Ei julge bussiga sõita!

Tere, mul on nimelt selline asi,et üks tuttav Tallinnast kutsus mind enda juurde, et ma sinna läheksin ja siis saaks aega veeta jne. Aga probleem on selles,et ma ei julge kohe kuidagi bussiga sõita, siin oma kodu lähedal sõidan jah kooli ja koju , kuid nii pikka reisi päris ei julge ette võtta. Kardan ära eksida jms Mind on ennegi igalepoole kutsutud, aga ma olen koguaeg minemata jätnud just seepärast,et kardan bussiga sõita. Kas peaks siis hirmust hoolimata minema ? Inimesed arvavad,et ma lihtsalt olen ülbe ja ei viitsi nende juurde minna, kuid tegelikult pole see nii.

Re: Ei julge bussiga sõita!

Tere

Saan Su kirjeldusest aru, et kardad pikamaa busse, kuna kardad võõras linnas ära eksida. Jah?

Oluline on, et Sa võimalikult täpselt sõnastaks oma hirmud, siis saad mõelda ja teha oma parima, et need hirmud tõeks ei saaks.
Võõras linnas eksimise osas - veendu lihtsalt, et Sul oleks alati ka kojusõidu raha olemas. Minnes võõrasse linna palu, et keegi tuleks bussijaama vastu. Juhul, kui see keegi jääb tulemata ja telefonile vastu ei võta või teab-mis juhtub, siis saad lihtsalt järgmise bussiga koju tagasi sõita.

Võid ka mõelda lihtsalt, et kui oled võõras linnas, et siis Sul oleks laetud telefon taskus, kellegi kontakt, kellele helistada, kojusõidu raha ning miks mitte ka linnakaart.
Siis juba ongi ju raske ära eksida.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Ei julge bussiga sõita!

Aga kui samas ütled kindlalt, et sõber tuleb Sulle bussijaama vastu, et selles ei kahtlegi, siis mis sellest vaatenurgast hirm on?

Ning pööran taas tähelepanu varasemale - laetud telefon taskusse, Tallinnas olemise aadress samuti ning siis saad hakkama. Võid ka linnakaardi panna tasku, siis on veel eriti kindel.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Oma iseloomust”