hakkas huvitama

Tere, minul tekkis üks küsimus.. ja sooviks teie arvamusi ja koguemusi teada.
Lugesin siis erinevate tähtkujude kohta ja tekkis sis küsimus,et KAS ja kellega võiks sobida kalad M
Nende kohta on igasugu jamasid räägitud ja et nad põhimõtteliselt ei kõba kuskile...
Ise olen ka kalad M väga huvitab muidugi ei saa kõike tõena võtta, aga huvitav oleks ikkagi

Re: hakkas huvitama

Minu kogemus on see, et täpselt samapalju on neid, kes ütlevad, et see horoskoobi järgi sobivate tähtkujude vaatamine läheb täppi kui ka neid, kes ütlevad, et ei lähe täppi. Ehk siis ma ütleks, et kõik võimalused on õhus.
Kui võtta nii, siis kuu aja jooksul sündinud inimesed ei saa ju ometi olla kõik täpselt sama iseloomuga. Mis tähendab ka, et nende kohta ei saa päris üheseid järeldusi teha.
Kui käituda horoskoopide järgi, siis seal neid näitajaid on ju rohkem kui ainult see kuujärgi minev tähtkuju. Ehk siis igaljuhul ei saa seda horoskoobi järgi sobivust nii kivisse raiutult võtta.

Selle kohta, et kalad ei sobi kuskile. Vaata hoolega - iga tähtkuju kohta tuuakse ju välja ka piisavalt häid omadusi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Oma iseloomust”