Näitleja omadused

Kas kellelgi on veel näitleja omadusi, mul suht on lihtsalt kaasasündinud ja mäletan kui väike veel olin suht ikka väike laps siis tahtsin näitlejaks saada mitte kuulsuse ega raha pärast. Mul lihtslt teeb õnnelikuks kui mingi saade fimlib sind või nii edasi ennast on ka filminud ja väga häasti tunnen ennast kaamera ees, meeldib nö. lindile jääda ja siis kui teised vaatavad ei häbene ega midagi, umbes ma nii käitungi kaamera ees nagu ma oleks selleks loodud. Olen proovinud kodus omaette näidelda ja suht hästi tuli välja kuigi ise veel kogenematu. Ma ei tea oleks ma Ameerikas elanud oleks ma vist juba staar olnud, Eestis lihtsalt pole selliseid häid võimalusi. Mulle meeldib muidu esineda aga aint mitte teatris. AGa jah praegu on muud probleemid. Aga jah on mulle ka öeldud tarkade inimeste poolt et mul on potensiaali näitlejaks saada, noh inimesetundjad erialalt.

Re: Näitleja omadused

See kui sa Ameerikas elaksid ei tähendaks seda, et sa seal staar oleksid või midagi. Kas sa USA talendiotsinguid näinud oled? Nendel inimestel seal on talenti.
Sa ütlesid veel seda, et sa ei tahaks raha ega kuulsuse pärast näitlejaks saada vaid sellepärast, et meeldib. Pole vaja muretseda - näitlejad teenivadki vähe ja püüavad kuidagi ots otsaga kokku tulla.
+ lisan veel, et Sinu sõnakasutus on k o h u t a v : "Mul lihtsalt teeb õnnelikuks kui mingi saade mind filmib". Saade filmib? Palun defineeri mulle mõisted SAADE , SERIAAL, FILM, MULTIKAS, MULTIFILM, VIDEO, LAVASTUS, ETENDUS.
20 / ♀
Rumaluke
Vasta

Mine “Oma iseloomust”