Muutus vaimselt

Viimasel ajal olen ma tundnud endas väga kiiresti viha välja tulekut. Pole vaja paljut, et ma vihastaksin kiiresti millegi peale ja tekib tahtmine midagi hävitada. Ma pole alati olnud selline. Ma olen alati olnud vaikne ja tõenäoliselt depressiivne. Ükskord oli siis kord, kus sai viha ükskord endast välja kellegi peale ning peale seda keen ma kiirelt üle.

Nüüd lähiajal on tekkinud jälle teistsugune tunne, on ka varem olnud, aga kergemalt. Eks meil kõigil tekib kunagi tahtmine kedagi tappa. Minul on nüüd võib-olla kuu või paar juba selline äng. Mulle meeldib vägivaldsel teel endas olevat välja lasta, ilma et see mind mõjutaks. Üleüldiselt on ka füüsilise aktiivsuse puudus tunne, ikka see mõrvamis tahe. Kindlat asja nagu jooksmist ma ka ei suuda eriti kaua teha, tüdinen asjadest jõle kiiresti ära.

On see väga tavaline või minuga toimuvad väga kahtlased muutumised? Nii kui mul tuleb mõttesse jälle kedagi maha lüüa, siis meenub mulle kõik tagajärjed mis mind ootavad. Mitte et ma ei julgeks, vaid ma ei taha enda elu ära rikkuda. Peale selle veel pole mul kellegagi käid suhteid ning olen kogu oma elu introvert olnud.

Re: Muutus vaimselt

Soovitan ka psühholoogi või psühhiaatri poole pöörduda, emb-kumma poole lihtsam kiirelt pöörduda on. Ja kui tunned, et füüsilisest aktiivsusest on puudus, siis mingi tegevus leia endale kindlasti - ei pea ju vaid ühe asjaga tegelema, kui ära tüütab - jaluta, jookse, sõida rattaga, mine ujuma, tao kuskil poksikotti jne.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”