ei meeldigi kusagile registreerida kuid kui selleks on piisav põhjus, siis ma lepin sellega kuid valin väga hoolikalt, mida ma sisestan sinna.
Lõpetuseks võin öelda, et see, et ma eelistan olla üksi ja ei käitu nii, nagu ühele noorele iseloomulik, pole minu elu üldsegi igav. Vastupidi, ma olen tõsiselt tänulik oma vanematele, et nad on mind nii kasvatanud ja nõustunud minu valikutega, sest nad teavad, et ma reeglina eksin väga vähe ja kaalun piisava tõsidusega oma otsust / nõuannet. Ma väga tahaks loota, et selliseid inimesi, nagu mina on veel kuid nad ei julge mingisugusel põhjusel seda avalikustada ja proovivad mitte seda välja näidata.
Lugupidamisega

Re: Veidi minu põnevat "Mina"

buck kirjutas:Lahe.
Catlover kirjutas:Sa oled nii minu moodi...
Külaline kirjutas:Sa võiksid sellega põhikooli kirjandi täiesti ,,5'' saada. Päris põnev oli lugeda seda. Kuid võiksid liigendamist harjutada. Siis saaksin sind hinnata põneva asemel hoopis fantastilise kirjandiga.
seriously people the lugesite selle läbi?!

Re: Veidi minu põnevat "Mina"

Väga hea iseloom. Selliseid võiks veel olla tegelikult. Kiidan eriti veel Teid selle alkoholi, tubaka ja narkootikumide osas. Ja tekst ise oli muidu päris põnev. Olenemata sellest, et see oli pikk, oli seda väga mõnus lugeda.
Kallis lugeja, Ujumas käi ikka kaine peaga! Me ei tahaks Sind kurba statistikasse lisada. Kui võtad, võta kuivalt.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”